‘یک moonshot ماموریت’: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین چشمان بازگشت به megarallies

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین یک سفارش از رئیس جمهور: پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن او را به عقب در جاده ها و به مگا-تظاهرات دوباره انرژی خود را پایه.

در جلسات اخیر با بالا کمپین مقامات کاخ سفید و مشاوران و مغلوب ساختن پیشی جستن است سوال چرا او را اجتناب از کمپین رویدادهای اگر آن را امن برای او به سفر در ظرفیت رسمی. رئیس جمهور در بازدید از دو پزشکی تامین امکانات در آریزونا و پنسیلوانیا در این ماه و تور یک فورد یک کارخانه در میشیگان در روز پنج شنبه. این مقام کاخ سفید سفر جایگزین چه در غیر این صورت باید شده اند بسیار شلوغ پیکارهای انتخاباتی برای رئیس جمهور برگزار شد که سه تظاهرات در سه روز در پایان ماه فوریه.

قبل از پایان این ماه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین امید برای سازماندهی یک سری از مجازی حوادث شامل رئیس جمهور که اجتناب دیجیتال مبارزات انتخاباتی در حالی که دیگران درگیر با انتخاب مجدد دادگاه رای دهندگان و حامیان در طول شبانه پخش زنده و آنلاین جلسات.

رئیس جمهور 2020 تیم است و همچنین نگه داشتن چشم و نزدیک در منطقه ای reopenings که در آن اصلاح شده فعالیت های انتخاباتی به زودی می تواند مجاز با توجه به سه نفر درگیر با بحث. برخی در کاخ سفید متحدان تشویق کمپین به اولویت بندی طرح خود را برای شروع مجدد تظاهرات نگران است که اپتیک و هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر رسمی — که در طی آن رئیس جمهور است و ارسال پیام های مخلوط مورد دولت او در پاسخ به این بیماری همه گیر در حالی که احاطه شده توسط مشاوران در ماسک صورت — بیش از حد مرضی و فاقد نمایشگری هسته ای خود پایه ميپرستد.

مشاوران نیز متوجه رئیس جمهور تمایل به ضربه زدن هنگامی که او cooped در واشنگتن برای بیش از حد طولانی و محروم از فرصت ها برای ارتباط با او فوق العاده-طرفداران وفادار.

“با او صحبت به هواداران خود در این وطن پرست حوادث و بنابراین بیشتر او را در خارج وجود دارد انجام می دهند که بهتر است خلق و خوی او بود. این مهم است که در انتخابات ریاست جمهوری سال” گفت: Jason Miller, مشاور ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 که در توصیف تلاش برای از سرگیری مبارزات انتخاباتی تظاهرات به عنوان “یک moonshot ماموریت است.”

“هدف این است که برای دریافت به عنوان نزدیک به یک سنتی مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد که ممکن است به عنوان ما در حال ورود به ماه های گرم در اینجا بدون نیاز به تغییر بیش از حد” میلر گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین فشار به نامزد خود را پشت در دنباله می آید به عنوان رئیس جمهور و مقامات ارشد دولت مقامات سعی کنید برای بالا بردن اعتماد به نفس عمومی در مورد جهت بحران با بازگشت به برنامه عادی خود را دارند.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید کاپیتول هیل در روز سه شنبه به معاشرت با قانونگذاران جمهوریخواه که به تازگی به واشنگتن است. پنس دستیاران نیز با توجه به راه برای دریافت, معاون رئیس جمهور به کمپین (persian) که در آن مخاطبان کوچکتر به یک جزء اصلی از مبارزات انتخاباتی خود استراتژی قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس رسید و در حال حاضر کمتر چالش های لجستیکی از مغلوب ساختن پیشی جستن خیمه تظاهرات.

داخلی, مشاوران, دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن اشتیاق به معرفی فیزیکی رویدادهای کمپین به عنوان یک مزیت بیش از او به احتمال زیاد انتخابات پارلمانی حریف جو بایدن که در تیم خود شده است و ساکت در زمانی که معاون رئیس جمهور سابق ممکن است سرمایه گذاری خود را فراتر از دلاور صفحه اصلی. بایدن و تیم او باید گفت که پایه تصمیم خود را برای از سرگیری فیزیکی سفر در مشاوره از کارشناسان پزشکی و به تازگی به تایید ایده آنلاین نامزدی کنوانسیون پس از کمیته ملی حزب دموکرات به تعویق افتاد کنوانسیون از ژوئیه تا اوت به دلیل نگرانی های بهداشت عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت مخالف تغییر حزب جمهوری خواه را در ماه اوت نامزد کنوانسیون در شارلوت, N. C. در مکالمات خصوصی گفت: دوستان در مبارزات انتخاباتی خود را باید بیشتر به سرمایه گذاری در شرایط عدم اطمینان بایدن و دیگر دموکرات ها تا به حال در مورد خود کنوانسیون به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

“رئیس جمهور و تیم خود را از هر فرصت برای این به دنبال انتخابات که در آن آنها می توانید بیرون بروید و می گویند به تمام کشور ‘در اینجا چیزی است که ما می رویم به انجام در طرف دیگر از این بحران'” گفت: ایران استراتژیست الکس Schriver که صحبت می کرد در سال 2012 جمهوریخواه.

