یک حکم جدید برای مغلوب ساختن پیشی جستن West Wing کارکنان: پوشیدن ماسک در داخل کاخ سفید

کاخ سفید به طور چشمگیری افزایش اقدامات خود را برای حفظ رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور امن از coronavirus پس از دو دستیاران آزمایش مثبت برای Covid-19 در هفته گذشته.

روز دوشنبه در کاخ سفید با صدور یادداشتی که هدایت West Wing کارکنان به پوشیدن ماسک در همه زمان ها در ساختمان به جز در خود میز. روش های اضافی عبارتند از: آزمایش روزانه برای اکثر West Wing کارکنان و اضافی teleworking بسته در دفتر با توجه به دو مقام ارشد دولت افغانستان ،

حفظ شش فوت از دیگران است عملا غیر ممکن است در غرب گرا, با راه تنگ و راهرو و راه پله پایین سقف و اتاقهای بنابراین دستیاران در حال حاضر باید ماسک با آنها در تمام اوقات.

یک مقام کاخ سفید گفت که کارکنان در حال محتاط تر و تلاش برای انجام به عنوان بسیاری از جلسات که ممکن است از طریق تلفن سه روز پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس بالا, سخنگوی آزمایش مثبت برای coronavirus و معاون رئیس جمهور خود را صرف تعطیلات آخر هفته در خانه. پنس را تنها رویداد عمومی در روز دوشنبه بود و تلفنی با فرمانداران و همانطور که از در حال حاضر او هیچ سفر عموم برنامه ریزی شده برای این هفته است.

کاخ سفید دستیاران در حال عمیقا آگاه پیام رئیس جمهور از اصرار متحده به بازگشایی اقتصاد خود را ندارد مش با اپتیک از این ویروس گسترش بدون کنترل در سراسر غرب گرا. حتی فراتر از تهدید این ویروس می تواند مطرح برای سلامت هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس و مشاوران تشخیص دهند که عفونت های جدید در داخل کاخ سفید تنها mar رئیس جمهور cheerleading در جبهه اقتصادی و تلاش خود را برای احیای ملی خلق و خوی پیش از انتخابات ماه نوامبر.

“کاخ سفید شده است عامل تحت حداکثر telework پس از پایان ماه مارس. مناسب اجتماعی فاصله رخ داده است. پوشیدن چهره و پوشش مطابق با دستورالعمل CDC است که داوطلبانه” گفت: Judd Deere, معاون دبیر مطبوعاتی کاخ سفید که خواسته در مورد روش های جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر