یک شکاف در فدرال مزایای بیکاری است که در حال حاضر اجتناب ناپذیر است. در اینجا به همین دلیل است.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دهها میلیون نفر از گذاشته شدن کارگران آمریکایی خواهد رفت هفته بدون فدرال بیکاری کمک — از آنجا که کنگره نیست تمدید مزایای در زمان ضعف دولت بیکاری سیستم برای تنظیم رایانه های خود را.

ادارات دولتی نیاز ماه برای برنامه ریزی مجدد سیستم های خود را به حساب برای گسترش $600 هفتگی فدرال پرداخت که منقضی در روز شنبه و یا هر گونه تغییری که در کنگره باعث می شود به میزان سود و یا واجد شرایط بودن قوانین است. می آید که در بالا از سختی های مواجه شده توسط کارگران در ایالات واشنگتن و نوادا که در حال حاضر در انتظار ماه برای دریافت اولین پرداخت در وسط coronavirus همه گیر به دلیل بیکاری دفاتر رسیدگی نمی تواند تاریخی سیل ادعا می کند.

در برخی از کشورها به خصوص با سیستم های کهنه آن را در حال حاضر خیلی دیر شده برای جلوگیری از یک گذشت حتی اگر مزایای فدرال نیست رسما منقضی شده به گفته افراد آشنا با چگونه سیستم کار می کنند.

“در برخی از کشورهای آن می تواند بسیار کمی از زمان و آن می تواند باعث شدید تاخیر گفت:” Arindrajit Dube, یک استاد اقتصاد در UMass Amherst. “این نوع از چیزی که شما نمی سعی کنید به تغییر در وسط یک بیماری همه گیر.”

بحث بر مزایای بیکاری در واشنگتن اتفاق می افتد به عنوان تعدادی از کارگران درخواست برای کمک های اولیه را آغاز کرده است به روند رو به بالا. جدید نرخ بیکاری افزایش یافت و به 1.4 میلیون نفر در هفته گذشته از 1.3 میلیون به هفته قبل وزارت کار گزارش روز شنبه پایان 15 هفته متوالی کاهش در برنامه های کاربردی جدید. بیش از 30 میلیون آمریکایی در حال حاضر در بیکاری رول.

یک شکاف در برنامه فدرال می تواند ویرانگر برای گذاشته شدن کارگران بسیاری از آنها در آستانه اخراج و در حال حاضر پشت در صورتحساب خود را. $600 فدرال بررسی می آید در بالای کارگران عادی در پرداخت سود است که به طور متوسط در حدود $340. هفتگی مقدار سود توسط دولت متفاوت است و به عنوان کم به عنوان $235 هر هفته در می سی سی پی.

“من می دانم که مشتریان من واقعا ترس که آنها در حال رفتن به یک سیل با استفاده از اسکناس است که در حال رفتن به تبدیل شدن به با توجه به سرعت و 600 دلار مکمل بود واقعا حیاتی برای تضمین این که آنها می تواند مقابله با این لوایح” گفت: Tori دمپسی از خدمات حقوقی شرقی میسوری ارائه می دهد که رایگان خدمات حقوقی به کمدرآمد آمریکایی ها. “بدون آن و بدون هر گونه چشم انداز واقعا بازگشت به هر نوع اشتغال امن آن را واقعا دلسردکننده برای بسیاری از آنها است.”

دمپسی گفت که در حالی که برخی از مشتریان او بوده اند به نام بازگشت به کار در هفته های اخیر تغییرات خود را کاهش داده و به یک یا دو روز در هفته است.

“این کار درست نیست برای آنها وجود دارد,” او گفت:.

بعید است کنگره عمل خواهد کرد قبل از شنبه اما حتی اگر آنها انجام متحده در حال حاضر آماده سیستم های خود را به قطع مزایای. جمهوری خواهان می خواهند برای کاهش میزان و یا تغییر نحوه مزایای محاسبه می شود برای جلوگیری از کارگران از ساخت پول بیشتر در بیکاری از آنها در شغل خود. دموکرات ها در حال اصرار بر حفظ سود به عنوان-است.

ایران خبر بعدی تسکین پیشنهاد انتظار می رود عبارتند از موقت تخت برای پرداخت بیمه بیکاری به مدت دو ماه اما جزئیات نهایی نشده است منتشر شد. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته گفت: از دیگر تغییرات می تواند شامل دربندی مزایای در 70 درصد از یک کارگر را قبل از حقوق و دستمزد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته گفت: رویکرد دیگر می تواند شامل دربندی مزایای در 70 درصد از یک کارگر را قبل از حقوق و دستمزد. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شده است که کار با جمهوری خواهان در آینده بسته همچنین تایید کرد که قصد دارید در یک مصاحبه با CNBC صبح روز پنجشنبه و در دفاع از این هزینه از تلاش های امدادی تا کنون با این استدلال کمک مانع بیکاری از افزایش و حتی بیشتر.

مردم آشنا با چگونه دولت UI سیستم کار می کنند می گویند یک برنامه مانند برگ برنده دولت است و نشان می دهد را ماه به پیاده سازی.

هر گونه تغییرات می تواند ایجاد یک حسابداری فاجعه برای دولت سیستم که هنوز در تلاش برای نگه دارید تا به عنوان تعدادی از کارگران جدید تقاضا برای مزایای بیکاری در هفته باقی مانده در حدود دو برابر قله دیده می شود در طول رکود اقتصادی ،

بیش از یک میلیون بیکاری برنامه را ریخت و به سازمان های دولتی در هر هفته به مدت 18 هفته و ستون بر روی دولت کارهای عقب افتاده. در سراسر کشور حدود 10 تا 15 درصد از برنامه های کاربردی هنوز هم در حال انتظار برای پردازش گفت: اندرو Stettner یک همکار در قرن بنیاد.

صدها نفر از گذاشته شدن کارگران از آلاباما به اوکلاهما عناوین ساخته شده در هفته های اخیر به آنها متوسل به کمپینگ در مقابل بیکاری و دفاتر و خواستار پرداخت.

در نوادا برخی از کارگران شده اند در انتظار بیکاری آنها چک را برای ماه می باشد.

رئا Gertken, وکیل, نوادا, خدمات حقوقی خود گفت: به مشتریان تماس با بیکاری تدریس خصوصی در خانه اولین چیزی که در صبح و در عرض چند دقیقه تعداد ادعا می کند که می تواند پردازش شود که در روز رسیده است.

“می گویند کسی تماس در ساعت هشت صبح است. تقریبا بلافاصله آنچه در آنها ضبط است که می گوید صف پر است برای روز تماس بعد” او گفت:.

همچنین وجود مشکلات با این بیماری همه گیر بیکاری کمک برنامه — پرداخت ایجاد شده توسط کنگره برای ارسال بیکاری کمک به کارگران فاقد شرایط لازم برای سنتی مزایای بیکاری مانند فرفره کارگران است.

نوادا گذشته دولت در کشور به راه اندازی آن PUA برنامه و Gertken گفت: همچنین سردرگمی شده است که آیا کارگران باید فایل بیکاری و یا از طریق بیماری همه گیر بیکاری کمک برنامه منجر به حتی بیشتر به تاخیر می اندازد.

این هفته یک نوادا قاضی حکم داد که دولت بیکاری باید شروع به پرداخت سود به برخی از کار گیگ و مستقل کارگران که واجد شرایط اما دریافت نکرده اند پرداخت.

دولت در بخش اشتغال و آموزش و توانبخشی این سازمان که اداره بیکاری نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در ایالت واشنگتن گذاشته شدن کارگران شده اند در انتظار به طور متوسط سه سال به سرانجام خود را دریافت مزایای بهناز منصوری وکیل در بیکاری قانون پروژه در واشنگتن گفت: POLITICO.

هنگامی که کارگران در نهایت خود را دریافت مزایای آنها “فراتر سپاسگزار” و “رها” منصوری گفت: “در این نقطه ممکن است آنها را در حال حاضر از خانه و ماشین خود را ممکن است در حال حاضر شده است repossessed. پرداخت یکجا در آینده لزوما حل و فصل هزینه های تکرار شونده است که نیاز به پرداخت می شود در یک مد به موقع.”

واشنگتن هنوز هم غرق جدید بیکاری ادعا می کند که آن متوسل شده است به طور کامل خاموش کردن تلفن خود سیستم به جز برای کسانی که نیاز به تسهیلات برای معلولین و یا اینکه آنها ندارد و دسترسی به اینترنت است.

یک سخنگوی واشنگتن امنیت اشتغال بخش گفت: این سازمان به جای تمرکز بخش عمده ای از عوامل آن بر “ایجاد خروجی به متقاضیان.” ESD گفت که آن را شروع به پذیرش تماس های ورودی دوباره در اوایل این هفته.

در تگزاس آن را هنوز هم می تواند مشکل فقط به فایل ادعا گفت: کارن میلر مدیر اجرایی تگزاس خدمات حقوقی مرکز. فقط این هفته یکی از مشتریان او به نام از 1 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر هر سی دقیقه. که فرد هرگز قادر به دریافت از طریق او گفت:.

میلر همچنین گفت: بسیاری از کارگران کم درآمد او توصیه می کند لازم نیست که دسترسی به یک کامپیوتر و باید مشکل را از طریق استفاده از تلفن های خود را. قبل از او می خواهم قرار دادن کارگران به کتابخانه های عمومی اما آنها در حال حاضر بسته به علت coronavirus.

زمان گذشت در $600 فدرال پرداخت نمی تواند بدتر او گفت: آن را به عنوان همزمان با moratoriums در اخراج انقضای.

“که کیکر. در نهایت, در, تگزاس, مستاجران باید قادر به پرداخت اجاره خود را و بنابراین اگر بیش از حد از یک تاخیر در آن بهره مند بودن وجود دارد, آنها واقعا رفتن به رنج می برند,” او گفت:.

Kellie Mejdrich کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>