مبارزه بیش از داده های ارتشاح Trumpworld پاسخ به کروناویروس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جدید خط گسل در حال ظهور در این کشور قطبی پاسخ به بیماری همه گیر کوروناویروس: مدل سازی استفاده می شود برای پیش بینی آن تعداد مرگ و گسترش یافته است.

در اوایل تلخ پیش بینی موجب حمایت شدید اجتماعی-فاصله اقدامات خاموش کردن تمام ردیف هایی از اقتصاد آمریکا است.

اما در روزهای اخیر به عنوان دانشمندان کاهش پیش بینی برای مرگ و میر ناشی از Covid-19 — در بخش بزرگی از دانشمندان گفت: به دلیل اجتماعی فاصله در حال کار — با نفوذ محافظه کاران شروع به استفراغ کردن داده ها به عنوان شواهد این ویروس هرگز واقعا که بد است.

“در این مرحله ما باید جای تعجب نیست که این مدل اشتباه کردم” Tucker Carlson گفت: در فاکس نیوز خواستار یک مدل استفاده شده توسط کاخ سفید “به طور کامل قطع شده از واقعیت است.”

بریت هیوم به یاد او بینندگان که مدل شدند مسئول “مجموع مستند” از اندازه اقتصاد است که انداخت “میلیون ها نفر از کارگران به خیابانها.”

“COVID-19 طرح مدل ها به اثبات غیر قابل اعتماد” خواندن یک تیتر پنج شنبه در ملی نقد و بررسی.

پیشبرد روایت است که بیش از یک دانشگاهی زاری حمل مفهوم قابل توجهی نه تنها برای بحث بر سر بازگشایی اقتصاد, اما برای انتخاب مجدد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکرات ها باید کوبیده برگ برنده خود را برای پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر و انتظار cratering اقتصاد به کار در برابر او در ماه نوامبر. در تغییر سرزنش به مدل های محافظه کاران نشان می دهد یک جایگزین محل برای قرار دادن گسل.

“این است که ارزش پرسیدن, است آن را نمی خواهد … پاسخ ما شده اند کمتر آسیب رساندن به اقتصاد و زندگی از همه شما میلیون ها نفر از آمریکایی ها اگر ما تا به حال تا به حال دقیق تر مدل های از این شروع کنم؟” Laura Ingraham گفت: در فاکس به عنوان chyron در زیر او پرسید: “آیا ناقص بینی مخزن اقتصاد؟”

فیلیپ Reines های دیرین هیلاری کلینتون محرم گفت: “آنها در حال تنظیم [تهمت] تا به قهرمان در مرگ و میر قربانی در پول است.”

اختلافات بیش از داده های رایج در سیاست آمریکا رنگ آمیزی سیاست عمومی اختلافات بیش از همه چیز از کمربند ایمنی به واکسن و تغییر آب و هوا.

اما وقتی که موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن در این هفته کاهش پیش بینی های خود را به حدود 60000 مرگ و میر در ماه اوت کاهش قابل توجهی از مقامات کاخ سفید’ تخمین های اولیه — آن را لمس کردن furious دور دوم حدس زدن.

“هر کس می تواند با بازی اعداد بازی گفت:” شان والش یک استراتژیست جمهوری خواه که مشغول به کار در ریگان و جورج دبلیو بوش دولت. “و هر چه سود با بازی کردن با این بازی اعداد. رئیس جمهور می گویند آنچه که من کار می کرد و ما تا به حال به مراتب کمتر تلفات و مرگ و میر با انجام آنچه که من در واقع انجام داد. و سپس دموکرات ها می گویند: آره خوب بود ما نه عمل زودتر و بسته همه چیز را به این دلیل که رئیس جمهور حاضر به انجام این کار اعداد می شده اند خیلی بالاتر است.”

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت پیش بینی کرده بود که بین 100000 تا 240,000 آمریکایی ها می میرند از Covid-19 حتی اگر اجتماعی فاصله دستورالعمل شدند. هنوز مقامات دولت و حتی پس از آن گفت که شماره می تواند کاهش می یابد و اگر اجتماعی فاصله اقدامات ثابت موثر تر از انتظار می رود. دانشمندان به طور گسترده ای نسبت به کاهش تلفات برآورد به اثربخشی آن اقدامات است.

“اجازه دهید فقط فرانک گفت:” جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی و سابق اوباما-دوران کمک های خارجی رسمی. “وجود دارد برخی از املاک disingenuousness پشت برخی از این انتقادات … این کمی مانند منطق ضد واکسن جنبش … است که هیچ کس می شود سرخک دیگر چرا ما همه هنوز هم احمقانه واکسن?”

در مورد کروناویروس گفت: دلیل “ما شاهد بدترین پیش بینی ها از این مدل ها” است که “ما در زمان همه این اقدامات برای جلوگیری از بدترین نتایج.”

آمار اغلب می گویند که همه مدل ها در اشتباه هستند اما برخی می تواند مفید پند و موعظه شده است که حک شده در آمریکا در میان coronavirus بیماری همه گیر. این IHME مدل کاملا پیش بینی است. و در میان چیز درهم و برهم از مدل استفاده شده توسط آمریکا و محلی بهداشت عمومی سازمان های دیگر پیش بینی پیش بینی gloomier نتایج. علاوه بر این بسیاری از مقامات بهداشت عمومی نگران موج دوم از عفونت یک بار اقتصاد بازگشایی و سنبله در موارد اگر اتفاق می افتد که بیش از حد به زودی.

