‘به مواد مخدر می تواند به جلوگیری از این ویروس’: Fauci تحسین Covid-19 درمان دستیابی به موفقیت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جلعاد را داروی آزمایشی remdesivir ممکن است اولین موثر coronavirus درمان, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت.

نتایج جدید از یک کارآزمایی بالینی انجام شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ایجاد مخدر به عنوان استاندارد مراقبت برای Covid-19 که به کشته شدن 50 ، 000 نفر در ایالات متحده تا کنون گفت: مدیر آژانس Anthony Fauci. او تشبیه خبر خوب در مورد remdesivir به کشف اولین دارو یافت برای کمک به درمان اچ آی وی بیش از سه دهه پیش است.

“داده ها نشان می دهد که remdesivir روشن-کاهش قابل توجه اثر مثبت در کاهش زمان بازیابی” Fauci به خبرنگاران گفت: ساعت پس از جلعاد گفت امیدوار کننده داده های ورودی از NIAID را جارو آزمایشی که درگیر 1,063 بیماران.

واکسن متخصص هشدار داد که این دارو نمی شد کامل “حذفی” در مطالعه — اولین کارآزمایی بالینی تصادفی برای ارائه نتایج بالقوه coronavirus مواد مخدر است. اما او گفت: این یافته ها مهم هستند زیرا “آنچه ثابت است این است که مواد مخدر می تواند به جلوگیری از این ویروس است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها تبلیغ اثبات نشده coronavirus مواد مخدر در کاخ سفید جلسات بود بیشتر خوش بین در مورد نتایج آزمایش. “این بسیار مثبت و رویداد,” او گفت:.

محاکمه شرکت کنندگان که دریافت remdesivir بهبود در به طور متوسط از 11 روز در مقایسه با 15 روز برای بیماران در گروه کنترل که دارونما دریافت کردند. هشت درصد از remdesivir بیماران فوت در طول محاکمه در مقابل 11 درصد و در گروه دارونما.

میزان مرگ و میر فقط کمی پایین تر در remdesivir اما بیشتر داده ها باقی مانده است که باید تجزیه و تحلیل Fauci گفت. اما دانشمند که رهبری NIAID سال 1984 گفت: این خبر یادآور روز 34 سال پیش زمانی که نتایج متوسطی برای داروی AZT نشانه اولین بالقوه سلاح در برابر اچ آی وی است.

“این پایان کار نبود بازی چرا که ساختمان در آن هر سال پس از ما بهتر بود و بهتر از ما تا به حال بهتر مواد مخدر از همان نوع و ما تا به حال مواد مخدر در برابر اهداف مختلف” Fauci گفت.

AZT یا azidothymidine شد و در اصل به عنوان یک داروی ضد سرطان. در مارس سال 1987 برنده آن تایید FDA — در زمان ثبت — برای استفاده در برابر HIV در زمانی که عفونت اغلب منجر به سریع و دردناک مرگ است.

طب آمد با عوارض و سوالات در مورد اینکه آیا آن را در واقع توسعه یافته زندگی است. آن را در زمان یک دهه قبل دانشمندان توسعه ترکیب داروهای ضد ویروسی که تبدیل به HIV به یک بیماری مزمن.

دانشمندان در سراسر جهان شده اند در مسابقه برای پیدا کردن coronavirus درمان اما هیچ داروی قطعی ثابت شده است موثر است.

دیگر آمار اولیه برای remdesivir مخلوط شده اند از جمله یک جفت از مطالعات که نتایج منتشر شد ساعت جلوتر از NIAID یافته.

جلعاد منتشر شده خود را مطالعه نتایج این صبح نشان می دهد که به شدت بیمار بیماران دریافت پنج روز از remdesivir شانس فقط به عنوان به خوبی به عنوان بیماران دریافت 10 روز دوز رژیم. بیش از نیمی از هر دو دوز گرفتند و از بیمارستان مرخص ظرف دو هفته از شروع دارو خود را.

هشت درصد از مردم در این پنج روز گروه درگذشت در حالی که 11 درصد در 10 روز گروه کشته شدند. اما یکی دیگر از 10 درصد در دیگر دوز بازو تا به حال به قطع درمان به دلیل عوارض جانبی جدی و مطالعه فاقد گروه کنترل بود.

جلعاد گفت: این اطلاعات همچنین نشان می دهد که افرادی که دریافت remdesivir در اوایل عفونت خود را به نظر می رسید به کرایه بهتر از آن است که دریافت آن شد. مطالعه سنتی نیست دادگاه با دارونما بازو برای مقایسه در برابر remdesivir برای اثربخشی درآمد جلعاد برخی از انتقاد از سیاست های کارشناسان بیش از به اشتراک گذاشتن اخبار در کنار NIAID نتایج.

“Piggybacking شدید محاکمه انتشار در [NIAID مطالعه] بخشی است که غیر قابل توجیه” گفت: پیتر باخ مدیر یادبود اسلون-کترینگ مرکز بهداشت سیاست و نتایج. تماس جلعاد نتایج مثبت حتی اگر آنها از یک محاکمه بدون گروه کنترل “هیچ پایه و اساسی در تحقیق علمی,” او اضافه شده است.

لانست مجله پزشکی در پاسخ به جلعاد اخبار امروز صبح با عجله به انتشار مجمل نتایج حاصل از یک آزمایش به طور تصادفی به بیرون درز هفته گذشته توسط سازمان بهداشت جهانی است.

جلعاد در دفاع از خود در یک بیانیه است. “بر خلاف مواد مخدر سنتی و توسعه ما در حال تلاش برای ارزیابی یک تحقیقاتی عامل در کنار یک تحول جهانی و همه گیر” گفت: Merdad Parsey, جلعاد افسر ارشد پزشکی. “همزمان چند مطالعات در حال کمک به اطلاع رسانی که آیا remdesivir یک درمان بی خطر و موثر برای COVID-19 و چگونه به بهترین استفاده از مواد مخدر است.”

سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb گفت جلعاد داده نگاه به اندازه کافی قوی برای remdesivir برای دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از این سازمان به طوری که بیماران بدحال می تواند این دارو به سرعت. “Remdesivir به نظر می رسد به ملاقات و یا بیش از استاندارد برای مجوز تحت EUA به خصوص نسبت به دیگر EUAs صادر شده” گوتلیب است.

علاوه بر اورژانس مجوز برای طیف وسیعی از آزمون FDA در ماه گذشته ساخته شده حرکت به دست مجوز به کلروکين و هیدروکسی کلروکین و همچنین با وجود پراکنده شواهد نشان می دهد آنها در برابر coronavirus.

Zachary برنان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>