یک QAnon شیفتگان زندگی جریان سفر خود به n. y. برای ‘را از’ جو بایدن

Category: دیلی بیست Comments: No comments

ایلینوی زن با الهام pro-مغلوب ساختن پیشی جستن QAnon تئوری توطئه ویدئوها سفر به شهر نیویورک روز چهارشنبه با بیش از ده غیر قانونی چاقو و تهدید به کشتن معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به گفته پلیس و خود را رسانه های اجتماعی پست.

دو افسر پلیس نیویورک دستگیر رقصنده جسیکا Prim 37 روز چهارشنبه پس از او شروع به عمل به طرز عجیبی در یک شهرستان اسکله. در یک ویدئو زنده Prim ارسال شده در Facebook از دستگیری او ranted در مورد صرفه جویی در کودکان و ادعا کرد که او به نیویورک آمده بود به دلیل اینترنت تئوری توطئه تصویری در مورد “دوز و کلک” پدوفیلیا دموکرات.

“شما ها شنیده در مورد کودکان و نوجوانان?” یک گریان رسمی و خشک گفت: به عنوان او دستگیر شد. “خوب من دروغ گفتن نیست.”

مدت کوتاهی قبل از دستگیری Prim ارسال شده در Facebook است که هیلاری کلینتون و بایدن “نیاز به گرفته شده است.”

“هیلاری کلینتون و معاون او جو بایدن و تونی پودستا نیاز به گرفته شده در نام بابل!” Prim نوشت. “من نمی تواند مجموعه رایگان و بدون آنها رفته است. Wake me up!!!!!”

در یکی دیگر از نقطه در طول بازداشت رسمی و خشک گفت: او بر این باور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود صحبت کردن به او به طور مستقیم در طول coronavirus کنفرانس های مطبوعاتی. رسمی و خشک مواجه است بیش از ده فقره از پرونده های جنایی در اختیار داشتن یک سلاح بیش از چاقو به عنوان به خوبی به عنوان یک ماری جوانا در اختیار داشتن شارژ به گزارش نیویورک دیلی نیوز.

رسمی و خشک بودن Facebook صفحه پر شده است با اشاره به QAnon یک تئوری توطئه است که نگه می دارد که بالا دموکرات مانند بایدن و کلینتون در حال cannibal-پدوفیل نقشه برای تضعیف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. رسمی و خشک او را تشویق Facebook طرفداران به اتمام QAnon “سرنخ” ناشناس پست از ناشناس فرد یا گروهی از افراد که مستقیم QAnon مؤمنان. در یک Facebook تصویری ارسال شده تنها چند ساعت قبل از دستگیری Prim ranted در مورد ساختگی تصویری—”Frazzled Rip”—که QAnon مؤمنان ادعا ویژگی های کلینتون و مشاور سابق کلینتون Huma عابدین قتل یک کودک است.

رسمی و خشک به نظر می رسد رفته اند به اسکله چرا که او متقاعد شده بود به آن نزدیک شد, نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی آسایش کشتی بیمارستانی که فرستاده شد به شهر نیویورک برای کمک به با این بیماری همه گیر کوروناویروس. یک جناح از QAnon مؤمنان را تبدیل به وسواس با راحتی متقاعد شده است که از آن استفاده می شود برای نجات “مول” کودکان مورد آزار قرار گرفته توسط “دوز و کلک.”

“من در آسایش” رسمی و خشک گفت: در این ویدئو.

در واقع Prim تا به حال اشتباه U. S. S. بی باک سابق ناو هواپیمابر است که در حال حاضر به عنوان یک موزه برای راحتی.

این اولین بار نیست QAnon مؤمنان با الهام از حاشیه محتوای اینترنت را تبدیل به دنیای واقعی جرم و جنایت است. دو QAnon حامیان شده اند به اتهام قتل ظاهرا با الهام از تئوری توطئه از جمله قتل از بالا, نیویورک, رئیس مافیا. یکی دیگر از حامیان مجرم به ارتکاب یک حادثه تروریستی در نزدیکی سد هوور در حالی که دیگر حامیان درگیر شده اند و دو کودک ربایی توطئه.

همچنین این اولین بار نیست بیمارستان کشتی کشیده شده اند نظریه پردازان توطئه ” توجه. در ماه آوریل یک قطار مهندس در لس آنجلس گفته از خط خارج کردن یک قطار در نزدیکی نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی رحمت چرا که او متقاعد شده بود چیزی مشکوک اتفاق می افتد پردازنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>