زمانی که به لحاظ نظری Brewing Co. باز آن درب در لثبریج در سال 2015, co-founder Kelti بیرد گفت که آهسته رایت به نام تجاری و در حال اجرا در این شهرستان است.

“ما هنوز هم مردم از آمدن به آبجوسازی درخواست مانند” چه مدت شما شده است اینجا ؟ و ما مانند چهار سال,’,” او گفت:.

“هنگامی که ما آغاز شده و ما پیش بینی ماندن در بازار برای سال اول,” او گفت:. “ما تا به حال به حرکت به کلگری و ادمونتون بازار در شش ماه اول به دلیل Lethbridge فقط برگزیدن نیست.”

ادامه مطلب: ‘هنوز’ چپ در آلبرتا پررونق دم و صنعت تقطیر: آبجوسازی موسس

اما بازار برای هنر و صنعت آبجو رشد کرده در راه بزرگ پس از 2015 و بیرد گفت: این خوب است که در زمان این شهر در حالی که به وفق دهند.

“بازار در اینجا جالب است این کمی بیشتر قدیمی مدرسه از برخی از پیشرفته تر بازارهای استان ها — بسیاری از مردم می خواهم خود را pilsners و lagers و این نوع از مسائل است — اما آنها به آرامی آمدن به ایده های بیشتر و مختلف طعم دار آبجو.”

پرینت این

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بازار رشد کرده است به طوری که Lethbridge مشروب صاحب فروشگاه Kyle Baines گفت که او در تلاش برای نگه داشتن تئوری محصولات در قفسه های خود را فقط بلوک دورتر از خود taproom.

“آنها خیلی موفق آنها در حال فروش است به طوری سریع است که گاهی اوقات من حتی سهام که خیلی فوق العاده است” گفت: Baines که فروشگاه اندرو هیلتون شراب و ارواح اولیه بود متشکریم از صنایع دستی در این شهرستان است.

“ما هفت یخچال و زمانی که من آمد در سال 2000 دو درب از هفت نفر اختصاص داده شده به هنر و پنج نفر دیگر شد تمام آبجو خانگی,” او گفت:.

“این روزها در واقع مانند دو قفسه از کل یخچال های داخلی و هر چیز دیگری است که هنر و صنعت آبجو. ما شده ایم در حق آن را از آغاز, اما آن را هرگز به عنوان خوب و سرگرم کننده و به عنوان جالب به عنوان آن در حال حاضر است.”

پرینت این

Baines گفت: تقریبا سه چهارم از هنر و صنعت آبجو سهام ساخته شده است در آلبرتا با حدود 90 درصد از این تولید در جنوب استان است.

صاحب فروشگاه و حتی درایوهای تا به کلگری هر چهار تا شش هفته به انتخاب کنید تا آبجو از کارخانه های لبنی که اصلا تحویل به Lethbridge هر دو خود را برای یخچال و غرغرو نوار.

“من می دانم که برای ما می تواند قرار دادن همه چیز در رسانه های اجتماعی… ما می گویند:” هی ما چیزی با نام تجاری جدید… ما رو این واقعا هیجان انگیز آبجوسازی ” و در معنای واقعی کلمه در دقیقه ما مردم را در درب. آن را کاملا یک پاسخ و قابل توجه بازار” گفت: Baines.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: سرمایه گذاری در آلبرتا هنر و صنعت آبجو بوم: بازاریابی نام تجاری و گردشگری در سال 2020

با صنعت متنوع تر از همیشه در Lethbridge, شهر جدیدترین آبجوسازی افتتاح بیش از تابستان است.

طیف آل آثار صاحب دارل هریس گفت که او تا به حال شده است دم خانه برای بیش از 20 سال قبل از او و همسرش در نهایت تصمیم به شیرجه رفتن و باز کردن یک taproom.

“من فکر می کنم آن بود یا مادرم یا همسرم که من خریداری یک خانه دم کیت 27 سال پیش و ما ساخته شده است که آبجو را در پارکینگش پیدا و معلوم شد وحشتناک” خندید هریس. “و به من گفت که در آن نقطه” من قصد دارم به بهتر آبجو از این.'”

هریس گفت: این فرصت برای ایجاد یک جامعه hub چیزی بود که او را جذب به این ایده باز کردن یک آبجو.

“ما اشکال در حدود 10 تا 12 سال پیش سفر در سراسر شمال غربی ایالات متحده آمریکا با ما, موتور سیکلت,” او گفت:. “و آن را همیشه به نظر می رسید مانند جمع آوری نقطه — در هر شهر و هر جامعه بود microbrewery.”

“ما فقط در بر داشت که این امر می تواند واقعا سرد چیز را به Lethbridge… جلسه جامعه توپی که یک آبجوسازی به ارمغان می آورد.”

در حال حاضر طیف است که فروش تنها پیش نویس آبجو — هر دو از taproom و در انتخاب چند شیپور خاموشی در رستوران ها در اطراف شهر — و آنها قصد ماندن جامعه فکر چیزی بیرد گفت بهترین قسمت در مورد هنر و صنعت آبجو.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کلگری و صنعت آبجوسازی متحد اوج به دست آورد Labatt

“نگه داشتن که پول محلی است که چه چیزی واقعا مهم است و مردم شروع به درک که گفت:” بیرد “کسب و کار ما — اگر آنها با ما فروشگاه — تغذیه بازگشت به جامعه محلی خیلی بیشتر از اگر آنها رفتن به یک مغازه مشروب فروشی و خرید Molson محصول است.”

و کسانی که در این صنعت بر این باورند Lethbridge می تواند حفظ و حتی بیشتر بازیکنان در هنر و صنعت آبجو صحنه.

“ما در واقع می خواهم برای دیدن سه یا چهار ماشین منگنه ما اندازه یا بزرگتر و یا حتی کوچکتر که خیلی خوب — باز در این شهرستان گفت: بیرد. “به این ترتیب ما می توانیم شروع به هماهنگی تور و مردم دوچرخه سواری بین آنها این امر می تواند بسیار سرگرم کننده است.”

Baines توافق کردند که تشنگی برای خوب آبجو وجود دارد در Lethbridge.

“می تواند Lethbridge واقعا بزرگ آبجوسازی موفق شوند ؟ کاملا” او گفت: “اما من فکر می کنم هر کسی می تواند انجام دهد. این همه در مورد آبجو این روزها به دلیل رقابت خیلی شدید.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im