دفاعی مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز می شود coronavirus جلسه با سیاسی نشان می دهد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت دولت او در پاسخ به کروناویروس در دوشنبه وظیفه نیروی توجیهی کامل با یک کمپین-آگهی-مانند تصویری با هدف تقویت این پرونده است.

استادانه درست شده و توسط خدمات عمومی استانداردهای قابل توجه — تولید پس از یک تعطیلات آخر هفته هنگامی که رئیس جمهور coronavirus نیروی کار برگزار شد هیچ جلسات که به منظور خدمت به عنوان به روز رسانی به صورت عمومی در آشکار همه گیر است که آلوده به صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها کشته و ده ها هزار نفر.

در عوض روز دوشنبه جلسه به نظر می رسد از مد افتاده به عنوان یک عمل متقابل و به محکم گزارش در نیویورک تایمز جزئیات مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل انفعال در شیوع با وجود هشدارهای از امنیت ملی و مقامات بهداشت عمومی و انتقادات خود را coronavirus پاسخ حکم بزرگ. کل ماجرا به طول انجامید و نزدیک به دو ساعت و نیم خود را طولانی ترین و در عین حال از تقریبا روزانه جلسات.

مغلوب ساختن پیشی جستن شروع جلسه با ابراز تسلیت خود را به آن ضربه طوفان شدید در سراسر جنوب شبه قبل از آوردن دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری های متخصص برای پاک کردن یک بیانیه او بیش از آخر هفته تصریح می کند که قبل از آن کاهش تلاش در ایالات متحده می توانست زندگی را نجات داد.

پس از Fauci مطمئن خبرنگاران او ارائه walkback از خود اراده مغلوب ساختن پیشی جستن بطوریکه اتاق جلسه تریبون و به راه اندازی کامل-بویژه دفاع از محدودیت او قرار داده شده در سفر از چین در اواخر ماه ژانویه تصمیم او بارها و بارها با اشاره به شواهدی که او در زمان این ویروس به طور جدی.

سپس از او خواست که برای جلسه اتاق چراغ ها به کاهش نیافته است.

بر روی صفحه نمایش پشت سر او یک مونتاژ از جدول زمانی از دولت در پاسخ به این ویروس شروع به بازی اسپلایسینگ مطلوب اخبار کلیپ بین عناوین مانند “رسانه ها به حداقل برسد خطر از شروع … در حالی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اقدام قاطع … حتی به عنوان پارتیزان sniped و انتقاد قرار داد.”

اولین بخش از تصویری که ادعا نشان می دهد پوشش رسانه ها در به حداقل رساندن این ویروس به نظر نمی رسد به یک به طور مستقل انتخاب شده از مجموعه کلیپ, بلکه یک بخش گرفته شده از فاکس نیوز نشان می دهد یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن گوش خراش ترین رسانه متحدان Sean Hannity. کلیپ تمام سهم همان chyron: “فلاش بک: Hannity و رسانه ها را پوشش coronavirus.”

این ویدئو همچنین شامل تمجید رئیس جمهور از هر دو حزب آرایه از فرمانداران. اما آن را به سمت چپ از هر گونه انتقاد از دولت در پاسخ به بحران از جمله تهمت و دستیاران خود را بارها و بارها کم اهمیت جلوه دادن تهدید ویروس و دولت او را شکست به راه اندازی گسترده تست در سراسر کشور — اشتباه است که منتقدان می گویند اتلاف وقت با ارزش خریداری شده توسط محدودیت های مسافرتی.

در پایان مونتاژ فیلم, فاکس نیوز, تنها کابل شبکه که در ادامه به حمل این جلسه با برش سی ان ان به آن واقعیت جستجوگر و MSNBC انفجار سیاسی خم از این رویداد.

“ما در حال برش به آنچه بود که کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه” Ari Melber گفت: بینندگان به عنوان MSNBC کاهش به او. “ما در حال رفتن برای جلوگیری از پخش هر گونه مطلب از این کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی تا زمانی که برمی گردد به آنچه در آن قرار بود که coronavirus نیروی کار ارائه اطلاعات پزشکی است.”

زمانی که فیلم به پایان رسید تهمت افتخار به خبرنگاران گفت که وجود دارد بیشتر در آن است که از آمد. “ما می تواند به شما صدها نفر از کلیپ فقط می خواهم که. ما آنها را” او گفت:. “ما نمی خواهیم این برای رفتن بیش از حد طولانی است.”

پرسید که چرا او احساس نیاز به نشان دادن چنین آشکارا پیام سیاسی در جلسه اتاق, ارائه, است که یک خبرنگار با اشاره به “نگاه یک بیت مانند مبارزات انتخاباتی آگهی” رئیس جمهور به سادگی پاسخ داد: “بنابراین ما در حال گرفتن خبر جعلی و من می خواهم به آن اصلاح شود.”