“آن را به نام علم” گفت: ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association. “و آن را به نام خرید و فروش با نام تجاری جدید بیماری که شما باید مطلقا هیچ دانش در مورد. و مردم در حال یادگیری در پرواز است.”

دانشمندان می گویند مدل شده اند محدود اندک در دسترس بودن داده ها را با یک حرکت سریع ویروس و از ضعیف تست و نظارت در ایالات متحده آمریکا — چه بنجامین به نام تلاش های’ “پاشنه آشیل.”

“بیشتر افراد سیاسی این” او گفت: “بیشتر اعتماد آنها را خراب کمتر اعتماد مردم و سخت تر از آن خواهد بود به انجام دفعه بعد این اتفاق می افتد.”

برای اهداف سیاسی, ریخته گری, شک در coronavirus مدل سازی ممکن است مفید باشد برای جمهوری خواهان که نظرسنجی ها نشان می دهد به احتمال زیاد کمتر از دموکرات ها به اعتماد به دانشمندان. با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو در سال گذشته به طور کامل دو سوم از جمهوری خواهان و جمهوری خواه متمایل مستقل می گویند علمی کارشناسان بهتر از افراد دیگر در ساخت سیاست علم تصمیم گیری است.

و coronavirus پاسخ به رغم تلاش های دو حزبی به ارائه اقتصادی تسکین مشاهده شده است متفاوت با بسیاری از دموکرات ها و جمهوری خواهان. هشت فرمانداران که هنوز به اعمال ایالت stay-at-home سفارشات همه جمهوری خواهان و محافظه کاران شده اند و بیشتر بی تاب به دوباره باز کردن اقتصاد است. اخبار هواکش مازاد و پایین تر از حد انتظار بستری نرخ در برخی از شهرها و ایالات متحده را تبدیل به یک وحدت گریه های برافروخته راست.

پس از پنتاگون گفت: ارتش-اجرای بیمارستان در Javits Center و در USNS راحتی در نیویورک نشسته عمدتا خالی Ari فلایشر با فاکس نیوز عامل سابق جورج دبلیو بوش در کاخ سفید گفت در توییتر در روز پنج شنبه “چگونه می تواند این باشد ؟ برای هفته Gov کومو و شهردار de Blasio گفت: NYC بيمارستان غرق شد و کارکنان به سختی می تواند نگه دارید تا. سی ان ان نشان می دهد یک بیمارستان در کوئینز بود که یک منطقه جنگی. نیویورک کردم فدرال کمک آن مورد نیاز است. چرا آنها با استفاده از آن!”

در وال استریت ژورنال جیمز فریمن دستیار تدوین مقاله, سرمقاله, صفحه اشاره کرد تجدید نظر تلفات برآورد شد شبیه به آنفولانزا reprising یک محافظه کار خودداری از زود همه گیر را گسترش.

و پس از اسکات Gottlieb سابق FDA کمیسر گذاشته یک فرایند به تدریج دوباره باز اقتصاد پس از افزایش تست ظرفیت داگ استافورد مشاور بهداشت ، رند پل (R-Ky.), که برای اولین بار بود سناتور به تست مثبت برای کروناویروس گفت: در توییتر “من حتی نمی توانم با این توهم برج عاج مزخرف. 16 میلیون بیکار و شمارش. 6 تریلیون دلار در هزینه های جدید همه از چیزی که [sic] air. و clueless در بهداشت عمومی اشراف امتناع خود را به اعتراف به مدل و mileposts شده اند اشتباه بد و بارها و بارها.”

فرانک Luntz جانباز جمهوریخواه مشاور و ناظر انتخابات گفت: در یک ایمیل که “وجود دارد برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران که فکر می کنم این مدل به سادگی یک توطئه برای حمله به تهمت و که کاهش در انتظار مرگ است” من به شما گفته تا لحظه برای آنها است.”

اما او گفت: “واقعیت این است که دکتر Anthony Fauci است تا حد زیادی محبوب ترین و معتبر شکل در این بحران به شما می گوید که مردم از هر دو طرف با توجه به مدل سازی.”

حتی در دورترین رسد از محافظه کار جو وجود دارد باقی می ماند برخی از احتیاط در عبور از کارشناسان بهداشت عمومی.

زمانی که الکس Berenson جنجالی سابق نیویورک تایمز خبرنگار گفت: عصر روز این هفته که به “کودکان و نوجوانان, کودکان تقریبا هر کسی زیر 30 است در معرض خطر هیچ … هیچ خطر جدی از این ویروس است. من نمی گویم که آن را هرگز نمی تواند اتفاق می افتد” Sean Hannity قطع “ایست, ایست, ایست.”

که فرض Hannity گفته او تغییر کرده بود.

رابرت کاپلان رئیس سابق علوم افسر در آژانس تحقیقات بهداشتی و با کیفیت در دولت اوباما گفت که از اثرات کامل از coronavirus “ما می دانم که بسیاری در مورد آن در حدود سه سال زمانی که ما در آن صورت گذشته نگر.”

در حال حاضر, او گفت:, “این مدل به طور مداوم گرفتن تجدید نظر بر اساس داده های جدید.”

او گفت: بهترین توضیح برای بینی coronavirus مرگ و میر پایین آمدن است “واقعا تهاجمی سیاسی مداخله در ایالات مانند کالیفرنیا” بود که برای اولین بار به پیاده سازی یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

هنوز کاپلان گفت که او انتظار دارد که “افرادی هستند که در حال رفتن به می گویند که در رابطه با دیگر بیماری های همه گیر این است که هیچ چیز … من نگران چرخش است که برای شروع در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>