یک بیماری همه گیر کشته مغلوب ساختن پیشی جستن ، این یکی می تواند نابود کردن ریاست جمهوری خود.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در ماه مه 1918 فردریک مغلوب ساختن پیشی جستن—دونالد پدربزرگ پدری—در نظر گرفتن یک بعد از ظهر قدم زدن با پسر جوان خود را زمانی که او به طور ناگهانی اعلام کرد که او احساس بیش از حد بیمار به ادامه و نیاز به بازنشسته به تخت خود را. یک روز بعد درگذشت فردریک در خانه شکست در یک مورد پنومونی که بعدها به عنوان یک عارضه “آنفلوآنزای اسپانیایی.” رئیس جمهور پدربزرگ در واقع یکی از اولین داخلی تلفات از بدترین جهان مدرن همه گیر است که در نهایت به کشته شدن میلیون ها نفر.

مرگ و میر بود بدون شک بدتر با تلاش های رئیس جمهور وودرو ویلسون دولت به بحث کردن خطر سلامت. صدا آشنا است ؟

در اینجا تاریخچه دونالد نمی دانند ممکن است و ممکن است در مورد مراقبت از, حتی اگر او می کند اما آن است که بسیار مربوط به او به عنوان ریاست بر ملت در پاسخ به این سرعت گسترش coronavirus:

با جنگ جهانی اول مواج, انگلیسی, فرانسوی و آلمانی دولت عنوان ویروس را گسترش ترس فشار منفی ممکن است صدمه زدن به تلاش های جنگی. اسپانیا unengaged در مبارزه و از حاشیه گزارش صادقانه در این بیماری منجر به این تصور نادرست است که این ویروس سرچشمه در کشور رو گمراه کننده نام و نام خانوادگی.

در ایالات متحده ویلسون از حزب دموکرات اعلام کرد همه خبر بد بدنساز به محض این که ایالات متحده وارد جنگ. یک همدست کنگره تصویب جاسوسی عمل 1917 اصلاح آن یک سال بعد با فتنه عمل می کنند که انتقاد از دولت جرم حمل 20 سال حبس. اسمیتسونیان مجله اشاره می کند که “دولت پوسترها و تبلیغات از مردم خواست تا گزارش خود را به وزارت دادگستری هر کسی “که گسترش بدبین داستان…گریه برای صلح یا belittles تلاش ما برای پیروزی در جنگ.””

سازمان کار یوجین Debs یک قهرمان برنی ساندرز شد و به سرعت ساخته شده, به عنوان مثال. یک ماه پس از فتنه عمل در زمان اثر حزب سوسیالیست صندلی و تکرار نامزد انتخابات ریاست جمهوری به یک ضد جنگ در سخنرانی قبل از جمعیت بیش از 1 ، 200 در کانتون اوهایو.

کلاس استاد همواره اعلام جنگ; موضوع کلاس همیشه مبارزه در میدان جنگ در جنگهای. کلاس استاد تمام برای به دست آوردن و چیزی برای از دست دادن در حالی که موضوع کلاس تا به حال هیچ چیز برای به دست آوردن و همه به از دست دادن—به خصوص زندگی خود” Debs گفت: بعد از اضافه کردن, “این gentry که امروز پیچیده در پرچم آمریکا که فریاد خود را ادعا می کنند از housetops که آنها تنها پرستان و کسانی که خود را ذرهبین در دست اسکن این کشور برای شواهد از بی وفایی.”

هفته بعد Debs دستگیر شد و متهم تحت جاسوسی عمل با “قصد به تداخل با عملیات و یا موفقیت ارتش و یا نیروهای دریایی ایالات متحده است.” او محکوم به 10 سال زندان هر چند اام دو سال بعد توسط Wilson جانشین.

ویلسون که برنده انتخابات بر شعار “او نگه داشته ما را از جنگ” کرده و در کمیته اطلاعات عمومی—یک زمان جنگ تبلیغات—در پیشنهاد آرتور بولارد که یک بار نوشت: “حق و باطل هستند و خودسرانه از نظر… نیروی یک ایده نهفته در آن الهام بخش ارزش. این مسائل بسیار کمی اگر درست است یا نادرست.” شاخص بهای مصرف کننده کارکنان کردیم مطبوعات اغلب چاپ کلمه به کلمه در روزنامه های سراسر کشور که ginned تا حمایت از تلاش های جنگی و sugarcoated وضعیت در صفحه اصلی.

عواقب ناشی از این کمپین خواهد بود یک ناشناختنی تعدادی از آمریکا زندگی می کند. در فیلادلفیا سردبیران روزنامه با احتیاط از بی وفایی اتهامات اجتناب انتشار پزشکان هشدار در مورد بهداشت عمومی از خطرات آینده رژه. ظرف 48 ساعت از این رویداد هزاران نفر در این شهر سقوط بیمار مبتلا به آنفولانزای اسپانیایی اما مقامات دولتی همچنان اصرار دارند آن را کسب و کار به عنوان معمول است. “بدن باقی مانده فراهم نشده در خانه برای روز” محققان در آکادمی ملی علوم نوشتن “تا زمانی که در نهایت باز کردن کامیون ها و حتی اسب کشیده چرخ دستی فرستاده شدند در خیابان های شهر و به مردم گفته شد برای بیرون آوردن مرده است.”

با وجود نصب مرگ ارقام در شیکاگو محلی بهداشت عمومی رسمی اعلام کرد او را به “هیچ چیز به تداخل با روحیه جامعه است.” ویسکانسین روزنامه که در واقع گزارش در معرض خطر ناشی از آنفولانزا هدف قرار داده بود برای محاکمه یک ژنرال ارتش تحت شرایط فتنه عمل می کنند.

رئیس جمهور ویلسون بود و حتی در نهایت hobbled توسط آنفولانزا در میان مذاکرات صلح. دکتر خود را علنا کاهش داد و بیماری به سرد است. (بعد Wilson دچار سکته مغزی که در سمت چپ او را نامعتبر و سپس اخراج او از وزارت امور خارجه برای برگزاری جلسه هیئت دولت به بحث بهداشت و درمان اضطراری است.)

تمام گفته آنفولانزای اسپانیایی منجر به کشته شدن حدود 50 تا 100 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله 675,000 آمریکایی است. ویلسون دولت را نادرست اسپانیایی flu pandemic—به حداقل رساندن حدت ویروس سانسور گزارش اقدامات احتیاطی که ممکن است کمک به محدود کردن این بیماری را گسترش و undercounting مرگ و میر با وجود متناقض و قابل رؤیت شواهد محلی—در نهایت باعث از دست دادن اعتماد عمومی و ویروس ساخته و در عین حال کشنده تر.

ایالات متحده در پاسخ و یا عدم آن به همه گیر که به کشته شدن فردریک تهمت می تواند یک درس در چه نکنید در مورد کوروناویروس برای هر لحاظ تاریخی با سواد رهبر. متاسفانه ما گیر با صدای شیپور که از لحظه ای که او انتخاب شده است به مراتب بیشتر در رابطه با اپتیک از سلامت عمومی است.

در سال 2018 بهداشت جهانی تیم امنیتی بود و اساسا ساخته شده در دنیا با مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور جان بولتون و سلامتی سازمان دیده ماموریت های خود را تضعیف مکرر و کاهش بودجه.

حتی به عنوان coronavirus وضعیت بدتر تهمت مقامات همچنان در تلاش برای بریده بریده بیش از 85 میلیون دلار از CDC و به تازگی اعلام کرد قصد دارد برای پوشش coronavirus هزینه های کاهش $37 میلیون نفر از اقشار کم درآمد انرژی صفحه اصلی کمک برنامه که به معنای واقعی کلمه می دهد گرما به خانواده های فقیر.

معاون رئیس جمهور مایک پنس وظیفه با مغلوب ساختن پیشی جستن با نظارت بر تمام جنبه های کروناویروس پاسخ نه تنها فاقد پزشکی اعتبار او نوشت: در سال 2001 که “سیگار نمی کشند” و نظارت ایندیانا بدترین شیوع HIV که او پس از آن سعی کردم به دعا دور.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم نگران هستند و به درد این دولت گرفته شده برای خاموش کردن جریان اطلاعات در مورد کوروناویروس از جمله جلوگیری از کارشناسان بهداشت و درمان از صحبت با مطبوعات بدون کاخ سفید preclearance و پس از رفتن خبرچین که صحبت علنی در مورد آن unpreparedness.

تهمت بدنام germophobe که infamously حمله رئیس جمهور اوباما در تلاش برای مهار و خنثی کردن ویروس ابولا است و در عین حال مسخره coronavirus نگرانی به عنوان دموکرات جدید “جعل”—کمی دیگر از شواهدی است که حتی زمانی که جان میلیون ها نفر به طور بالقوه در خط مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده است, همه چیز در مورد خودش. رئیس جمهور flunkies در رسانه های محافظه کار را متهم به دموکرات “weaponizing” این بیماری به “خلاص شدن از شر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” telegraphing اشتباه و دروغ است که ممکن است کمک به تبدیل این بحران به یک فاجعه جهانی.

به واشنگتن پست اشاره کرده است که “آنفلوآنزای اسپانیایی بود و مرگ و مير از 2 درصد بسیار بالاتر از آنفلوانزای فصلی گونه و شبیه به برخی از تخمین ها در مورد کوروناویروس.” بدیهی است که غیر ممکن است برای پیش بینی اینکه آیا coronavirus را رقیب طاعون 1918-1919 اما شکست دولت آمریکا به درستی آدرس این بیماری ارائه می دهد یک داستان احتیاطی برای چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در معاملات با کوروناویروس.

متاسفانه در میان بسیاری از چیزهایی که این دولت وحشتناک در, اذعان تاریخچه و یادگیری از اشتباهات گذشته رتبه راست وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>