‘یک به ندرت دیده می شود خواهر زاده’: مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی دوباره در مری تهمت بیش بگویید-تمام کتاب

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه شکست سکوت خود را در یک ارسال به همه کتاب که غواصی به رئيس جمهور در تربیت و زندگی خانوادگی فاصله خود را از او خواهرزاده نویسنده و تماس با او و یک “ظروف سرباز یا مسافر.”

“مریم مغلوب ساختن پیشی جستن یک به ندرت دیده می شود خواهر زاده می داند که کمی در مورد من می گوید کذب چیزهایی که در مورد من فوق العاده پدر و مادر (که نمی تواند ایستاده او!) من و تو و تجاوز به او, NDA” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “او یک ظرف غذا! کتاب های بسیاری نوشته شده است در مورد من و برخی خوب و برخی بد است. هر دو با خوشحالی و متاسفانه وجود خواهد داشت بیشتر به آمده!”

این کتاب توسط مریم مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر رئیس جمهور اواخر برادر فرد تهمت جونیور unflattering است, تجسم یک رئیس جمهور نویسنده مدعی است یک سریال liar مبتلا به مولتيپل اختلالات روانی به عنوان یک نتیجه از یک مملو ارتباط با پدر و مادر خود را.

وی در گفتگو با سی ان ان Chris Cuomo ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, مریم تهمت تکرار نظر قبلی که در آن او توضیح داد که عموی خود را به عنوان یک نژادپرست و اخراج رئیس جمهور اتهام که او مطرود از خانواده است.

هر چند او اذعان آن را دشوار است برای حفظ روابط بعد از مرگ پدر بزرگ با توجه به درون خانواده دعوی مریم تهمت با اشاره به این که رئیس جمهور درخواست کرده بود او شبح نوشتن کتاب دوم خود را. او همچنین افزود که او و مادر بزرگ او شد “بسیار نزدیک است.”

“پدر بزرگ من واقعا به احساسات مثبت برای هر کسی به جز شاید دونالد” او گفت:.

در پاسخ به رئیس جمهور خواستار یک “ظرف غذا” مریم تهمت پاسخ داد: “من فکر می کنم این فقط یک حمله او hurls عمدتا در زنان و راستش من در شرکت بسیار خوب است. من اعتقاد دارم که او گفت همان چیزی که در مورد نانسی پلوسی و من خوب با آن است.”

مریم تهمت نیز در پاسخ به رئیس جمهور توييتها با یکی از خود نوشتن: “5.23 میلیون v. 5.11 میلیون #seldomseen” همراه توسط یک افسرده از emoji.

شماره یک مرجع به گزارش views مریم تهمت مصاحبه با MSNBC را Rachel Maddow روز پنج شنبه در مقابل این گزارش دیدگاه های رئیس جمهور تاون هال با فاکس نیوز’ Sean Hannity در ماه ژوئن و حفاری در رئیس جمهور شیفتگی با رأی تلویزیون.

طی انفجاری مصاحبه با Maddow مریم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال شنیده ام رئیس جمهور و دیگر اعضای خانواده خود با استفاده از anti-زبان سامی و موهن لکه دار بودند.

همانطور که از اواخر جمعه تهمت بود و در عین حال برای پاسخ به خواهر زاده خود را به آخرین سطح پهن هرچیزی.

مریم تهمت کتاب است که برای اولین بار محکم حساب از رئیس جمهور اما آن چشم انداز منحصر به فرد از داخل خانواده است رو آن محبوبیت و فتنه است. “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” است که در حال حاضر شماره 1 در آمازون لیست پرفروش, فروش بیش از 950,000 نسخه در روز اول خود را از آزادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرده است حساب کتاب رئیس جمهور به نمایندگی با سفید, خانه مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany توصیف آن به عنوان یک کار مناسبتی داستان تصریح می کند که رئیس جمهور حفظ یک رابطه سالم با پدر و مادر خود را.

“این یک کتاب از دروغ و این که در مورد آن” McEnany گفت: در هفته گذشته. “این مسخره اتهامات پوچ است که به هیچ وجه تحمل در حقیقت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده سعی در سو برای جلوگیری از انتشار کتاب با استناد به یک خانواده توافق مالی از سال 2001 به عنوان زمینه ای برای توقف مریم تهمت و ناشر Simon & Schuster, از چاپ و نشر و یا بحث در این کتاب است. اما دادگاه های ایالتی نیویورک حکم داد که انتشارات آزاد بود به انتشار این کتاب که آن را در اوایل این هفته که مریم تهمت می تواند مورد بحث و انتشار کار خود را — یک نقطه مریم تهمت تاکید کرد در طول مصاحبه او با کومو.

تهمت نیز رفت و پس از او سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که تا به حال نوشته شده خود را بگویید-تمام حساب های خود را در کاخ سفید است. بولتون بسیار پیش بینی کتاب منتشر شده در ماه ژوئن به اتهام تهمت متعهد متعدد اعمال ریاست جمهوری سوء از جمله ارائه نفع خارجی سران دولت و چینی درخواست کمک خود را در انتخاب مجدد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سعی در توقف بولتون کتاب گفت: آن را نازل اسرار مربوط به امنیت ملی اما یک قاضی فدرال اجازه انتشار کتاب.

در توییت خود جمعه تهمت خود را به نام مشاور سابق “lowlife ساختگی جان بولتون جنگ طلبی احمق نقض قانون” نوشت که کتاب “برای ساخت به شدت مورد نیاز اعتبار و ایجاد چند دلار است.”

رئیس جمهور قبلا حمله بولتون در کتاب خود تماس او را “احمق” و “مرد بدون قلب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>