یک رئیس جمهور که باعث می شود ما قی—فقط می خواهم او را استخدام کرد تا برای انجام

Category: پلیتیکو Comments: No comments

احتمالا شما استفاده می شود به نگه داشتن یک بطری را در حمام خود را در خانه و یا پدر و مادر خود را انجام داد. این مسائل است که به نام ايپکا و آن چیزی است که پزشکان یک emetic.

ایده این بود که اگر کسی بلعیده چیزی بد مانند یک گیاه سمی یا اشتباه قرص های آنها می تواند تحت درمان با یک قاشق از این به القاء چیزی ناخوشایند اما خوب: سریع و پرقدرت استفراغ.

آن در نظر گرفته شده است به عنوان یک توهین به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رعایت که او سیاسی معادل شربت ايپکا. نگاه در برخی از نور آن است که نزدیک به یک تعریف.

هواداران خود را به او داد قدرت در سال 2016 زیرا آنها معتقد بودند بدن اجتماعی بود احاطه با سموم—مصرف بیش از حد fecklessness و نفاق و نیاز به پاکسازی. تهمت قول به کانال اهانت هواداران خود احساس نسبت به نظم و متعهد موجه برای ارسال پیر سفارش به حالت تشنج بهم ریخته است.

“یک رئیس جمهور که باعث می شود ما قی” خواهد بود یک غیر محتمل گشتند شعار. اما emetic استعاره روشن یکی از راه های فکر کردن در مورد وضعیت وخیم تهمت می یابد خود را در این تابستان پنج سال پس از آن روشن شد او جاه طلبی های ریاست جمهوری نمی شد به تازگی اما جدی گزاره و چهار ماه قبل از او چهره آرا دوباره.

دوم مغلوب ساختن پیشی جستن است در شک نه تنها به خاطر تهمت را شکست اما در مهم حس به دلیل موفقیت خود را. این ايپکا شده است بلعیده و اثرات آن در حال حاضر به وضوح به تصویب. اگر وعده اختلال—انجام شده در زبان و حرکات فراگیر تحقیر شد که چرا او برنده پس از آن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به عنوان هر گونه اخیر رئیس جمهور به ایستادن در زیر یک “ماموریت انجام شد” بنر.

حتی ترقی خواهان ممکن است مکث به توجه و سخاوتمندانه خلق و خوی به درک—کاتالیزوری اثر از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری در طلوع یک عصر جدید از سیاست است. در تئوری مارکسیستی بود به نام “تشدید تضاد است.” عناد نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن است انرژی یک گروه جدیدی از سمت چپ متمایل رای دهندگان. آن را بکند حتی به طور طبیعی اجماع گرا سیاستمداران مانند presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به دور از میانه incrementalism از نسل قبلی و به سمت قوی تر با نام تجاری لیبرال فعالیت.

از مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه, مشکل این است که هنگامی که یک رهبر با موفقیت تخلیه هر دو به پایان می رسد دستگاه گوارش چگونه کار می کند, یک پیشنهاد برای تغذیه بدن با چیزی بیشتر حفظ?

مغلوب ساختن پیشی جستن را درهم و برهم و سیاست-رایگان پاسخ ماه گذشته به Sean Hannity بی ادب سوال”چه چیزی در خطر است در این انتخابات به عنوان شما مقایسه و کنتراست و چه اولویت خود را برای موارد دور دوم؟”—نه صرفا منعکس کردن شب. یکی می توانید بررسی خود را از انتخاب مجدد اطلاعیه سخنرانی کامل سال پیش و یا خود را در سال 2020 دولت از آدرس اتحادیه و هنوز هم نمی دانم بیش از تصادفی قطعاتی از یک جواب.

مغلوب ساختن پیشی جستن موفق شد تا در صعود خود به ریاست جمهوری با تکیه بر بحث شهود و تاکتیکی بداهه که به نظر می رسد او حتی از به رسمیت شناختن این خلاء استراتژیک در مرکز ریاست جمهوری خود. او تنها در پاسخ به شرایط جدید دوقلو صدمات این بیماری همه گیر و نژادی ناآرامی شده است به نوبه خود تا حجم در greatest hits از گذشته است. او احیای emetic تجدید نظر—آیا مخالفان من شما را بیمار می کند ؟ —به هر طریقی از مثبت دستور کار و یا اذعان کرد که به عنوان رئیس جمهور او تا به برخی از مسئولیت برای این شرایط جدید.

بیل کلینتون اغلب دوست داشت به demystify سیاست گفت که انتخابات ریاست جمهوری در اصل فقط جلال مصاحبه شغلی. حتی اگر شما در حال حاضر شما باید برای مصاحبه دوباره به می گویند که چرا شما باید آن را نگه دارید.

یک loftier راه فکر کردن در مورد آن است که همه اما مهمترین اتفاقی رئیس جمهور برنده دفتر پذیرش انتساب از تاریخ است. وظیفه آنها این است که حرکت ملی داستان رو به جلو در راه است که حامیان این باور است که لازم است که نیروهای حتی مخالفان برای پاسخ به یک واقعیت جدید است.

رونالد ریگان تاریخی انتساب به مقابله با دموکراتیک دولت رفاه و اتحاد جماهیر شوروی در رادیکال از نظر فصاحت و ثابت اما بیشتر افزایشی از نظر اساسا. باراک اوباما تاریخی انتساب این بود که یک بیانیه قدرتمند در مورد نژادی پیشرفت موجب از خود انتخابات برای پایان دادن به نظامیگری از جورج دبلیو بوش در سال و در مراقبت های بهداشتی و دیگر مسائل مربوط به سعی کنید به فشار از مرکز حزب و کشور چند قدم به سمت چپ که در آن آن را به حال شده است در کلینتون در سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخی واگذاری در سال 2016 رفتن عمیق تر از روزانه خود را در بند در توییتر و یا در تظاهرات بود که این نماینده از نارضایتی و بی اعتمادی نسبت به نهادهای عمده از زندگی آمریکایی که ایجاد شده بود به طور پیوسته برای چندین دهه است. او همچنین عامل برای پایان دادن به یک خانواده بوش/کلینتون تسلط خانواده از سیاست های ملی است که بسیاری را دیدم که در گیر یک بی فایده روت.

چه تاریخی انتساب تهمت پیشنهاد برای خودش در سال 2020? پخش Hannity مصاحبه برای دیدن اگر شما آن را پیدا کنید فوتی و فوری: “من همیشه می گویم استعداد مهم تر است از تجربه. من همیشه گفته ام که. اما کلمه ‘تجربه’ کلمه بسیار مهم است. این خیلی مهم است که به معنی.” او همچنین متعهد به ایستادن به ماجراجویی نظامی با حمایت برخی در حزب او مانند اخراج مشاور امنیت ملی جان بولتون: “شما لازم نیست که برای کشتن مردم است.”

چه تاریخی انتساب وعده داده شده توسط بایدن مبارزات انتخاباتی ؟ آن است که در وهله اول می شود نه مغلوب ساختن پیشی جستن—بازگرداندن سنتی هنجارهای دولت از طریق یک رهبر است که توسط شخصیت مرسوم تر طبیعی است. در مثال دوم این است که به نوبه خود از کفش آشنایی بایدن شخصیت و نسبی indistinctness خود ایدئولوژیک مشخصات به یک مزیت: یک رهبر است که می تواند در خدمت به عنوان کارگزار برای یک مجموعه جدید از جناح و سیاست جدید برنامه های ترکیدن به سطح و jostling برای برتری در پی مغلوب ساختن پیشی جستن.

در بایدن وعده است که به یک پست-emetic ریاست جمهوری است. Saltines و زنجبیل آل برای شروع و چیزی بیشتر جامد هنگامی که ما احساس می کنید آماده است.

در ضمن آنچه که در معامله با شربت ايپکا? چرا شما نمی شنیدن آن بسیار دیگر ؟ مهم مطالعه 15 سال پیش (با توجه به ویکیپدیا) تیز شک و تردید در میان toxicologists در مورد مزایای آن و هشدار داد که آن را به طور بالقوه مانع دولت از درمان های موثر برای افرادی که, فرو کردن چیزهای بد.

معلوم خشونت پاکسازی و تاب به این ظروف ممکن است آنچه را که دکتر دستور داد برای هر سم و یا سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>