‘سوزان زمان برای خبرچین’: رییس اینتل دیده بان نوشت, نامه ای به شومر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دو هفته قبل از او از کار اخراج شد و هوش جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون گفت: اوباما و حزب دموکرات بالا که از شش ماه گذشته بوده است “سوزاننده زمان برای خبرچین” و سرزنش مقامات دولتی که موفق به دفاع از خبرچین زمانی که ریسک بالاترین.

در نامه ای به رهبر اقلیت سنا چاک شومر به تاریخ مارس 18 به دست آمده و توسط POLITICO, اتکینسون در زمان آشکاری ضربه تند وشدید زدن در کسانی که تا به حال موفق به دفاع از مقام اطلاعاتی که برای اولین بار گزارش نگرانی در مورد تهمت گفتگو با رئیس جمهور اوکراین در تابستان گذشته.

“همانطور که می دانید شش ماه گذشته بوده است سوزاننده زمان برای خبرچین و برای کسانی که کار برای محافظت از آنها را از تلافی یا تهدید به تلافی جویانه برای گزارش اتهام تخلف” اتکینسون نوشت.

“مردم ممکن است خود را صرف کل مشاغل علنا تشویق خبرچین به جلو آمده و صدای زنگ اگر آنها رعایت مشکوک به سوء استفاده یا تخلف در دولت فدرال است. بسیاری از مردم همان کسانی که اعلام عمومی که آنها را ایستاده خبرچین و محافظت از آنها را از تلافی یا تهدید به تلافی جویانه زمانی که آنها صدای زنگ. کسانی که مکرر اطمینان از پشتیبانی از خبرچین در مسائل عادی ارائه شده بی معنی اگر خبرچین در واقع جلو آمده و در ایمان خوب با اطلاعات در مورد فوق العاده مهم و مجاز به تخطئه و تهدید علنی تمسخر یا — شاید حتی بدتر — کاملا رها شده توسط عادلانه آب و هوا whistleblower قهرمانان. آن است که دقیقا زمانی که ریسک بالاترین و شرایط سوزاننده است که مقامات دولتی باید به خوبی و صادقانه تخلیه وظایف دفاتر خود را.”

اتکینسون — که برای اولین بار هشدار کنگره در سپتامبر گذشته در مورد یک “فوری” شکایت او از یک مقام اطلاعاتی در مورد تهمت — نوشت: این نامه در پاسخ به شومر درخواست یک ماه قبل از آن که تمام بازرسان به طور کلی بررسی “موارد از اقدامات تلافی جویانه در برابر هر کسی که ساخته شده و یا در آینده باعث محافظت آشکار ریاست جمهوری در آوریم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برپا جنگ لفظی بر خلاف کاران در پاییز گذشته, تماس به صورت ناشناس به “در معرض” و “سوال” در حالی که او را متهم به داشتن “روابط به یکی از دموکراتیک مخالفان” و ارتکاب یک “جعل.” برخی از قانونگذاران استفاده می شود بسته-درب جلسات در طول استیضاح پروب به جمع آوری اطلاعات در مورد موسس و ادعا هویت به رکورد کنگره.

حتی سناتور. چاک Grassley (R-Iowa) که تا به حال شهرت برای حفاظت از خبرچین در ابتدا شک و تردید در مورد اینکه آیا موسس این مرکز از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح سزاوار به عنوان درمان. “اگر آنها واقعا یک whistleblower آنها را دریافت نمی حفاظت او گفت:” در ماه سپتامبر. او تغییر لحن خود را در یک بعد از بیانیه گفت: “این فرد به نظر می رسد به دنبال whistleblower قوانین حفاظت و باید شنیده شود و محافظت شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی از ادامه حملات طی یک نشست خبری در روز دوشنبه گفت که کسی باید “سو [بر خلاف کاران را] الاغ است.”

همانطور که برای اتکینسون “من فکر کردم او وحشتناک است. کاملا وحشتناک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او در زمان این وحشتناک نادرست و خلاف کاران گزارش و او آن را به کنگره است.”

امنیت ملی وکلای مدافع و هوش جامعه جانبازان به مدت طولانی ابراز نگرانی کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات را یک اثر سرما در آینده خبرچین که شاهد دولت در آوریم.

به این منظور اتکینسون در مارس نامه ای مجددا بر تعهد خود برای تقویت خلاف کاران حمایت از طریق ICIG را حس کرد برنامه و نشان داد که ICIG آغاز شده بود یک کمپین آگاهی در دفتر مدیر اطلاعات ملی (ODNI) “به اطلاع ODNI نیروی کار از حق قانونی خود را محافظت آشکار ناشناس و رایگان از اقدامات تلافی جویانه بود.”

اما اتکینسون بود برای همیشه کنار مغلوب ساختن پیشی جستن در شب جمعه — او قرار داده شده در مرخصی اداری تا شلیک رسمی ساخته شده است در 30 روز است که مقدار مورد نیاز از توجه مغلوب ساختن پیشی جستن لازم بود را به کنگره هوش کمیتههای اتکینسون را حذف.

اتکینسون ایران به شرح زیر است که از سابق اقدام DNI یوسف مگوایر بود که پس از اخراج کارکنان خود را توجیه اعضای کنگره در مورد دخالت روسیه در سال 2020 مبارزات انتخاباتی. مگوایر جایگزین شد در این اقدام نقش ریچارد Grenell تهمت را به شدت وفادار سفیر ایران در آلمان است.

هفته به کار Grenell دارای کشت و زرع پیش با یک سری از تغییرات داخلی با وجود این رئیس جمهور اعلام دائم برای انتخاب مدیر اطلاعات ملی پست, Rep. جان Ratcliffe (R-تگزاس) که تایید دادرسی شده است به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

روز شنبه در دفتر مدیر اطلاعات ملی اعلام کرد که توماس Monheim که در خدمت حقوقی بالا موقعیت در سراسر جامعه اطلاعاتی بود نام اقدام بازرس کل.

اندرو اینکه desiderio کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>