یک مطالعه جدید نشان می دهد که چگونه به شدت سیاه آمریکایی ها شده ضربه Covid-19

Category: پلیتیکو Comments: No comments

شهرستانهای سراسر کشور با یک تناسب تعداد آمریکایی های آفریقایی تبار ساکنان اختصاص 52 درصد از تشخیص و 58 درصد از coronavirus مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به یک مطالعه جدید که سه شنبه منتشر شد.

مطالعه انجام شده توسط اپیدیولوژی و پزشک-محققان در چهار دانشگاه در رابطه با سازمان های غیر انتفاعی ایدز سازمان پژوهش amFar و مسیر مرکز واکسن نوآوری و دسترسی به, تلاش برای پر کردن جاهای خالی به عنوان متحده گزارش تدریجی اطلاعات بر نژاد و قومیت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد داده های اولیه در coronavirus موارد شکسته نژاد و قومیت به عنوان ارائه شده توسط دولت در بخش سلامت. اما 78 درصد از دادهها و اطلاعات از دست رفته بر نژاد و قومیت به عنوان از آوریل 15, این گزارش گفت:.

در مطالعه انجام شده توسط یک دوجین دانشمندان و محققان از شش سازمان ها و دانشگاه ها از جمله دانشگاه جانز هاپکینز’ بلومبرگ دانشکده بهداشت دانشگاه اموری را رولینز دانشکده بهداشت و دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی — یکی از اولین را به تصرف تاثیر بر آمریکایی آفریقایی جمعیت در سراسر کشور. این دانشمندان با بررسی داده ها در استان ها با بالاتر و پایین تر نسبت از مردم سیاه و سفید.

“در مناطق مترو و همچنین مناطق روستایی ما شاهد نامتناسب بالاتر Covid-19 مرگ و میر در درجه اول سیاه شهرستانهای” گفت: Gregorio Millett یک محقق سرب در مطالعه و amFar معاون رئیس جمهور.

هر چند این مطالعه در حال حاضر تحت بررسی توسط یک مجله پزشکی دانشمندان احساس ضرورت به انتشار یافته های خود را روز سه شنبه در این امید که کامل تر داده ها می تواند تاثیر تصمیم گیری های سیاست توسط دولت های ایالتی و فدرال. یافته های برگشت روند در کشورهایی مانند ویسکانسین و لوئیزیانا به کارهایی که آمریکایی های آفریقایی تبار ضربه سخت تر توسط coronavirus در مقایسه با ساکنان سفید.

این مطالعه همچنین نشان داد که به طور نامتناسبی سیاه شهرستانهای ویران شده توسط coronavirus موارد و مرگ و میر نشان داد که سطوح بالایی از بیماری های زمینه ای مانند بیماری های قلبی و فشار خون بالا و دیابت.

“ما می دانیم که در حال ایجاد و شلوغ شرایط زندگی همراه با افزایش در Covid-19 تشخیص در میان آمریکایی های سیاه و سفید” گفت: Millett متخصص اپیدمیولوژی.

در اوایل بیماری همه گیر تعداد موارد در صورت نامتناسبی سیاه شهرستانهای نسبتا کم است. مارس 19 نشان داده شده یک علامت گذاری خط Millett گفت: از آن نقطه “نگاه ما به تغییر بیشتری در تشخیص نامتناسب سیاه شهرستانهای استان است.”

نود و یک درصد از 677 نامتناسب سیاه استان ها — کسانی که با جمعیت 13 درصد یا بیشتر — واقع شده در جنوب. مطالعه و بررسی موارد و مرگ و میر در سراسر 3,142 شهرستان از Jan. 22 مارس 13.

نامتناسب تلفات در آمریکایی های آفریقایی تبار “خواستار مداخله خواهم با توجه به اضطراری ثبت نام برای قانون مراقبت مقرون به صرفه” گفت: دکتر پاتریک سالیوان استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه اموری. “و در دراز مدت گسترش مدیکید در جنوب.”

در اواخر ماه مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد پیشنهاد ویژه ACA ثبت نام دوره در طول بیماری همه گیر. اواخر ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن وظیفه مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون با repurposing موجود در کاخ سفید فرصت و تجدید حیات شورا برای کمک به جوامع اقلیت به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس. کارسون و این شورا هنوز به طرح یک جدول زمانی برای چنین طرح.

به عنوان از آوریل 12 وجود دارد 283,750 مثبت coronavirus موارد در صورت نامتناسبی سیاه و سفید, استان ها و 12,748 مرگ و میر با توجه به مطالعه است. در مقایسه با سایر استان ها در حال 263,640 تشخیص و 8,886 مرگ و میر.

دموکراتیک اعضای کنگره از جمله اعضای کنگره, سیاه, انجمن, در حال هل دادن به افزایش بودجه برای تست و مستقیم به آزمون برای آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اقلیت جمعیت سخت ترین ضربه توسط ویروس.

دانشمندان درگیر در این مطالعه هشدار داد که آمریکایی های آفریقایی تبار و جوامع اقلیت هستند احتمالا در حال آزمایش در نرخ سفید جوامع بنابراین تعداد موارد و مرگ و میر ممکن است دست کم گرفت.

دکتر کریس Beyrer استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز اضافه شده است که “مواجهه” است که انتظار می رود در حال حاضر خطرات بالاتر برای آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین متحده به عنوان حرکت به جلو با بازگشایی. تنها 16 درصد از Latinos و 20 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار هستند قادر به کار از خانه در مقایسه با 30 درصد از سفید آمریکایی, با توجه به یک تجزیه و تحلیل از وزارت کار آمار توسط موسسه سیاست اقتصادی.

این پرسشنامه مورد استفاده در این مطالعه آمده از سرشماری سال 2018 داده; شهرستان خرابی در بیماری های مزمن آمد از CDC منابع است. گروهی از دانشمندان گفت: آن را در نظر دارد به انتشار گزارش مشابهی ملی Latino جمعیت و coronavirus موارد و مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>