یک کندی اعتصاب یک ضربه به نیوجرسی قدرتمند ترین دستگاه سیاسی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

George Norcross speaking at groundbreaking ceremony. | AP Photo

جورج نورکراس صحبت در پیشگامانه مراسم است. | مل Evans/AP PHoto

جورج نورکراس ثروتمند بیمه اجرایی برای دهه اجرای نیوجرسی ترین vaunted سیاسی دموکراتیک ماشین به ظاهر غیر قابل توقف کرگدن که حامل بزرگ نفوذ بیش که منجر مقننه دولت و چه لوایح تبدیل شدن به قانون است.

اما پس از یک سری از سیاسی و حقوقی موانع در طول سال گذشته, منجر, امی کندی لغزش اولیه پیروزی روز شنبه بیش از یک نورکراس-حمایت نامزد در جنوب نیوجرسی 2nd کنگره منطقه برخی از دموکرات ها دیدن نشانه هایی که ماشین گرفتن قدرت شروع به لغزش.

تبلیغات

این خیره کننده به نوبه خود از وقایع. فقط بیش از یک سال پیش خدمت Norcross ، خشم توسط دولت بررسی که حفر کردن خاک در کارگزاری بیمه و متحدان خود را یک نیمه محجبه تهدید یک چالش اصلی برای رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی.

چهارده ماه بعد سوال در نیوجرسی محافل سیاسی نیست که آیا این فرماندار را مانند یک چالش است. بلکه آن را فقط چگونه تضعیف نورکراس ماشین تبدیل شده است و این که آیا خود را با نفوذ ترین متحد دولت رئیس جمهور مجلس سنا استیو Sweeney رسیده است در پایان وقت خود را در بالای اتاق پس از بیش از یک دهه در قدرت است.

“شما شنیده ام آن را در اینجا اول: استیو Sweeney را به عنوان رئیس جمهور مجلس سنا. و جورج نورکراس باید تنظیم بادبان در قایق بادبانی خود را به عنوان سریع به عنوان بادها ضربه به جزایر کیمن خود را نیمه بهشت که در آن مالیات اختیاری” سو آلتمن مدیر نیوجرسی کار به خانواده ها داد و یک رئیس نورکراس منتقد گفت: در یک ایمیل انبوه چهارشنبه. “همه امپراتوری فرو ریختن است.”

بسیاری از نیوجرسی ناظران سیاسی که کمتر از کینه علیه نورکراس از آلتمن فکر نمی کنم دستگاه خود را در آستانه فرو ریختن. اما حتی قابل توجهی تضعیف این به معنی تغییرات بزرگ مقیاس بزرگ ماشین سیاست در نیوجرسی. این امر نیروی بازنویسی از playbooks در مورد چگونه برای برنده شدن در انتخابات محلی و ایالتی و فدرال و تغییر شکل در فرآیند قانون گذاری در ترنتون که در آن Sweeney شده است شخصیتی نفوذ که می تواند رقیب فرماندار.

آن شده است یک سال برای جنوب نیوجرسی دموکرات برای سال پیچیده ترین سیاسی عملیات در دولت با جمعه دموکراتیک اولیه پیروزی برای کندی starkest مثال است. نورکراس و Sweeney رفت و همه در اوایل برای Brigid Harrison, یک استاد علوم سیاسی. فوق العاده PAC غیررسمی کنترل نورکراس صرف تقریبا $500,000 به افزایش هریسون در دو هفته گذشته از انتخابات.

اما کندی — یک عضو سیاسی سلسله بود که با حمایت مورفی بخش عمومی اتحادیه های کارگری و مترقی گروه برنده به آسانی خرید و فروش این نورکراس ماشین خیره کننده شکست خود را در آن چمن است.

اگر چه کندی رفت و سخت در نورکراس در طول مبارزات انتخاباتی نسبت او را به یک تبه کار در “بازی تاج و تخت” او نیست به او مراجعه کنید در طول مختصر سخنرانی پیروزی سه شنبه شب به جای تمرکز بر روی حریف خود را در انتخابات عمومی — دموکرات-تبدیل-جمهوری خواه در کنگره ایالات متحده جف ون درو — رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در یک مصاحبه تلفنی یکشنبه شب کندی — که در حال حاضر به دلیل کمی به انتقاد از دستگاه او فقط شکست داد — گفت: “من امیدوار هستم که هر کس در جنوب نیوجرسی است که در همان صفحه.”

“من فقط می توانم این را برای فرد مسابقه که در آن است و آنچه که من فکر می کنم این به این معنی است که فقط مردم واقعا گرسنه برای تغییر در جنوب نیوجرسی و به طور خاص ما به دنبال یک نامزد قوی برای قرار دادن در مقابل وان درو برای نوامبر,” او گفت:.

در بیانیه روز شنبه, نورکراس سخنگوی دن هزینه گفت: “ما در [انتخابات] راه دیگر — وجود سیاست و مرتبط با سالن بازی است که همراه با آن وجود دارد و چه مسائل مربوط به زندگی واقعی مردم است.”

هزینه ذکر شده در توسعه اقتصادی در نورکراس’ پایه کمدن موفقیت کوپر بیمارستان دانشگاه وجود دارد و این واقعیت است که نورکراس’ برادر دموکرات در کنگره ایالات متحده دونالد نورکراس نه به صورت یک چالش اصلی با وجود تهدیدات آلتمن. وی همچنین با اشاره به پلیس اصلاحات در کامدن (آرکانزاس) — انجام شده توسط نورکراس و متحدان خود را — که برخی از آنها با اعتبار رفع خشونت که گرفتار تظاهرات اخیر در شهرهای دیگر از جمله فقط در سراسر رودخانه دلاور در فیلادلفیا.

“ما به دنبال چیزهای مختلفی را برای اندازه گیری موفقیت” هزینه گفت. ‘آن را سخت به استدلال می کنند هر سه را نداشته خیلی خوب — حتی بزرگ سال است.

“دونالد [نورکراس] توسط جورج انتخاباتی اولویت” حق گفت. “با وجود برخی rumblings اولیه از چالش — از جمله از برخی از افرادی که در حال بحرانی در جای دیگر — او بلامنازع در بازار اولیه است چرا که او دارای پشتیبانی گسترده ای از سراسر حزب از جمله فرماندار مورفی, دو سناتور این [نیوجرسی انجمن آموزش و پرورش], [ارتباطات کارگران آمریکا] محیط زیست, گروه, زنان, گروه, واقعا همه است.”

بسیاری از نیوجرسی سیاسی خودی تمایلی به نوشتن کردن یک ماشین است که با استفاده از قدرتمند رای گیری بلوک از قانونگذاران برای موفقیت در فشار و سیاست در ترنتون اعمال نفوذ خود در حزب دموکرات و جمهوری خواه دولت به طور یکسان. برخی نسبت کندی پیروزی در بخشی از این قدرت از نام او — او را به ازدواج سابق, رود آیلند, Rep. پاتریک کندی از اواخر سن. تد کندی و خانواده قابل توجهی از منابع سیاسی.

اما آنها اذعان یک رشته از ضرر و زیان غیر ممکن است به چشم پوشی است.

تا روز سه شنبه بزرگترین شکست برای نورکراس ماشین بود تلاش جرزی دموکرات ها برای سرنگونی دولت دموکراتیک رئیس, جان کری, یک مورفی متحد در حمایت از, Essex County دموکراتیک رئیس لیروی جونز. یک سال از خودی مانور سیاسی تولید شده در یک بن بست و در ماه دسامبر جونز شکست با نورکراس برش مقابله با کوری که ترک رئیس در قدرت برای یک سال و نیم و جونز presumptive انتخاب کنید برای موفقیت او است.

جرزی دموکرات ها هر چند آنها متعهد شدند یک نقطه بر روی 2021 دولت قانونی redistricting کمیسیون به عنوان بخشی از توافق بودند نه حزب به مقابله.

جونز اذعان کرد او و نورکراس تا به حال یک زمان استراحت بیش از تصمیم خود برای سازش با کوری.

“من درک نمی سبک خود را. من یک روشنفکر فردی است و من قصد ندارم به دیکته و یا صحبت در هر نوع راه” جونز گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “و برای من که نمی تونم تحمل فردی که معتقد است که او پیروز و holier از همه. و که قطع هر نوع رابطه است. من واقعا هرگز تا به حال یک جامد با او. فقط یک دوره مکالمه. اما من نه که مرد است.”

شده اند وجود دارد از دیگر موانع.

یک مورفی-منصوب وظیفه نیروی شیرجه زده مالیاتی تشویقی برنامه ای که طراحی شده بود در بخشی از قانون شرکت از یکی از نورکراس’ برادران فیل cosponsored در دولت و مجلس سنا در آن-بهداشت ، دونالد نورکراس و در نهایت مورد استفاده توسط جورج نورکراس’ کارگزاری بیمه و شریک برای سرمایه گذاری های جدید ساختمان ستاد در کامدن (آرکانزاس).

جورج نورکراس تلاش برای تعطیل کردن پروب در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر مورفی اما تلاش رد شد توسط یک دادگاه عالی و در روز دوشنبه توسط دولت استیناف پنل.

مقامات ایالتی و فدرال باید subpoenaed پرونده از نیوجرسی سازمان توسعه اقتصادی مربوط به برنامه های تشویقی مالیاتی و حقوقی تشکیل پرونده در ماه گذشته گفت: Camden مبتنی بر Holtec — انرژی فن آوری شرکت که هیئت مدیره جورج نورکراس نشسته است تحت عنوان “تحقیقات جنایی” بیش از یک غلط پاسخ در کاربرد آن برای 260 میلیون دلار اعتبار مالیاتی بود که دومین دولت در تاریخ است.

هزینه گفت: مشوق های مالیاتی که موجب چند کسب و کار برای باز کردن دفتر در کامدن (آرکانزاس) ساخته شده از آن “بیشتر احتمال دارد که کارگران بازگشت به شهر” نسبت به جاهای دیگر هنگامی که این بیماری همه گیر را تصویب کرده است.

در سال گذشته دموکرات ها در جنوب نیوجرسی از دست داده سنا صندلی و دو کرسیهای مجلس را به جمهوریخواهان — تنها دموکرات وقت قانونی ضرر و زیان در دولت است.

و پس از یک دهه به عنوان رئیس جمهور مجلس سنا وجود دارد نشانه Sweeney گرفتن در قدرت نیست که مطلق آن را به عنوان یک بار بود. او قادر به کررل به اندازه کافی دموکراتیک آرا برای از بین بردن مذهبی معافیت واکسن برای دانش آموزان مدرسه و محروم دولت ایالت جو Lagana از پست خود در نفوذ قضائیه کمیته که Bergen County دموکرات نمی خواهد آمد در هیئت مدیره یک حرکت است که برخی در این انجمن دیدم که بیش از حد سخت تلافی.

Sweeney نیز تا به حال مشکل قانع کننده دموکراتیک اعضا به عضویت در یک کمیته اعلام کرد در ماه مه خواهد شد که وظیفه بررسی مورفی دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر از جمله دولت را بالا مرگ و میر در خانه های سالمندان.

علاوه بر این سناتور دموکرات شده اند بافل Sweeney مقاومت به جای میشل براون محرم از سابق کالیفرنیا ، کریس کریستی با Bergen County دموکراتیک رئیس پل Juliano در هیئت مدیره از افق آبی صلیب آبی سپر نیوجرسی یک آلو حمایت موقعیت می پردازد که $77,000.

در ضمن مجمع سخنران کریگ کولین که به قدرت رسید در سال 2018 به عنوان بخشی از قدرت های مقابله با جرزی دموکرات ها شده است به طور فزاینده سیاسی و تصمیم گیری مستقل از Sweeney. اخیرا کولین تصمیم به حرکت با چند میلیارد دلار استقراض طرح مورفی پیشنهاد شده اما Sweeney مقاومت کرده است.

Middlesex County دموکرات که ساخته شده اند تا خود را با نفوذ سیاسی در سال های اخیر به احتمال زیاد نقش مهمی در تصمیم گیری Sweeney باقی می ماند به عنوان رئیس جمهور مجلس سنا که خود را منقضی می شود در ژانویه سال 2022. و در حالی که صحبت از یک جایگزین بالقوه است پنهان آن وجود دارد. اسامی ذکر شده شامل امور خارجه سنسور. ترزا رویز (د-اسکس) جو Cryan (D-اتحادیه) جو ویتال (D-میانه) و پل Inge (D-برگن).

“اگر مردم شناور به نام من از آنها می تواند شناور نام من. این امر می تواند یک افتخار برای خدمت اما در حال حاضر استیو ما است رئیس جمهور مجلس سنا و من از او حمایت” ویتال گفت.

رویز و Cryan کاهش یافته است به نظر و Inge بازگشت نیست به یک تماس تلفنی.

Sweeney نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. به عنوان نورکراس’ نفوذ که انتخاب هزینه گفت: Sweeney است “روابط عمیق میان همکاران خود را, اما آن چیزی است که یک خارجی در یک نقش است.”

میکا راسموسن, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه دالیان گفت که در حالی که کندی از دست دادن یک ضربه به نورکراس ماشین او شرایط متفاوت تر از نرمال چلنجر. نام او مشهور است به عنوان مثال, و او قادر به قرعه کشی در خانواده تماس به صندوق هریسون.

“من نمی دانم که شما می توانید می گویند هر کسی را در مشکل. اما در اینجا چیزی است: آنچه در شب گذشته نشان داد که وجود دارد یک مجموعه خاص از شرایط و یا یک نقشه راه شما می توانید دنبال و شاید انجام این کار به خوبی در برابر ماشین” راسموسن گفت. “شاید این کار باعث تشویق بیشتر مردم به چالش نورکراس. شاید او به نظر نمی رسد به عنوان دلهره آور به عنوان او یک بار بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>