در طول یک سرزده تلفن تماس به پخش زنده مسابقات گلف در یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این کشور آماده است برای شروع حرکت رو به جلو” و قول “برخی از چیز فوق العاده ای در حال رفتن به بیرون آمدن به زودی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفت که “درمان” برای Covid-19 نمی تواند بدتر از این ویروس به خودی خود یک پیام است که به نظر می رسد در خانه نشانه ای از برخی از معترضان مبارزه با اقامت در خانه سفارشات در روزهای اخیر.

اما تهمت تمایل به ضرب و شتم بایدن به مبارزات انتخاباتی و منجر به بازگشت به حالت عادی به صورت یک پوسته شوکه ملت می آید با خطر قابل توجهی. حوادث است که نیاز به هفته ها از پیش برنامه ریزی می تواند در نهایت برخورد با یک تجدید حیات این ویروس در فرد متحده یک برنامه به طور بالقوه بهبود کند اقتصادی و یا اطلاعات ضعیف اقتصادی که به طور گسترده ای انتظار می رود برای ادامه برای حداقل یک ماه دیگر.

نیز وجود دارد که عدم اجماع در میان رای دهندگان که در حال حاضر زمان مناسب برای از سرگیری اجتماعات بزرگ به خصوص تجمعات انتخاباتی در جوامع که از دست داده اند و هزاران نفر از ساکنان به این ویروس کشنده. در یک صبح مشورت نظرسنجی دوشنبه منتشر شد دو بار به عنوان بسیاری از رای دهندگان جمهوری خواه به عنوان دموکرات گفت که آنها خواهد راحت احساس حضور در یک تظاهرات سیاسی در حال حاضر و انتخابات ماه نوامبر با توجه به آنچه که آنها در حال حاضر می دانم که در مورد این رمان coronavirus. هنوز اکثریت جمهوریخواه رای دهندگان (51 درصد) گفت: این ویروس ساخته شده است که آنها را “بسیار کمتر به احتمال زیاد” برای شرکت در فیزیکی کمپین حوادث این چرخه.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاوران گفت: نیاز به صورت سنتی تجمعات انتخاباتی تبدیل شده است برجسته تر به عنوان رئیس جمهور منتقل شده تمرکز خود را برای بازگشایی اقتصاد با امید به یک سوم-چهارم تجدید حیات.

نه تنها رئیس جمهور تیم می خواهید به او را با ارائه یک محل مناسب که در آن او می تواند صحبت کردن در مورد سیاست های اقتصادی و طرح بازیابی آنها نیز می خواهید او را به برجسته کردن اقدامات خود را در مهاجرت و سیاست خارجی و مسائل اجتماعی بدون احساس محدود تنظیم. یک فرد نزدیک به تهمت کمپین پیشنهاد آن خواهد بود بی نزاکت رییس جمهور برای مشتری جلب کردن تلاشهای دولت خود برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی در حالی که او تور یک مرکز است که باعث می شود تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران خط مقدم.

“این بزرگترین بحران جهانی از زمان ما, اما این بدان معنا نیست که وجود ندارد از دیگر مشکلات است که رئیس جمهور در حال کار بر روی و مناطق که در آن او ساخته شده پیشرفت است که او و تیم خود را می خواهید به نشان می دهد” گفت: Schriver.

دستیاران که نظارت تهمت ترین وقایع اخیر در حال حاضر شاهد یک رئیس جمهور کنونی است که خارش به تغییر این گفتگو به مسائلی که احساس راحتی به او.

در یک میزگرد بحث و گفتگو با نوجو رهبران مورد Covid-19 مخربی بر آمریکایی های بومی جوامع مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده طولانی پلاگین برای دیوار خود را در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک اشاره کرد دولت او در حال حاضر به اتمام 172 کیلومتر جدید مانع است.

این میزگرد به دنبال ریاست جمهوری در یک تور از یک Honeywell ماسک تسهیلات که در آن ’80s, rock آهنگ ها از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع لیست پخش blared سربار به عنوان او ساخته شده راه خود را از طریق سایت تولید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>