او گفت: در این ویدئو قرار داده شده است با هم در حدود دو ساعت توسط دن Scavino کاخ سفید رسانه های اجتماعی مدیر و مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مدیر کمپین و چند نفر دیگر در مطبوعات ،

من نمی خواهد با استفاده از کلمه ‘تولید'” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت:. “همه آنها در زمان برخی از کلیپ ها و آنها فقط فرار آنها را برای شما. و دلیل آنها این است که به نگه داشتن شما صادق است. من فکر نمی کنم که رفتن به کار می کنند. آن را به گونه تاثیر اما فقط از آن فکر می کنم. شما شنیده کلیپ. شما شنیده ام چه چیزی به من گفت.”

بقیه جلسه در همان مجادله و شیوه ای که در آن شروع شد و با مغلوب ساختن پیشی جستن lobbing توهین در سیاسی دشمنان مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و مجلس نانسی پلوسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به باقرقره در مورد پوشش رسانه ای از دولت خود coronavirus پاسخ lambasting CBS News’ پائولا رید برای اشاره به این که جدول زمانی فقط بازی به خبرنگاران نشان داد حدود یک ماه فاصله در ماه فوریه بین زمان تهمت محدود سفر از چین و اولین کلیپ از رئیس جمهور صحبت مقتدرانه در ویروس.

“شما شرم آور” رییس جمهور گفت, رید, در حالی که کاهش به ارائه هر گونه پاسخ مشخص به سوال او.

“زیادی است. زیادی است. و در واقع ما به شما یک لیست” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد هنگامی که او پرسید که چه کاخ سفید انجام داده بود با آن زمان خریداری شده از محدودیت های مسافرتی. “ما مقدار زیادی.”

رئیس جمهور به دنبال توضیح دولت خود پاسخ آن را نسبت به دیگر کشورها بودند که آهسته تر برای محدود کردن سفر و منظور ساکنان خانه بمانند هر چند ایالات متحده را تصویب کرده است تمام کسانی که از کشورهای دیگر در مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

من می تواند آن را نگه داشته باز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من می توانم انجام داده اند و آنچه برخی از کشورها انجام می دهند. آنها در حال گرفتن ضرب و شتم بسیار بد است. من نگه داشته می تواند آن را باز کنید. من فکر نگه داشتن آن را باز کنید چرا که هیچ کس را تا کنون شنیده ام از بسته شدن یک کشور اجازه دهید به تنهایی در ایالات متحده آمریکا است. اما اگر من انجام داده اند که ما را به حال صدها نفر از هزاران نفر از مردم که در حال حاضر مرده است. ما انجام داده ایم این حق و ما واقعا انجام داده اند این حق است. مشکل این است که مطبوعات را پوشش نمی دهد راه آن باید باشد.”

در نقطه دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که نه تنها دولت او در پاسخ به بحران و نه به تاخیر افتاد اما که “ما راه جلوتر از برنامه است.” بعد او افتخار دوباره: “همه چیز ما درست بود.”

یکی دیگر از نقطه مشاجره در این جلسه زمانی بود که رئیس جمهور خواسته شده بود در مورد اعلام پیش از آن در روز بود که او تنها کسی است که می تواند بازگشایی بخش هایی از اقتصاد را به یک وقفه اجتماعی-فاصله کاهش تلاش های یک موضع قرار دادن او در یک دوره برخورد با فرمانداران uneager به بازگشت به حالت عادی و بدون شیوع بیماری تحت کنترل است.

“وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است او گفت:” وقتی پرسیده شد که در مورد فرمانداران’ برنامه. “و این راهی است که آن را می کردم. آن را به کل. آن را به کل. و فرمانداران را می دانند.”

که ادعای خلاف جهت بازدید از دانشمندان حقوقی که می گویند دولت فدرال فاقد قدرت به طور مستقیم به منظور متحده به بازگشایی اقتصاد خود را. ادعای خود آمد ساعت پس از فرمانداران در سواحل شرق و غرب با هم متحد تولید منطقه ای هماهنگ و برنامه ریزی برای بازگشایی کشورهای خود را در جدول زمانی خود را.

“اگر برخی از کشورها حاضر به باز من می خواهم برای دیدن است که فرد برای اجرای انتخابات” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که در مورد خواسته دولت دهم حقوق متمم قانون اساسی. “آنها در حال رفتن برای باز کردن.”

رئیس جمهور اشاره کرد که دولت او را کارشناسان حقوقی خواهد به زودی به وزن در این مسئله است.

“ما می رویم به نوشتن مقالات در این. آن را نمی شود لازم است چرا که فرمانداران باید ما یک راه یا دیگری چون در نهایت آن را با دولت فدرال” او افزود: “گفته شده که ما در حال گرفتن همراه بسیار خوبی با فرمانداران و من احساس بسیار خاصی که وجود دارد نمی تواند یک مشکل.”

پرسید که آیا هر فرمانداران موافقت کرده و خود را به سرب در بازگشایی این کشور رئیس جمهور در پاسخ curtly: “من نمی خواسته کسی. شما می دانید چرا ؟ چون من لازم نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>