درمان برای نابرابری درآمد?

Category: پلیتیکو Comments: No comments

نیوجرسی — رهبران محلی در سراسر ایالات متحده در حال تبدیل شدن به اهدا کنندگان خصوصی برای سرمایه گذاری در خارج از جعبه سیاست آزمایش آنها فکر می کنم می تواند به جریان اصلی: دادن پول نقد به ساکنان هیچ رشته های متصل.

نیوآرک میلواکی و استاکتون کالیفرنیا در میان شهرستانها تست نسخه از آنچه شناخته شده به عنوان اساسی جهانی, درآمد یک برنامه است که تحت ساکنان دریافت مبلغ معینی از پول صرف نظر از سطح درآمد خود را.

جهانی درآمد اولیه شده است مورد بحث به عنوان یک درمان بالقوه برای نابرابری درآمد اما سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ محوری این ایده به بحث ملی زمانی که او آن را محور مبارزات انتخاباتی خود. در حالی که یانگ در حال حاضر ممکن است از نژاد گفتگو در اطراف اساسی جهانی درآمد نیست رفتن دور.

میلواکی Alderwoman Chantia لوئیس است که رهبری یک برنامه آزمایشی در شهرستان گفت او امیدوار محلی آزمایش اثبات بسیار موفق که آنها را به زور اقدام در سطح ملی است.

“من دوست دارم برای دیدن این جرقه شعله در سراسر کشور,” او گفت:.

در زمانی که جمهوری خواهان کنترل دستور کار در واشنگتن مقامات محلی در حزب دموکرات کنترل نیوآرک میلواکی و استاکتون را یک فرصت برای شهرستانها خود را برای تبدیل شدن به آزمایشگاه برای سیاست ساخت. نه تنها این آزمایش سریع تر گفتمان عمومی, اما آنها به احتمال زیاد به اضافه موجود در بدن از تحقیقات در مورد این موضوع.

خلبان برنامه در سه شهر هستند که در مراحل مختلف اجرا و آن را ممکن است شهرستانها بیشتر خواهد شد پیوستن به تلاش است. 18 ماه آزمایش در استاکتون بیش از نیمه راه کامل در حالی که نیوآرک و میلواکی, برنامه ریزی برای راه اندازی خلبانان خود را بعد از این سال. شیکاگو نیز با توجه به جهانی درآمد اولیه برنامه.

“این یک ایده رمان, اما من فکر نمی کنم مردم آن را به طور جدی” نیوآرک شهردار Ras Baraka در مصاحبه ای گفت:. “به همین دلیل آن مهم است برای ما برای انجام این خلبانان و نشان می دهد مردم به شدت از این است.”

در آن حقیقی ترین شکل اساسی جهانی درآمد به عنوان درآمد تضمین شده به همان مقدار از پول را به ساکنان بدون در نظر گرفتن سطح درآمد.

در استاکتون 125 ساکنان — تمام زندگی در یا زیر متوسط سطح درآمد — دریافت 500 دلار در ماه است. جزئیات میلواکی و نیوآرک خلبانان هنوز در حال کار می کرد اما هر دو Baraka و لوئیس می گویند آنها می خواهند به عبارتند از ساکنان که در فقر زندگی می کنند و همچنین کسانی که در نظر گرفته طبقه متوسط پایین تر.

در اکتبر استاکتون مقامات منتشر یافته های اولیه از برنامه های خود را نشان داد که شرکت کنندگان صرف پول بر ضرورت مانند غذا قبوض آب و برق و بنزین است. طرفداران جهانی درآمد اولیه استناد به این یافته های اولیه به عنوان ضد مردم نیست به صرف پول در موارد بیهوده و بیمعنی.

“این ایده که زمان آن رسیده است” استاکتون شهردار مایکل Tubbs گفت. “مردم در حال پرداخت کردن کارت های اعتباری برای پرداخت دندان مصنوعی کمک به اعضای خانواده در زمان های سخت و قادر به پرداخت هزینه آموزش برای بچه ها.”

اساسی جهانی درآمد است نه یک ایده جدید است. وجود دارد چند خلبان آزمایش در ایالات متحده و کانادا در دهه 1970 و آلاسکا تا به حال فرم خود را از آن را برای دهه برش ساکنان چک از صنعت نفت سود. رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور حمایت برای تضمین درآمد در 1960s و اخیرا تکنولوژی مقتدر مانند مارک زوکربرگ و Elon Musk را تایید ایده.

در سال 2017, فنلاند شد اولین کشور اروپایی برای تست کردن اساسی جهانی درآمد به 2000 نفر بیکار ساکنان معادل حدود 634 یک ماه. یکی اظهار داشت: هدف از این برنامه برای دیدن اگر پایه درآمد خواهد کمک به مردم پیدا کردن شغل. سطح اشتغال را بهبود نمی بخشد در طول دو سال مطالعه با توجه به بزرگ سیاه و سفید دیک, هر چند شرکت کنندگان در گزارش احساس شادتر و کمتر تاکید کرد.

ایده اساسی جهانی درآمد پشتیبانی شده توسط آن در هر دو سمت چپ و راست با یک کلید ایدئولوژیک تفاوت: دموکرات ها تمایل به فکر می کنم یک پایه درآمد داده می شود باید علاوه بر مزایای فقیر آمریکایی دریافت در حالی که جمهوری خواهان و آزادی خواهان بر این باورند آن را باید جایگزین استحقاق.

سه شهر-led خلبان برنامه های طراحی شده برای اطمینان از شرکت کنندگان خود را از دست نمی منافع موجود.

در حالی که بسیاری از جمله یانگ, قاب نیاز برای جهانی درآمد اولیه در اطراف محل کار افزایش اتوماسیون و از دست دادن شغل و مقامات که در آن برنامه در حال آزمایش است و تاکید بر این امر نیز به کمک پل درآمد بی عدالتی برای مردم رنگ.

“یانگ, مذاکرات در مورد تغییر در نیروی کار, استخر, اما این فقط یک جنبه از آن گفت:” Baraka. “شده است وجود دارد عمیق شکاف ثروت در این کشور برای مدت زمان طولانی است.”

مخالفان اغلب توجه اساسی جهانی درآمد خواهد بود یک تلاش پر هزینه. یانگ پیشنهاد از $1000 در ماه برای هر فرد بالغ در ایالات متحده را چند تریلیون دلار برچسب قیمت. او گفت که او خواهد پرداخت هزینه برای آن را با اضافه کردن مالیات بر تولید کالا و یا خدمات و تحکیم برخی از برنامه های رفاهی.

خلبان برنامه ها و کار بر روی نسبتا متوسط بودجه از چند صد هزار دلار به $3 میلیون و تا حد زیادی پرداخت شده با کمک های مالی خصوصی. بخش عمده ای از 3 میلیون دلار خلبان در استاکتون است که تامین امنیت اقتصادی پروژه نرم افزار-پایه درآمد وکالت و گروه تحقیقاتی و همچنین اهدا کنندگان دیگر.

در میلواکی لوئیس در ابتدا پیشنهاد بودجه چند صد هزار دلار برنامه برای شهرستان خود را با 100.000 دلار است که اختصاص داده شده برای ارتقاء کامپیوتر در اداره پلیس. اما برخی از مقامات محلی اعتراض به استفاده از بودجه عمومی و ایده scrapped.

مقامات منتخب اذعان کرد که اگر جهانی درآمد اولیه بودند اقدام در سطح ملی را نمی تواند انجام شود با کمک های مالی خصوصی.

“به عنوان تاثیرگذار و پایدار است که می تواند برخی از واقعا جدی دلار” لوئیس گفت.

آن را بیش از حد به زودی به می گویند که آیا خلبان برنامه می تواند کمک به هموار کردن راه برای سیاستگذاری در دولت و یا در سطح ملی. Tubbs گفت که او تا به حال گفتگو با کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را به عنوان به خوبی به عنوان دولت و مجلس و برخی از دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

آنچه روشن است این است که مقامات منتخب و محققان بر این باورند که خلبانان را اضافه کنید به پژوهش موجود در اساسی جهانی درآمد.

Stacia Martin-یکی از محققان نظارت بر استاکتون برنامه گفت: مشاوره او داده شده به هر کسی که نزدیک او مورد اساسی جهانی درآمد “آمده تحقیقات با ما.”

“یک مطالعه است اما یک آجر در دیوار از دانش ما در اطراف اساسی جهانی درآمد” او گفت:, “و بدون مطالعه در حال رفتن به قادر به پاسخ به تمام سوالات ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>