‘یک رویکرد داروینی به فدرالیسم’: ایالات مقابله با واقعیت جدید تحت تهمت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است دو برابر را در یک استراتژی حاکم بر بیماری همه گیر کوروناویروس: هل دادن اقتدار و مسئولیت پاسخ بر روی متحده است.

به عنوان ویروس گسترش در سراسر ایالات متحده و جدید نقاط داغ ظهور در ایالات مانند ایلینوی, لوئیزیانا, میشیگان و تگزاس ارشد دولت دستیاران خصوصی استدلال coronavirus پاسخ آزمون سیاستمداران محلی’ رهبری و ابتکار — با کاخ سفید اقدام به عنوان یک backstop برای خط مقدم دولت توسط دولت تلاش.

استراتژی ساخته شده است بر اساس این ایده است که رهبران دولت بیشترین آشنایی با ساکنان بیمارستان ها و بهداشت عمومی ادارات به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او استدلال می کنند. اما آن را به یک subtext سیاسی: این رویکرد می تواند به کاخ سفید فرصت برای استخراج مغلوب ساختن پیشی جستن از آینده انتقاد به عنوان ویروس گسترش در سراسر کشور و تهدید به کشتن صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها است. آن را نیز می تواند نتیجه معکوس در میان آمریکایی ها ترجیح می دهند که به یک شرکت ملی پاسخ به یک بیماری است که احترام دولت مرزها.

“است که یک رویکرد داروینی به فدرالیسم; است که دولت حقوق گرفته مرگبار شدید گفت:” مارتین اومالی سابق فرماندار مریلند که در خدمت به مدت هشت سال در امنیت داخلی نیروی کار ملی فرمانداران انجمن. “بهتر است بخوانید از فدرالیسم است که ایالات و دولت فدرال با هم کار کنند وقتی آمریکا حمله کردند که آیا آن است که توسط امپراتوری ژاپن و یا یک بیماری همه گیر.”

“برای همه از کار خوب من فرمانداران انجام تنها رئیس جمهور است که اطلاعات و منابع به نکته سواحل قدرت به استناد دفاع تولید عمل می کنند و کنترل این که آیا وجود دارد کافی در انبارهای برای تهدید ما روز و FEMA ذخایر” اومالی اضافه شده است.

Coronavirus بحران در فقط چند هفته تزریق کرده غیر قابل پیش بینی به انتخابات سال است که تهمت و تیم او هنوز در مراحل اولیه پردازش. رئیس جمهور مشاوران هستند — به عنوان انتظار می رود در هر دولت — نگه داشتن چشم در چگونه سیاست دیده خواهد شد از طریق یک کمپین لنز به عنوان آنها سعی می کنند به بهترین موقعیت رئیس جمهور به دیگری مدت هفت سال از هم اکنون.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر بارها و بارها مورد ستایش تلاشهای دولت خود برای ارائه بسیار مورد نیاز تجهیزات به کشورهای بسیج بخش خصوصی برای توسعه سریع تر آزمون coronavirus و ایستادن بیمارستان در سخت ضربه شهرها مانند نیویورک — حتی به عنوان مقامات التماس برای منابع اضافی مانند هواکش. در یک جلسه مطبوعاتی در روز دوشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: بدترین coronavirus در عین حال آمده است که 253 نفر تا به حال جان بیش از یک روز در دولت است.

کاخ سفید دستیاران اصرار دارند هیچ دولتی اجرا خواهد شد از هواکش در 72 ساعت — حتی به عنوان خط مقدم سلامت کارگران در شهر نیویورک رله دلخراش داستان غرق اورژانس, مردم در حال مرگ به تنهایی و وخیم کمبود دنده محافظ مانند ماسک و لباس.

فرمانداران محلی و رهبران کاخ سفید و مشاوران می گویند باید برای نشان دادن به سازمان مدیریت اضطراری فدرال که آنها را جستجو خود را در انبارهای بیمارستان ها و شهرستانها برای اولین بار از این منابع از دولت و FEMA هولناک شده است با درخواست. دستیاران احساس مانند برخی از رهبران محلی در حال درخواست برای یک سطح از منابع آنها در واقع نیاز نیست — یک نقطه رئیس جمهور خود را ساخته شده است.

اما فرمانداران شکایت کرده اند که آشکارا آنها گیر رقابت در برابر یکدیگر با بسیاری ترجیح می دهند بیشتر هماهنگ ملی پاسخ. رهبران سابق که نشسته در صندلی های خود می گویند فرمانداران نیاز به شنیدن جهات به وضوح مشخص شده از سوی دولت فدرال به مقامات محلی.

“به دنبال آن از راه دور وجود دارد نه یک مسیر روشن به عنوان به چگونه فرمانداران دریافت داروها و خدمات پشتیبانی و جایی که دولت فدرال است که در واقع اقدام گفت:” سابق کالیفرنیا ، جاد گرگ از, New Hampshire. “آنها در برقراری ارتباط آن را به عنوان به چگونه شما ماسک, نحوه دریافت هواکش. به نظر می رسد ابلاغ در آگهی تک کاره شیوه به جای عموم هماهنگ شیوه ای. ارتباطات شده است به فرمانداران در جایی که لاستیک بازدید از جاده ها است.”

در یک جلسه دوشنبه تهمت خود را مشخص فدرال واکنش در مقابل یکی از محلی.

“ما اجازه فرمانداران را در کشورهای خود را تقریبا به آنچه آنها می خواهند با ما نظارت” او به خبرنگاران گفت: در باغ گل رز. “و آنها با ما مشورت کنید در همه موارد. برخی بیشتر از دیگران به عنوان شما می دانید. من می تواند به شما مقدار زیادی از نمونه اما من قصد ندارم برای انجام این کار از آنجا که ما هرگز می خواهم به بحث است. اما برخی از فرمانداران گرفته اند آن بیشتر است. مردم در حال بازجویی است. ماندن در خانه و با توجه به آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد من را خسته نمی کند در تمام. مردم باید در خانه ماندن. این چیزی است که ما می خواهیم.”

کاخ سفید دفتر مطبوعاتی گفت: در بیانیه ای که آن را “ظالمانه است که رسانه ها خواهد باورند که فدرال-دولت مشارکت است که در مورد نوعی عایق رئیس جمهور. این است که در مورد صرفه جویی در زندگی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کار کرده است با فرمانداران و تیم خود را از ژانویه COVID-19 هماهنگی. هر سطح از دولت نیاز به ارائه راه حل و این چیزی است که ما انجام می دهند در مشارکت” معاون دبیر مطبوعاتی جاد Deere در بیانیه ای گفت.

مقامات دولت رشد کرده اند به خصوص نا امید با کومو که تلویزیونی جلسات کشیده اند قابل توجه و که برخی از دموکرات ها قرار داده اند به عنوان یک رقیب برای مغلوب ساختن پیشی جستن. یک کلید چسبیده نکته این است که آیا کاخ سفید فرستاده است کافی هواکش و سایر لوازم به نیویورک که به عنوان یک کانون ایالات متحده شیوع کروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر فرستاده است دولت 4,000 هواکش و گفت: رئیس جمهور در نیویورک شده است نگه داشتن اضافی هواکش در نیوجرسی انبار — یک مسئول که کومو کند.

“این اولین بار من شنیده ام انبار در نیوجرسی راه های خنده دار از تحویل آن به نیویورک” کومو گفت: در سی ان ان روز جمعه. “این هواکش ها در یک انبار. آنها هنوز مستقر چرا که ما به آنها نیاز ندارد و در عین حال” او اضافه شده هشدار داد که او را در انتظار وقوع به اوج خود در سه هفته است که 30,000 تعداد هواکش مورد نیاز خواهد بود.

سه مقامات دولت همچنین استدلال کرد که کومو می تواند نقل مکان کرده اید سریع تر برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و اشاره کرد که او در ابتدا رد این ایده از یک پناهگاه در محل ایده برای شهر نیویورک حتی به عنوان شهردار, بیل د Blasio شناور آن و روز بعد از کالیفرنیا مقامات به دنبال اقدامات مشابه است.

“من فکر نمی کنم سرپناه در محل کار واقعا برای یک محل” کومو گفت: در 17 مارس سه روز قبل از او معکوس دوره و صدور اقامت در خانه سفارش برای دولت است.

“مردم عشق [کومو] زیرا او فریاد در دولت فدرال و چسباندن آن به مغلوب ساختن پیشی جستن — بدون اینکه متوجه ما نخواهد بود در این وضعیت اگر او تا به حال گرفته شده آن را به طور جدی در وهله اول گفت:” یک مقام ارشد دولت رسمی. “دولت به او داده و نیویورک همه چیز آنها خواسته ایم برای به حدی آن را در واقع بلافاصله مورد نیاز — آنها نه فقط توزیع آن موثر است.”

برخی از مقامات دولت نیز ناراضی بودند با اوهایو جمهوریخواه فرماندار مایک DeWine که در روز یکشنبه در کنفرانس مطبوعاتی شکایت دارند که سازمان غذا و داروی آمریکا تا به حال به اندازه کافی دور با یک تصمیم به اجازه می دهد یک اوهایو شرکت به کار بر روی ماسک عقیم سازی. این موضوع در نهایت هموار بیش از — DeWine صحبت با تهمت و FDA به سرعت صادر شده یک دوم تصویب — اما دو مقام بودند irked که فرماندار بالا چه آنها مشخص می شود به عنوان جزئی miscommunication بین دولت و دولت است.

“این یک سیاسی کاری گفت:” مقام. “شما می توانید نگاه قوی در حال حاضر با حمله به دولت فدرال است.”

در ضمن coronavirus است که به سرعت در حال گسترش در کشورهای که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده در سال 2016 انتخابات مانند فلوریدا, لوئیزیانا و تگزاس — اما تهمت برگزار کرده است خود را از آتش در فرمانداران از این کشورها حتی زمانی که آنها حرکت نمی کند به شدت حاوی ویروس است.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک سرسخت تهمت متحد تنها صادر اقامت در خانه سفارش در روز دوشنبه پس از روز از شکایت توسط دولت دموکرات و کارشناسان بهداشت عمومی. در حال حاضر وجود دارد بیش از 5000 مورد از coronavirus در فلوریدا و اپیدیولوژی نگران اند که DeSantis’ تصمیم به نگه داشتن خود را باز دولت در سواحل و دیگر اماکن عمومی منجر به یک انفجار از عفونت های جدید.

در حالی که رئیس جمهور علنا برخورد با فرمانداران واشنگتن میشیگان و نیویورک معاون رئیس جمهور مایک پنس تا به حال استوارتر ارتباط با فرمانداران سراسر کشور است. یک بار در هفته پنس نگه می دارد تلفنی با فرمانداران که مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی نیز حضور می یابند. کاخ سفید و سیاهی است که آن را نیز برگزار می شود بیش از 90 جلسات پس از ماه ژانویه با 45,000 دولت محلی و رهبران قبیله ای.

روز دوشنبه در تماس با پنس خواسته رهبران در نیویورک و کنتیکت و نیوجرسی به بحث در مورد جامعه خود را کاهش تلاش های او برجسته کار دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس در حال انجام است با کلرادو گارد ملی در جامعه مبتنی بر تست سایت گفت: یک دولت رسمی.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران سیاسی دیدن خطر کمی در رئیس جمهور انتقاد فردی فرمانداران و گفت: برخی از رهبران نیاز به توان بیشتر سپاسگزار به عنوان او در کاخ سفید جلسه در روز جمعه. “شما می دانید آنچه که من می گویند ؟ اگر آنها نمی, شما درمان مناسب من همین حالا تماس بگیرید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد برقراری ارتباط با فرمانداران قبل از اضافه کردن که پنس است “یک نوع متفاوت از فرد است. او تماس بی سر و صدا به هر حال. OK ؟ اما او در حال انجام یک کار بزرگ است. او باید قدردانی برای این کار او را انجام داده است.”

چه خواهد شد ماده به مراتب بیشتر به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز خواهد بود که راه آمریکایی ها درک بهبودی از این بیماری همه گیر از هر دو سلامت و نقطه نظر اقتصادی می گویند مشاوران سیاسی خود را.

“مردم مراقبت خواهد شد اگر آنها به حال یک عضو خانواده بیمار و یا می میرند و یا اگر آنها و یا یکی از اعضای خانواده شغل خود را از دست داده بودند و یا مجموعه ای از لحاظ درآمد خود گفت:” جمهوری خواه به کاخ سفید است. “هیچ کس نمی خواهد به یاد داشته باشید که تهمت و دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. [گرچن] Whitmer میشیگان به مبارزه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>