یک اسم و یک فعل و کارولینای جنوبی: جو بایدن last-ditch اولیه استراتژی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

منچستر N. H. — جو بایدن کمپین یک پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا نامزدی خود را در حال فروپاشی: یک اسم و یک فعل و کارولینای جنوبی است.

دولت همیشه بایدن کمپین firewall اما در حال حاضر آن را یک امید نهایی خود را بلاغی دستگاه برای تغییر روایت از بازگشت به عقب و زیان و هنوز هم موجه استدلال خود را electability. اول جنوبی اولیه است که در حال حاضر در این نقطه بود که در آن او اعزام یک مشاور شنبه و جایی که مبارزات انتخاباتی خود را co-رئیس برگزار خواهد شد “راه اندازی حزب” سه شنبه هنگامی که مبارزات انتخاباتی است که فرح برای یک فوران چاه نفت شکست در نیوهمپشایر اولیه.

در بایدن کمپین گفتن کارولینای جنوبی Feb. 29 اولیه و اکثریت رای دهندگان سیاه است آزمایش واقعی از یک دموکرات قدرت از آنجا که هیچ نامزد ریاست جمهوری موفق به کسب این حزب نامزدی بدون حمایت قوی از رای دهندگان آمریکایی که در حال متمرکز در جنوب شرقی ایالات متحده است که شروع رای گیری آوریل 3.

به عنوان بخشی از این استدلال این کمپین کارولینای جنوبی عملیاتی در حال گسترش کلمه که نیوهمپشایر رای دهندگان نباید رای پیت Buttigieg به دلیل کم خونی سیاه و سفید پشتیبانی می کند.

“هر آنچه اتفاق می افتد در روز سه شنبه معاون رئیس جمهور بایدن هنوز هم می شود در این مسابقه” Symone ساندرز این بایدن مشاور او اعزام به کلمبیا, S. C. گفت: بارها و بارها سهشنبه ملی و محلی تلویزیون. “این مسابقه بسیار اجرا می شود از طریق نوادا, کارولینای جنوبی و سه شنبه.”

خصوصی, بایدن انتخاباتی مشاوران صدا gloomier یادداشت ها.

“ما به انجام یک چیز است: زنده ماندن تا زمانی که کارولینای جنوبی است. ما در حال رفتن به برنده شدن در کارولینای جنوبی است. اگر ما را نمی, ما در حال انجام گفته است.

کمپین یک بار فکر نامزد برنده خواهد بود حداقل دو نفر از اولین و چهار اوایل متحده: کارولینای جنوبی و یکی دیگر. اما این بحث در بین رفته است پس از آیووا از دست دادن بلندی یکی در نیوهمپشایر و نگرانی است که در فوریه. 22 او نمی خواهد انجام نوادا که بایدن تیم اشاره به مراتب کمتر از کارولینای جنوبی و که در آن فعالان می گویند برنی ساندرز است مورد علاقه را به نفع خود با وجود نظر سنجی نشان بایدن با حاشیه ای منجر شود.

اضافه کردن به بایدن کمپین گلایه یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی دوشنبه نشان داد او انتهایی ساندرز ملی و خونریزی سیاه حمایت رای دهندگان. فقط در دو هفته بایدن آفریقایی آمریکایی حمایت کاهش یافته است 22 درصد به 27 درصد در حالی که مایک بلومبرگ سیاه و سفید پشتیبانی از بیش از سه برابر به 22 درصد در قدرت میلیاردر سه ماهه میلیارد دلار در آگهی مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور.

در همین حال یک سناتور ایالت فلوریدا — یک دولت با یک سیاه پوست نفوذ دموکراتیک اولیه رای دهندگان که بایدن یک بار با اعتماد به نفس برنده شدن — روشن حمایت خود را به بلومبرگ به دیگران که حمایت بایدن شروع به ابراز شک و تردید خود را در مورد زنده ماندن.

“این بایدن کمپین ‘سحر و جادو, کارولینای جنوبی,’ نظریه ضعیف است” فلوریدا دموکراتیک مشاور و ناظر انتخابات استیو Vancore گفت:, و اضافه کرد که بایدن استراتژی است “یادآور چه چیزی اتفاق افتاده است به رودی جولیانی در سال 2008 زمانی که او ساخته شده فلوریدا خود فایروال و از دست بد در هر دولت است. او به فلوریدا او یک چاره اندیشی موقت است.”

Vancore گفت: آن را خیلی زود و به طور کامل شمارش خارج بایدن اما کمپین وضعیتی وخیم.

“بایدن هنوز مرد مرده راه رفتن. او مرد زخمی Hobbling,” Vancore گفت.

زیر بنای بایدن کمپین استراتژی شامل کارولینای جنوبی — و اراضی تسخیر شده در ساحل آن قرار بود به مارس 3 شنبه اجرا متحده — شد با این فرض که او را به انجام بهتر از او در آیووا و که او نمی خواهد سعی کنید را به نفع خود, New Hampshire. بایدن نیز آهسته به سطح شیب دار تا در نوادا, دولت, فعالان می گویند.

هنگامی که مهر خود را دیر تصمیم به اجرا برای رئيس جمهور و مسابقه مسابقه شروع در سه شنبه آن را تهدید به خوردن به حاشیه در کشورهای که در آن بایدن امیدوار به پیروزی بزرگ است.

در همان زمان یکی دیگر از میلیاردر تام Steyer است صرف بزرگ در کارولینای جنوبی که در آن نظر سنجی نشان می دهد او صعود به جایگاه دوم پشت بایدن و تهدید به غذا خوردن به حاشیه که معاون رئیس جمهور سابق پس امیدوار بود برای لذت بردن از وجود دارد.

“وجود دارد هیچ جو بایدن فایروال” گفت: Steyer مشاور کوین Cate. “وجود دارد هیچ پرشی.”

اما بایدن معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield به خبرنگاران گفت: در میزگردی که روز شنبه کارولینای جنوبی ارائه خواهد شد.

“من فکر نمی کنم مردم در کارولینای جنوبی در حال رفتن به تغییر وفاداری خود را و یا رای خود را بر اساس آنچه اتفاق می افتد در [New Hampshire],” او گفت:. “وجود دارد یک حس واقعی است که برای اولین بار چهار متحده بخشی از یک فرایند بخشی از یک بسته. که آنها عمدا چهار دلیل آنها این فرصت را از نقاط مختلف کشور و به صورت متنوع صداهای به عنوان بخشی از این روند است.”

این بایدن کمپین را بالا آفریقایی آمریکایی عملیاتی در این دولت در حال تقویت این پیام است که کارولینای جنوبی است که نادیده گرفته شده و این رای دهندگان هستند و بنابراین اینکه shrifted.

“ما انجام شده است بنابراین اشتباه برای مدت طولانی” گفت: برنیس G. اسکات بالا بایدن قائم مقام در کارولینای جنوبی و سابق Richland County شورای صندلی. “این یک وضعیت غم انگیز که صدای از رای دهندگان شده اند شنیده نشده است.”

اگر بایدن می کند برنده به عنوان در حال حاضر انتظار می رود در کارولینای جنوبی حاشیه های مهم را برای او را به رفتن به جلو.

“از آن بیشترین اهمیت را برای او به اجرا نمره در کارولینای جنوبی به منظور داستان که او می تواند ایجاد ائتلاف مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی” گفت: Laphonza باتلر بود که یک مشاور برای کامالا هریس’ انتخابات ریاست جمهوری و توصیه او در دولت است.

“احتمال بایدن انجام واقعی به خوبی در سه شنبه خواهد شد کمتر و کمتر اگر او از دست می دهد و بیشتر و بیشتر” باتلر گفت. “سه شنبه نخواهد بود وحشتناک برای معاون سابق رئیس جمهور. اما این کشورها هستند تا در هوا با رگبار گلوله ثابت تبلیغات از بلومبرگ و سرمایه گذاری از دیگر نامزدها مانند آقای Steyer. و من فکر نمی کنم بایدن و فوق العاده PAC حمایت از او تا به حال منابع او نیاز به رقابت در راه او می خواهم.”

کریس Lippincott یک استراتژیست دموکرات از سه شنبه ایالت تگزاس گفت: بایدن است که هنوز هم مورد علاقه خود را در ماموت دولت و هنوز هم می تواند نامزد با توجه به نظرسنجی های اخیر. بازتاب ساقی او گفت: پویایی مسابقه در اطراف بلومبرگ و Steyer تغییر کرده است می تواند مخاطرات برای بایدن در کارولینای جنوبی و فراتر از آن.

“روایت راه می دهد به ریاضی در سه شنبه,” Lippincott گفت. “و تا کارولینای جنوبی بایدن را فقط برای زنده ماندن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>