‘بحرانی انتقال’: مرحله 1 انتاریو بازگشایی تدریجی آغاز می شود شنبه

سهشنبه, علائم روز اول که تعداد محدودی از انتاریو کسب و کار می تواند باز کردن درهای خود را پس از تأمین انرژی پایین برای حدود دو ماه با توجه به گسترش رمان coronavirus.

به عنوان اعلام شده توسط استان در هفته گذشته همه ساخت و ساز و همچنین برخی, بهداشت و پزشکی, خدمات فصلی و فعالیت های تفریحی و خانگی و حیوانات خدمات هم اکنون می توانید از سرگیری عملیات.

بنابراین می توانید از فروشگاه های خرده فروشی در خارج از مراکز خرید ارائه شده آنها خیابان-مقابل ورودی و می تواند به حفظ فاصله فیزیکی اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19 با توجه به دولت انتاریو.

ادامه مطلب: کبک می شود چراغ سبز به بازگشایی مونترال-کسب و کار منطقه ای در مه 25 در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

در حالی که روز سه شنبه گام به جلو نشانه پیشرفت برای یک اقتصاد است که همه اما زمین به توقف در ماه مارس آن را هنوز هم برای اولین بار در چه گفته اند خواهد بود آهسته و با احتیاط راه اندازی مجدد با یک ویروس مسری است که هنوز هم بيشترین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این بسیار مهم انتقال برای بسیاری از کشورها در سراسر جهان” دکتر Saverio Stranges استاد و صندلی غربی دانشگاه گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی روز دوشنبه گفت:.

“ما نیاز به مراقب باشید به خصوص در فضاهای داخلی برای جلوگیری از تجمع تعداد زیادی از مردم با مدت تماس بین مردم.”

در یک کنفرانس خبری در هفته گذشته لیگ برتر داگ فورد گفت که “کسب و کار باید باز تنها اگر آنها آماده هستند” و تاکید کرد که این استان را بازگشایی طرح “وابسته به” ويروس’ فعالیت است.

“حقیقت این است که ما نمی توانیم به طور کامل پیش بینی کند که در آن همه چیز خواهد شد بنابراین ما نیاز به آماده به واکنش نشان می دهند اگر ما یک افزایش ناگهانی در موارد” فورد گفت.

“ما نمی توانیم اجازه گارد ما را در حال حاضر. ما باید به این روند مانند یک شاهین.”

شیوع کروناویروس: انتاریو اعلام کرد مرحله 1 بازگشایی برای شروع سهشنبه

شیوع کروناویروس: انتاریو اعلام کرد مرحله 1 بازگشایی برای شروع سهشنبه

همانطور که از دوشنبه, Ontario مقامات بهداشتی گزارش شده بود در مجموع 22,957 تایید coronavirus موارد در سراسر استان — اگر چه فقط خجالتی از 77 درصد از کسانی که در حال حاضر در نظر گرفته حل شود.

ادامه مطلب: ‘No one-size-fits-all solution’ — چگونه انتاریو بازگشایی متفاوت از کبک ، آلبرتا

بیش از آخر هفته طولانی در این گزارش تعداد روزانه موارد جدیدی نوسان تا حدودی. روزانه مورد تعداد دیدم یک چشم انداز مثبت از 341 مورد روز جمعه به 391 مورد در روز شنبه. که به دنبال آن کاهش به 340 موارد جدید در روز یکشنبه و سپس 304 موارد در روز دوشنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تعداد روزانه موارد باقی مانده است زیر 400 پس مارس 9.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

هنوز شواهد جامعه گسترش مردم نیاز به ‘مسئول’: کارشناسان بهداشت و درمان

اگر چه مقامات ولایتی باید گفت: موارد جدید از “پایین” Stranges هشدار داد هنوز هم وجود دارد و شواهد از “برخی از جامعه گسترش یافته است.”

ادامه مطلب: که موافقت خود را مستقل پروب چگونه آن را به کار گرفته و همه گیر

در اتاوا برای مثال در شهرستان افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت: تقریبا یک در هر پنج مورد می توان به تماس با یک مورد مثبت در جامعه است.

“ما هنوز هم در یک وضعیت همه گیر و من اعتماد مردم از اتاوا ادامه خواهد داد به مراقب باشند برای محافظت از خود و محافظت از دیگران” دکتر آلوئهورا Etches به خبرنگاران گفت:.

Stranges گفت: همه ساکنان انتاریو باید همچنان به رعایت بهداشت عمومی توصیه ها و محدودیت با تاکید بر اینکه کنترل این بیماری همه گیر است که “هر کس مسئولیت” — نه تنها که از بهداشت حرفه ای و سیاست گذاران.

“مردم باید مسئول است.”

Stranges پیشنهاد مردم سایش پوشش صورت در فضاهای داخلی — که آینه مقامات بهداشت عمومی مشاوره برای موقعیت های که در آن فاصله فیزیکی امکان پذیر نیست. و هر کسی که با علائم COVID-19 باید به جلوگیری از افراد دیگر به ویژه آسیب پذیر جمعیت Stranges اضافه شده است.

“ما هنوز هم در یک وضعیت که در آن ما نمی تواند به بازگشت به زندگی عادی اما ما نیاز به تنظیم به این طبیعی است و در زمان خرید [برای یادگیری بیشتر در مورد virus,],” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

زمانی که می توانید از مرحله 2 شروع کنیم ؟

استانی رهبران نشان داده اند که در هر مرحله از دولت را سه صحنه چارچوب برای بازگشایی اقتصاد در گذشته بین دو و چهار هفته پس مقامات بهداشت هم به مانیتور تاثیر هر یک از مجموعه ای از تغییرات است. اضافه شده در نظر است که علائم در تازه آلوده COVID-19 موارد ممکن است تا 14 روز را نشان می دهد.

“ما گفت: … که در چارچوب یک نقشه راه نه یک برنامه” وزیر دارایی انتاریو راد فیلیپس گفت: در مصاحبه ای با غرب بلوک هفته گذشته در اشاره به سه مرحله نیست لنگر با تاریخ های خاص.

“ما گفت:” این تاریخ خواهد بود به دستیابی به برخی از بهداشت عمومی متریک.'”

شیوع کروناویروس: Ontario بازگشایی را هفته برای اطمینان از آن است که انجام می شود با خیال راحت

شیوع کروناویروس: Ontario بازگشایی را هفته برای اطمینان از آن است که انجام می شود با خیال راحت

به نظر در حال حرکت پیش رو “ما می خواهیم برای دیدن که [بیماری] منحنی هنوز هم رفتن به پایین و نه برعکس … مانند یک موج و یا برگشت از [این] روند” Stranges گفت: اخبار جهانی است.

در مورد خواسته می شود که برای نهایی را در زمانی که استان را کامل بازگشایی می تواند رخ دهد فیلیپس گفت: غرب بلوک است که دولت محافظه کار باعث می شود آن همه گیر پاسخ تصمیم گیری “بر اساس بهترین دانش و سلامت مشاوره.”

شیوع کروناویروس: هیچ جدول زمانی دقیق در حال حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی فورد می گوید:

شیوع کروناویروس: هیچ جدول زمانی دقیق در حال حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی فورد می گوید:
 

اگر چه کسب و کار در حال حاضر می توانید به بالا و در حال اجرا دوباره انتاریو هنوز نشده نقل مکان کرد و برای نرم کردن اضطراری ممنوعیت تجمعات بزرگتر از پنج نفر است.

روز پنج شنبه در استان گفت: کلمه در هر “تنظیمات اضافی” برای گردهمایی های اجتماعی و مهد کودک ها و مدارس بعد خواهد آمد مطلع می شود و با مشاوره از انتاریو بالا ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فقط بخواهید فقط قطع در آن وجود دارد فقط کمی طولانی تر می کنیم و از طریق آن دریافت کنید” فورد روز پنجشنبه گفت.

برای Stranges گفت که او فکر نمی کند که این استان است که از جنگل به اندازه کافی شل سخت محدودیت در اجتماعات بزرگ.

“من فکر می کنم برای این استدلال که ما هنوز صدها نفر از موارد جدید به صورت روزانه من قطعا گسترش اجرای این محدودیت در نظر تجمعات … تا زمانی که ما می بینیم که تعداد کسانی که ادامه خواهد داد پایین رفتن” او گفت:.

ادامه مطلب: به عنوان انتاریو بازگشایی, ‘قوی’ coronavirus تست و ردیابی مورد نیاز, کارشناسان می گویند

در مصاحبه هفته گذشته فیلیپس گفت: دولت می داند که “COVID نرفته است” و نه به ساکنان انتاریو’ نگرانی در مورد ویروس.

“ما باید همچنان به انجام چیزهایی که الهام بخش اعتماد به نفس خود را,” او گفت: اخبار جهانی است.

“هیچ یک از ما تا به حال به نوبه خود در اقتصاد قبل از بنابراین ما در حال یادگیری از طریق این ها با هم, اما من در نهایت اعتماد به نفس زیادی در انعطاف پذیری انتاریو کسب و کار مردم و ساکنان انتاریو به طور کلی آمده از طریق این.”

-با یک فایل از اخبار جهانی’ کریگ خداوند

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر