یک متریک-وسواس کاخ سفید در تلاش برای تعریف موفقیت در coronavirus

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پا به باغ گل رز برای یک کنفرانس خبری دوشنبه ایستاده بود و بین دو enormous نشانه هایی که graced بال غربی ایوان.

“امریکا منجر جهان در تست” نشانه ها به عنوان خوانده شده.

در حالی که این دقیق نیست — بر اساس سرانه ایالات متحده در رتبه 26 در تست — روابط عمومی فشار بر coronavirus تست نکات برجسته یکی از کاخ سفید بزرگترین آسیب پذیری: یک رئیس جمهور است که با وسواس و معیارهای عددی نشانه ای از موفقیت چند خوب اعداد نقطه به نقطه.

ریاست جمهوری و انتخاب مجدد مبارزات به طور کلی همه پرسی در وقت. کاهش نرخ بیکاری و افزایش سهام بازار بودند پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات موفقیت است. اما پس از یک دیوانه 3½ سال همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به موضوع واحد از دست زدن به او از coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر در کاخ سفید یک بار با وسواس آماری دارای کسانی که نزدیک به رئیس جمهور هستند و میلی به هر مجموعه نقاط عطف تعریف یک نتیجه مثبت.

تا کنون حساس ترین موضوع این است که افتضاح واقعیت رو به رشد تعداد مرگ. “من قصد ندارم به بازی این بازی گفت:” یک مقام کاخ سفید که خواست اگر وجود دارد تعدادی از مرده آمریکایی ها فراتر از آنچه خواهد تحمل کند. “من فکر می کنم تمام این بدن تعداد چیزهایی که تا حدودی ناخالص و تعاریف نوع fu–اد و آنها یکنواخت در سراسر متحده و در سراسر کشور.”

اما حتی فراتر از تعداد مرگ وجود دارد گسترده و بی میلی به تعریف موفقیت به معنی. “من قصد ندارم به این بازی چهار یا پنج ماه از هم اکنون در مورد آنچه در هر متریک خاص نیاز به نگاه مانند” این مقام گفت.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در خارج دیدن کاخ سفید نیست که درک عظمت coronavirus فاجعه و نکرده اند قادر به تمرکز بر گرفتن پاسخ درست است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها نسبت خود را همه گیر واکنش به مبارزه یک جنگ است. “پس از آن جنگ و تعریف کنم پیروزی هنگامی که آن را رفته و ما باز شد و ما موفق کشور دوباره او گفت:” در تاریخ 1 مه. “این هرگز نمی تواند یک پیروزی مجموع به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم فوت کرده اند.”

زمانی که آمریکا در جنگ مرگ و میر در ویتنام مشخصی در سال 1967 و در اوایل سال 1968 لیندون جانسون اعلام کرد که او نمی خواهد به دنبال یک دوم. زمانی که جنگ عراق چرخید و خارج از کنترل در جورج دبلیو بوش را در دوره دوم ریاست جمهوری خود را فرو ریخت. به طور مشابه در حال حاضر وجود دارد یک گریم مکالمه بی سر و صدا اتفاق می افتد در محافل جمهوریخواه در مورد Covid-19 تعداد مرگ با برخی گفت که اگر وجود دارد 250,000 مردم مرده با روز انتخابات آن را سخت خواهد بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع خود گشتند.

دیگران کمی بیشتر خوش بینانه است که به طور کلی تعداد مرگ و میر کمتر است و مهم تر از مسیر از موارد جدید و اینکه آیا نشانه هایی وجود دارد که از نظر اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن. “اجازه دادن به مردم برای رسیدن به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی و بدون موج دوم اتفاق می افتد و اقتصاد نشان دادن برق امید خواهد بود یک موفقیت” استدلال یک جمهوری خواه نزدیک به رئیس جمهور.

اما او افزود: “اگر همه چیز به نظر نمی آید مانند آنها تندرست سپتامبر, من فکر می کنم که رفتن به یک مشکل است.”

ترس که تهمت نمی تواند زنده ماندن یک همه پرسی در دست زدن به بحران متحدان هل دادن یک سری از تغییر-نام-موضوع استراتژی. بیشتر پاسخ همه گیر می شود قطبی موضوع بیشتر سیاسی که روایت به جای خام آمار می تواند مهم است.

وقتی پرسیده شد که در مورد آنچه به منزله موفقیت کلیان کانوی مشاور رئیس جمهور تکرار تهمت بیانیه در اوایل این ماه عزاداری بسیاری از افرادی که فوت کرده اند. در همان زمان او اشاره کرد در یک مصاحبه با “اقتصادی و عاطفی افزایش برای آمریکایی ها به محلی موسسات بازگشایی و زنده ورزش حرفه ای راه اندازی مجدد پس از وحشتناک دو ماه.”

یک سخنگوی Anthony Fauci کاهش یافته است به نظر چه معیارهای Fauci را در نظر موفقیت در شکست این بیماری همه گیر در ماه نوامبر.

دیگران در حال تلاش برای ایجاد شک و تردید در مورد مرگ, آمار, آن رئیس جمهور نیز انجام می شود. (در روز شنبه در کنفرانس خبری تهمت استدلال کرد که توده قرنطینه می تواند کشتار بیشتر مردم از طریق کارهایی مانند افزایش استفاده از مواد مخدر و خودکشی از coronavirus.)

“ما یک کشور از 330 میلیون نفر” گفت: یک فرد نزدیک به رئیس جمهور که در مورد بالا رفتن مرگ و میر. “اما چگونه بسیاری از مردم از فشار یک از آنفولانزا هر سال ؟ چگونه بسیاری از مردم از فشار ب ؟ ما شمارش مرگ و میر با دقت ؟ فقط به خاطر شما تا به حال تاج در سیستم شما به این معنا نیست که دلیل شما درگذشت.” (Covid-19 کشته شدن بیشتر مردم در چند ماه از آنفولانزا است که تخمین زده می شود که طی ماه های اکتبر تا مارس فصل و در برخی از روزها Covid-19 پیشی بیماری های قلبی و سرطان به عنوان علت اصلی مرگ و میر در آمریکا است.)

پس از آن وجود دارد که استراتژی چین. بدتر از همه گیر می شود در امریکا بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه متحدان را به چین به عنوان مقصر واقعی. “او خواهد شد به طور مداوم هارپ که دولت چین و سازمان بهداشت جهانی شکست خورده نه تنها ایالات متحده بلکه جهان و به مطمئن شوید که چین می پردازد قیمت خود را برای تمرد و نافرمانی برای معاندت خود را برای آنچه که به جهان اجازه می دهد این اتفاق گفت:” یک جمهوری خواه به کاخ سفید است.

“بیشتر آمریکایی ها با تمرکز بر چین نسبت به قبل” اضافه شده کانوی. “رئیس جمهور تهمت سخت شده است در چین از مذاکره حرفه ای-امریکا تجارت و تکنولوژی مقابله با آنها آشکارا به سوال خود شفافیت در مورد کوروناویروس. کنتراست که با جو بایدن بود که نرم در چین و همدستی در سرقت آمریکایی شغل و ثروت است که اتفاق افتاده است بیش از چند دهه بایدن بوده است شنا در باتلاق.”

در کاپیتول هیل وجود دارد بیشتر علاقه در میان جمهوری خواهان در شکست دادن این بیماری همه گیر از تلاش برای پیدا کردن باهوش سیاسی روایات به توضیح هر تهمت شکست.

سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) گفت: او همچنین می بیند مبارزه با این بیماری همه گیر به عنوان شبیه به یک جنگ شده است و فکر کردن در مورد آنچه موفقیت خواهد بود. او حتی حاضر به ارائه تعداد کل مرگ و میر زیر که موفقیت ممکن است اندازه گیری می شود.

“نزدیک شما می توانید آن را به 120 [هزار مرگ] من فکر می کنم شما می توانید می گویند شما محدود تلفات در این جنگ” گراهام گفت.

گراهام درک مغلوب ساختن پیشی جستن بهتر از بسیاری از و او ساخته شده یک نقطه بالا بردن رئیس جمهور ضد چین صحبت کردن امتیاز.

“هنگامی که صحبت من با رئیس جمهور در این گفتگو برای اولین بار است که همیشه در مورد آن تصمیم گیری با چین [برای محدود کردن سفر] و در مورد اعداد از زندگی را نجات داد” او گفت:. “او به طور مداوم در مورد تعداد زیادی از مردم که می توانست درگذشت. من فکر می کنم که گیر با او واقعا سخت است. … شما می توانید از طریق بحث های عمومی و خصوصی است که او را به طور فزاینده ای ناراحت است که چین قرار دادن جهان در این نقطه و من فکر می کنم یک پاسخ قوی به سمت چین خواهد عادت دادن نسبت ناروا به نفع خود است.”

اما گراهام روشن بود, در راه است که بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران سیاسی نیست که چین و هجوم است و نه یک جایگزین برای یک استراتژی برای شکست coronavirus در ایالات متحده است.

“من رد این استدلال که برخی در حال ساخت در سمت راست و سمت چپ, اما آن را بیشتر از راست است که ما overreacted,” او گفت:. “من باور نمی کنم که. اگر ما تا به حال درگیر در این قوی کاهش, اجتماعی فاصله و همه تحول اقتصادی است که از آن سپس که با مرگ و میر خواهد بود در صدها نفر از هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر.”

او شده است گفتن تهمت وجود دارد که چهار معیارهای مهم است که باید رعایت شود در ماه نوامبر: پس از درمان در محل است که با موفقیت درمان کسانی که مبتلا به Covid-19 (“آن را از یک سطح 10 اثر در بدن به سطح 2 یا 3”); تجمع از تجهیزات حفاظت فردی وجود دارد بنابراین نمی توان کمبود اگر ویروس خوشه در پاییز; اقتصاد است که “در حال نشان دادن زندگی” و “یک واکسن است در افق.”

علی خان سابق ارشد رسمی برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری استدلال یک متری از موفقیت در نوامبر ممکن است به عنوان تعریف “چند صد نفر در روز در بیشتر در آمریکا”

سوال این است که آیا هر چیزی را از ماده جدا از کلی تعداد مرگ.

“ما در حال حاضر در تقریبا 85,000 مرگ و میر و ما در اوج” گفت: Zeke Emanuel صندلی از گروه اخلاق پزشکی و سیاستگذاری سلامت در دانشگاه پنسیلوانیا و مشاور جو بایدن. “اگر شما را از نیویورک تعداد موارد هنوز هم در واقع بالا رفتن. و این بازگشایی کمک می کند نه چیز است.”

او افزود: “ما در حال رفتن به در 200,000 مرگ و میر. مردم هنوز هم انداختن مثل مگس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>