یک نقاب پنس بتا-تست ریاست جمهوری در سفر به امریکا بازگشایی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

KOKOMO, Ind. — قبل از شیوع کروناویروس مختل 2020 انتخابات ریاست جمهوری, معاون رئیس جمهور, مایک پنس یک مرد roadshow عبور از محوری نوسان شهرستانهای استان به انجام پیاده روی فعالیت سیاسی رئیس خود را به مدت طولانی منفور.

بسیاری تغییر کرده است پس از آن.

شلوغ کسی که شام میخورد بازديد و طناب خطوط متوقف به وجود داشته باشد. مشاوران و خبرنگاران همراه با پنس تست شده برای Covid-19 قبل از خروج. سرویس مخفی باقی می ماند عوامل نزدیک حفاظت, اما به اندازه کافی دور از دیگران برای محافظت از خود. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مضطرب تر از همیشه برای فرار از محدوده واشنگتن به نظر می رسد حسود از معاون برنامه شاید برای اولین بار.

در آستانه پنس را به اینجا مراجعه تهمت پرده برداری از برنامه های خود را برای سفر به آریزونا هفته آینده برای یک سفر که از نزدیک شبیه آن معاون رئیس جمهور شده است بتا-تست از آغاز ماه آوریل است. به برنامه ریزی برای رئیس جمهور اولین سفر خارج از کاخ سفید را به عنوان او تلاش می کند به پرش شروع ویران اقتصاد دستیاران او کار کرده اند از نزدیک با پنس تیم به بحث در مورد موانع لجستیکی آنها مواجه شده در طول سفر اخیر به ویرجینیا و ویسکانسین و مینه سوتا و توسعه پروتکل های مختلف در پاسخ.

تغییرات پنس تیم ساخته شده است — ارسال پیشبرد کارکنان به معاون رئیس جمهور را به مقصد بر روی هواپیماهای نظامی به جای پروازهای تجاری محدود کردن حرکات خود را هنگامی که آنها بر روی زمین هستند و تست کسانی خواهد شد که در مجاورت نزدیک به پنس — تاکید چالش مغلوب ساختن پیشی جستن تیم روبرو خواهد شد به عنوان آنها هماهنگی سفر با یک مقدار بزرگتر رد پای.

“وجود دارد برخی از پروتکل های آنها احتمالا نگه دارید و برخی از آنها ممکن است خلاص شدن از شر” پنس رئیس ستاد مارک کوتاه به خبرنگاران گفت: سرنشین نیروی هوایی دو اشاره کرد که معاون رئیس جمهور تیم تا به حال debriefed مقامات در کاخ سفید دفتر نظامی پس از هر سفر “به طوری که آنها می توانید آماده برای رئيس جمهور در سفر.”

اما حتی با برنامه ریزی دقیق یکی از پنس های اخیر سفرهای چپ او را درگیر در بحث سیاسی — نشانه آن است که همه چالش های مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به روبرو می شوند خواهد بود لجستیکی در طبیعت است.

در اوایل این هفته معاون رئیس جمهور شد انتقاد از کارشناسان بهداشت و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن برای کاهش به پوشیدن ماسک صورت در حالی که بازدید از کلینیک مایو در روچستر, Minn., که در آن دیگران شد نیاز به انجام این کار. پنس تیم شده بود مطلع از قانون جلوتر از زمان و معاون رئیس جمهور بعد گفت که او می خواست به “نگاه [کارگران] در چشم و می گویند با تشکر از شما.”

در روز پنج شنبه پنس با پوشیدن ماسک صورت او به عنوان بازدید از خانه خود را دولت به تور یک جنرال موتورز خودرو گیاهی است که تبدیل به یک سایت تولید. مقامات پیوستن به او از جمله حمل و نقل وزیر ایلین چائو و کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو همچنین عینک ماسک در کنار معاون رئیس جمهور است.

پنس پیوست کارگران در طبقه سوم این مرکز به بحث در مورد 12-مرحله فرایند مونتاژ برای ساخت هواکش. به عنوان او صحبت می کرد با یک کارمند او ایستاده بود در مقابل یک صفحه نمایش شامل ونتیلاتور قطعات ساخته شده در این کارخانه و نشانه آن است که به عنوان خوانده شده: “یک تیم است. یک ماموریت. یک ماه است.”

“شما در حال ساخت یک تفاوت برای امریکا” پنس گفت: کارمند دادن بقیه طبقه شست. او همچنین 18 ساله کارمند که اولین کار شده و مشغول به کار در این مرکز است.

جنرال موتورز مشغول به کار با UAW اتحادیه را به کارمندان پشت به این خودرو گیاه در اواسط ماه مارس به تولید مراقبتهای هواکش برای بیمارستان ها در سراسر کشور. تسهیلات راه اندازی شد تا به جای تولید در 17 روز و تولید صدها نفر از طرفداران از جمله آنهایی که فرستاده شده به بیمارستان ها در گری, Ind., که در تلاش بودند با عرضه خود.

پنس برنامه ریزی برای برگزاری یک میزگرد با کارگران وجود دارد و بعد از آن در بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>