کالج ورزش می خواهد یک جدید داور: کنگره است.

برخی از 30 متحده از نیویورک به نبراسکا وزن رقابت های پیشنهادی بر, دانش آموز ورزشکار جبران خسارت خود را با قانونی جلسات در نوسان کامل است. کالیفرنیا در حال حاضر به تصویب یک قانون است که می گوید NCAA بازیکنان می تواند تایید و یا زمین کالا بدون خطر خود را بورسیه و یا واجد شرایط بودن.

قدرتمند دانشگاه رهبران دانش آموز ورزشکار طرفداران و NCAA در حال تشدید فشار بر قانونگذاران را به سرعت حل و فصل چگونه کالج بازیکنان باید پرداخت شود.

تمام 50 ایالت به زودی می تواند قوانین جداگانه در مورد کالج ستاره امضای کفش کتانی قرارداد و یا کسب درآمد, Instagram followers مانند جوانب مثبت. بازیکنان ممکن است قرض دادن چهره خود را به نمایندگی خودرو تبلیغات, کسب درآمد, پول, مربیگری ورزشی اردوگاه و یا استخدام عوامل و وکلا به مذاکره از طرف آنها.

کسانی که فشار کنگره به حرکت می گویند چنین معجونی از قوانین ایالتی خواهد ایجاد یک چشم انداز ناهموار برای استخدام ورزشکاران است. یک مدرسه در یک دولت می تواند با ارائه یک چشم انداز گزینه های بهتر از یک مرزی رقیب. در نتیجه ممکن است به یاد ماندنی فرصت برای ورزشکاران جوان و یا به عنوان برخی از NCAA مقامات استدلال می کنند یک بحران وجودی برای کالج های ورزشی.

“حتی NCAA اذعان حالا که قوانین فدرال لازم است” گفت: سناتور. کریس مورفی (D-Conn.), یک عضو به تازگی تشکیل شده است هر دو حزب در مجلس سنا مشغول به کار گروه مطالعه برای جبران ورزشکاران دانش آموز. به مجموعه ای از برخی از نوع فدرال استاندارد قانونگذاران را مجبور به حرکت در یک زاغه از مجموعه مفاهیم مالیات بر ضد تراست و برابری جنسیتی ،

فشار عمده قانون از طریق کنگره در این سال دشوار خواهد بود مورفی اذعان کرد. “آنچه در اینجا متفاوت است که قانونگذاران ایالتی در حال رفتن به عمل و از آن خواهد شد یک کابوس برای دو و میدانی اگر هر ایالت متفاوت قانون در مورد توانایی دانش آموزان برای جبران شود. بنابراین رفتن به یک ضرورت برای فدرال راه حل در اینجا است که ممکن است ایجاد دیافراگم به صورت یک لایحه به انجام.”

NCAA مردان و زنان کالج بسکتبال مسابقات لگد کردن در چند هفته کوتاه با جنون مارس خدمت به عنوان یک خیمه ساخت پول های نجومی برای ارتباط و مدارس. مسابقات تلویزیونی و بازاریابی حقوق هزینه به علاوه قهرمانی بلیط فروش عرضه غیر انتفاعی NCAA با صدها میلیون دلار درآمد سالانه.

عینک تنها بر چقدر است در معرض خطر برای ورزش کالج ماشین.

بالا مدیران و مقامات دو و میدانی جمع آوری شده در آناهایم, کالیفرنیا., در اواخر ماه ژانویه به بحث قوانین داخلی در بازیکن مزایای NCAA سه بخش است که سازماندهی بیش از 1000 شرکت کننده از مدارس بر اساس تعداد رشته های ورزشی و سطح کمک های مالی در دسترس برای ورزشکاران است.

در ضمن انجمن قدرتمند که با چنگک جمع کردن در مورد 1 میلیارد دلار در درآمد سالانه است که تا حد زیادی مشترک با مدارس اشاره در لابی حمله رعد اسا میان کشورها برای جلوگیری از آمیخته از قوانین حاکم چگونه کالج بازیکن می تواند سود خود را به اصطلاح نام تصاویر و اشکال جسمانی خودت منع کن.

اما لحن داخل آناهایم کنفرانس بر روح جستجو در مورد نقش دانشگاه, دو و میدانی, باید در آموزش عالی است. سوال این است که آیا NCAA می تواند همگام با عدالت اجتماعی جنبش به رهبری سابق بازیکنان آگاه وکیل مدافع و دلسوز قانونگذاران به اجازه-زمان کالج ورزشکاران کسب درآمد به مراتب بیشتر از ارزش بورس های تحصیلی و زندگی متوسطی حق الزحمه.

“من فکر نمی کنم کالج ورزشی irretrievably شکسته. اما من فکر می کنم پایه احساس است که من فقط یک سوال اساسی از انصاف و گفت:” Mark Lewis سابق NCAA معاون اجرایی رئیس جمهور که یک بار تحت نظارت انجمن سودآور قهرمانی و کسب و کار طرح.

“من فکر می کنم مشکل فقط تبدیل به بیش از حد پیچیده و با بیش از حد متنوع تعدادی از ترکیبات. طول می کشد تا نیروهای خارجی به درایو را تغییر دهید گاهی اوقات.”

رشد کنگره کر نیز نشان می دهد چیزی است که باید تغییر کند.

سنا در جلسه کمیته فرعی تعیین شده برای روز شنبه را NCAA رئیس جمهور علامت Emmert بزرگ 12 کنفرانس کمیساریای باب Bowlsby و دانشگاه کانزاس صدراعظم داگلاس Girod به واشنگتن به پخش کردن دیدگاه های خود را.

Rep. دانا Shalala با تجربه سابق دانشگاه مدیر و فلوریدا, حزب دموکرات حمایت کرده و قانون را برای ایجاد یک 17-عضو کمیسیون اختصاص داده شده به بررسی اضطراب رابطه بین ورزش دانشگاهی و آموزش عالی است.

مورفی همراه با سنسور. Cory Booker (D-N. J.), دیوید پردو (R-Ga.), میت رامنی (R-یوتا) و مارکو روبیو (R-Fla.) بخشی که به تازگی تشکیل گروه کاری برای مطالعه دانش آموز ورزشکار جبران. مورفی است excoriated NCAA در یک سری از گزارش های منتشر شده در سال گذشته.

“وجود دارد بیشتر جمهوری خواهان در این لیست در حال حاضر بیش از وجود دارد در حال دموکرات ها!” یکی سنا کارمند با خوشحالی گفت: برای تصمیم گیری در مورد که گروه کاری را فهرست.

از جمله حرکت به تغذیه پیش بینی است که کنگره می تواند به زودی عمل به دخالت در عظیم خصوصی بازار است. قوانین جدید باید اعمال می شود نه تنها به بخش تولید درآمد juggernauts بلکه کوچکتر مدارس که در آن ورزش یارانه توسط دانشجو هزینه و پر کردن کاملا متفاوت نقش در پردیس زندگی.

“این یک زمان تاریخی” گفت: Ramogi Huma سابق UCLA بازیکن فوتبال که در حال حاضر منجر به کالج ملی, بازیکنان, انجمن حمایت از گروه.

“NCAA در حال رفتن به یک انتخاب است. آن یا رفتن به آغوش تغییر و یا آن را به شیرجه رفتن ربطی به این موضوع است.”

زمان محدود است. کالیفرنیا قانون نمی خواهد اثر را برای سه سال اما فلوریدا است با وزن یک بازیکن پرداخت لایحه که راه اندازی در ماه جولای. در میشیگان قانونگذاران ایالتی به تازگی اصلاح شده پیشنهاد خود را برای شروع در سال 2021.

Huma گروه نشان می دهد یک 2020 تاریخ موثر در مدل قانون آن را زمینهای برای دولت های ایالتی و خواسته است که هر قانون ملی حداقل مطابقت کالیفرنیا رفت و برگشت.

“چشم انداز ما برای فدرال قانون است” آیا هیچ آسیبی.’ اگر کنگره است که به عمل, این عمل باید در حمایت از حقوق و آزادی های که در حال حرکت خود را برای ارائه کالج ورزشکاران” هومان گفت: POLITICO.

“من می گویند قوانین فدرال است که احتمالا بزرگترین تهدید برای فشار نسبت به این حقوق و آزادی, اما, آن می تواند تسهیل آن است.”

جدید NCAA قوانین اعطای بازیکنان پتانسیل سود خود را از نام و تصاویر و اشکال جسمانی خودت منع کن نیست پیش بینی به زمین تا سال 2021 و چین با مرزهای تعیین شده در سال گذشته: ورزشکاران نمی تواند دست بررسی فقط برای بازی در یک بازی که نمی شود به کارکنان دانشگاه ها و دانشکده خواهد بود محروم از ارائه ورزشکاران “مشوق” به ثبت نام در یک مدرسه.

اما rehashed NCAA سیاست نمی حل و فصل رقابت دولت با قوانین. نیویورک پیشنهاد خواهد نیاز به کالج ها به تقسیم 15 درصد از دو و میدانی بلیط درآمد در میان ورزشکاران است. نبراسکا را ندارد. ارتباط مقامات استدلال می کنند ناهموار مقررات می تواند چالش بورسیه’ وضعیت به عنوان غیر مشمول مالیات درآمد و یا حتی تهدید کم درآمد ورزشکاران دسترسی به پل کمک.

NCAA استدلال دیوانگی قرار می دهد ضروری کالج ورزشی صفت در خطر است.

ورزشکاران دانش آموز نمی پرداخت برای بازی فراتر از شهریه و هزینه های زندگی آنها گاهی اوقات دریافت خواهید کرد. آنها منع از امضای کفش کتانی معاملات و یا امضا به پول در سمت. که اجرا مفهوم “amateurism” فرم اصلی از دانشگاه, ورزشی محصول. بحث امروز به وعده تغییر این ایده در بزرگ راه.

“این یک تهدید وجودی برای گپ و من می خواهم بگویم به دانشگاهی ورزشی در دسترس نباشد” Daemen کالج جمهور گری اولسون گفت: محیط زیست به یک بسته بندی شده اتاق از مدیران در آناهایم.

“من فکر می کنم در پایان روز اگر ما می تواند مطلوب لایحه از طریق کنگره است که حل و فصل بسیاری از این, و این چیزی است که ما مجاز به شرکت در ایجاد, من فکر می کنم که بهترین راه رو به جلو است.”

جان DeGioia رئيس جمهور از دانشگاه جورج تاون گفت: سیاسی است که preempting قوانین ایالتی است که یک عنصر کلیدی از NCAA فدرال لیست علاقه مندی های. “فقط به این دلیل که اگر دولت قوانین رفت و به اثر آن را به هرج و مرج,” او گفت:.

یکی رئيس دانشگاه صحبت در زمينه گفت NCAA ایده آل نیاز به برخی از نوع معافیت از فدرال قوانین ضد تراست. که وعده داده می شود یک موضوع داغ است. دادگاه های فدرال که تا کنون حکومت NCAA amateurism قوانین را نقض نمی کند قانون ضد تراست اما تامین امنیت فدرال حک کردن برای انجمن نیاز به یک آسانسور.

“ما خودمان را پیدا کنید در این وضعیت ثابت ضد تراست دادخواهی که در آن هر چیزی است که ما به پایان می رسد تا طلبه با کسی که در یک دادگاه که یک مورد آورده شده توسط کسی که در برابر این انجمن ادعا یک آنتی تراست نقض” یکی NCAA رسمی صحبت کردن در زمینه سیاسی گفت. “و بنابراین ما باید برای پیدا کردن یک راه قادر به نوسازی و نیست که نگران باشید که تلاش های ما برای نوسازی خواهد ما را در دادگاه و بیش از بیش و بیش از دوباره.”

لوئیس سابق NCAA معاون اجرایی رئیس جمهور است که در حال حاضر مشاوره Huma کالج بازیکنان گفت امروز مخمصه محصول یک کالج ورزشی صنعت است که صرف بیش از 30 سال با تمرکز بر حداکثر کسب درآمد.

“چالش با کالج های ورزشی است که شما ساخته شده است هر چیز دیگری حرفه ای به جز کار مدل,” او گفت:.

“آیا ما واقعا نمی خواهید بچه ها برای بهره مندی از یک سیستم است که به تولید میلیاردها دلار در سال می توانید استطاعت به پرداخت مردم میلیون دلار در سال است؟”

سازمان ها از جمله شوالیه کمیسیون در دو و میدانی بین دانشکده و دریک گروه عالی آموزش و پرورش اتاق فکر مشخص شده اند راه حل های بالقوه در سال های اخیر است.

NCAA نیز پیشنهاد آن را ممکن است به دنبال دادخواهی بر اساس استدلال که متضاد قوانین ایالتی به طور غیر قانونی از تداخل با تجارت بین ایالتی در راه است که تنها کنگره می تواند اجازه.

“این یک تهدید برای خود فشار” هومان گفت: از NCAA است. “این یک تهدید برای آنها چگونه بوده است قادر به انحصار تجاری هر دلار و سپس نگه داشتن بازیکنان که در حال قربانی کردن بدن خود را دور از شرکت در هر یک از این غنایم.”

این انجمن قصد دارد به پیشنهاد برخی از به روز رسانی آوریل. Emmert در ضمن می گوید که او صحبت کردن به مقامات منتخب.

“این که آیا یا نه کنگره حق فروم که در آن به حل و فصل این باید صبر کنید و ببینید” Emmert به خبرنگاران گفت: در آناهایم. “اما من فکر می کنم که ما در حال رفتن به کاملا نیاز به کمک خود را در گرفتن وجود دارد. آنچه که به نظر می رسد هنوز به تعیین خواهد شد.”

“ما باید به این حرکت همراه است. این یک زمان دشوار در واشنگتن دی سی است. اما مردم در حال گوش دادن و آنها در حال فکر کردن و بسیاری از ایده های خوب به جلو آورده می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im