کشت و هتل ها غذای شهرستانها’ درخواست برای کمک. مغلوب ساختن پیشی جستن نیست.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

شهر نیویورک نیاز به فضای بیشتر — میدان های اضافی بیمارستان و اتاق های پزشکی کارگران پناهگاه برای بی خانمان ها. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گل سرسبد ملک باز می ماند و نیست در میان 20-plus هتل ها که ارائه شده تا اتاق خالی.

این وضعیت در حال پخش در سراسر کشور. در هفت شهرهای آمریکا با مغلوب ساختن پیشی جستن هتل لوکس, هیچ مقامات محلی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن خواص بودند و در بحث و گفتگو به خانه سرریز بیماران و پرسنل پزشکی.

در سه شهر — نیویورک و شیکاگو و واشنگتن — رئیس جمهور خواص هنوز باز است حتی اگر آنها را چند مهمانان با توجه به هتل اتحادیه و مسئولان شهرستان و نمایندگان صنعت. در چهار شهرستانها — لاس وگاس و میامی هونولولو و Charlottesville, Va. — مغلوب ساختن پیشی جستن خواص بسته شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن هتل ها به تنهایی نیست. هزاران نفر از هتل ها در نیویورک و جاهای دیگر نیست در پاسخ به داوطلبانه درخواست های محلی و مقامات دولتی هر چند آنها می تواند انجام دهد تا بعد از آن به وقوع رشد می کند. هتل ها استفاده می شود که برای پناهگاه و یا مسکن — به عنوان مخالف به بیمارستان ها — حتی ممکن است قادر به نگه داشتن برخی از کارکنان در کارکنان است.

“شهر به طور فعال به گسترش بیمارستان ما ظرفیت و افزایش تعداد تخت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” گفت: Omar بورن دبیر مطبوعاتی در شهر نیویورک اورژانس بخش مدیریت. “ما در حال بررسی همه گزینه ها از جمله هتل ها با استفاده از عنوان پزشکی افزایش امکانات است.”

در کاخ سفید تریبون تهمت بارها ستایش خصوصی کسب و کار برای کمک های خود را در کمک به دولت فدرال مبارزه با کروناویروس — صحبت کردن پروژه ها برای کمک به مردم را آزمایش تلاش برای تعمیرات اساسی خطوط مونتاژ به مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی و پروژه های برای تغذیه کودکان که از مدرسه به خانه.

کاخ سفید حساب رسمی توییتر حتی ستایش هتل ها مسکن کارگران پزشکی در طول بیماری همه گیر. “با تشکر از شما برای هتل ها در سراسر کشور برای ارائه مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ یک محل به ماندن در حالی که آنها در خط مقدم از همه گیر” این پست بخوانید.

در عین حال رئیس جمهور کسب و کار خود هنوز پا به نقض یک واقعیت تهمت منتقدان شد و سریع به حمله با چنگال در اما است که بسیاری از دولت و مقامات محلی نمی خواهم به طور مستقیم به آدرس.

“این کاملا تعجب آور” گفت: تشکر. جیمی راسکین (D-Md.), خانه نظارت عضو کمیته که تحت فشار قرار دادند تا برای تحقیقات به اینکه مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار به طور غیر قانونی بهره مندی از مالیات دهندگان ایالات متحده و دولت های خارجی. “هرگز به من رخ داده است کسب و کار, شرکت در خیریه فعالیت است.”

بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن ایالات متحده کسب و کار یا تا حدی یا به طور کامل بسته درهای خود را به احتمال زیاد هزینه خانواده اش میلیون ها دلار حتی به عنوان آنها گذاشته یا furloughed هزار نفر از کارکنان. فوربس تخمین زده می شود در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ارزش خالص کاهش یافته است 1 میلیارد دلار به دلیل coronavirus. حدود سه چهارم از درآمد در سال 2018 آمد از هتل ها و باشگاه های گلف خود را با توجه به های اخیر افشای مالی.

این همان سرنوشت است که ملاقات صنعت مهمان نوازی به طور گسترده تر به عنوان مقامات دولتی خواسته اند که بسیاری از کشور را به ماندن در خانه برای آینده قابل پیش بینی. بسیاری از خواص مجبور به اخراج و یا کردند swaths بزرگ از نیروی کار خود را و امیدوارم که اضطراری دولت بودجه می تواند کمک به آب و رکود اقتصادی است. نیمی از تمام هتل شغل در کشور از دست خواهد رفت در طول coronavirus گیر با توجه به آمریکایی هتل و محل سکونت ارتباط است. مدیران هتل ها منجر به تازگی ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید به درخواست دولت فدرال برای $150 میلیارد دلار بودجه اضطراری.

در این میان برخی از خواص شروع به کار با دولت به ببینید که چگونه آنها ممکن است قادر به کمک به کمبود فضا که بوجود آمده اند در طول coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که به دور از یک moneymaker این یک حرکت است که می تواند کمک به کسب و کار مبارزه احتمالا بلانت برخی از ضرر و زیان در حالی که ارائه خدمات عمومی در یک لحظه از بحران است.

“ما همیشه به دنبال هتل دیگر که خواهد بود علاقه مند به شرکت باید نیازهای جامعه ما تغییر” گفت: Jared Elli مدیر ارتباطات در هاوایی محل سکونت و گردشگری انجمن که کار با هونولولو دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما در بیانیه های قبلی به سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن, پسر اریک مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: “امنیت ما اعضا و مهمانان ما از اهمیت زیادی برخوردار است. ما در حال نظارت بر همه ما کسب و کار از نزدیک و به دنبال دستورالعمل های ارائه شده توسط CDC.”

تهمت و خواص را انتخاب کرده اند که به باز بماند انجام می دهند تا به پول.

“هیچ کسب و کار دلیل برای” باز ماندن گفت: اتحادیه رسمی آشنا با این وضعیت. “آنها در حال تلاش برای حمایت از آنچه این رئیس جمهور است که فشار از روی سکو.”

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت به او نادیده گرفته تماس به طور کامل جدا از او اسم شرکت که شامل بیش از 500 کسب و کار. به جای او قرار داده و منابع خود را در اعتماد طراحی شده برای نگه داشتن دارایی های خود بهره مند شوند. او می تواند برداشت پول از آن در هر زمان و بدون دانش عموم.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن خواص در ابتدا به کندی پاسخ به تماس های دولت برای محدود کردن فعالیت های کسب و کار که شامل گردهمایی های زیادی از مردم است. در برخی از مکان ها وجود دارد هنوز هم در حال انجام تبلیغات برای گروه بزرگی از فعالیت های چنین به عنوان دور از گلف ضیافت و خدمات اسپا و حتی اجتماعی, فاصله, قوانین, دستورالعمل ها به طور گسترده ای به تصویب رسید.

مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات روزانه در مورد بازگشایی کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای کمک به بازگرداندن امریکا را متزلزل اقتصاد با وجود مقامات بهداشت عمومی هشدار داد که اقتصاد ممکن است راکد برای سال آمده است.

“درمان نمی شود و بدتر از مشکل خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت شنبه. “ما باید به کشور ما باز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در واشنگتن که اجاره ساختمان از دولت فدرال باز می ماند حتی اگر تنها در حدود 2 درصد به 3 درصد از آن 262 اتاق اشغال شده با توجه به جان بردمن دبیر اجرایی-خزانه دار از سی وابسته متحد در اینجا است که نشان دهنده حدود 172 کارکنان در هتل. حدود 160 نفر از جمله bartenders خانهدار و doormen بودند گذاشته است.

این 1,282-اتاق Trump International Hotel Las Vegas, واقع در بالای نوار لاس وگاس, بسته سه هفته پیش هر چند ساکنان که زندگی در آپارتمانهای مجاور هنوز هم می تواند دسترسی به این ساختمان با توجه به بتنی خان سخنگوی آشپزی, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده حدود 500 کارمند در هتل. تقریبا همه از 500 کارگر در تاسیسات گذاشته شد خاموش, او گفت:.

مقامات محلی در واشنگتن لاس وگاس و میامی و Charlottesville که در واقع تهمت کارخانه شراب سازی در حال جمع آوری اسامی هتل ها استفاده می شود به عنوان مورد نیاز به عنوان ویروس گسترش می یابد, به گفته محلی و مقامات اتحادیه.

کارلوس Gimenez جمهوریخواه شهردار میامی-Dade شهرستان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ملی دورال میامی آلاینده 643-اتاق رفت و آمد مکرر که در آن رئیس جمهور می خواستم به نگه داشتن G-7 رهبران جهان در اجلاس سران قبل از او عقب نشینی در میان انتقاد می تواند منجر به مسکن در بیماران است. اما او شنیده نمی شود احتمال ذکر شده است.

“که دورال هتل دارای یک دسته مختلف کوچک هتل” Gimenez گفت. “که در واقع ممکن است کار خوبی برای این منظور است. بنابراین من مطمئن هستم که آنها در حال رفتن به استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن ، اما من می توانید ببینید که خواهد کار بسیار خوبی است.”

Gimenez گفت: سپاه مهندسان ارتش را مشاهده جنوب فلوریدا به نگاه در هتل ها است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خانه بیماران و پرسنل پزشکی. میامی-Dade بیش از 100 نفر است و قرار است به زودی تبدیل به یکی از کشور نقاط داغ. آن را به یک بیمارستان صحرایی آماده برای استفاده در fairgrounds و دوم بیمارستان صحرایی برنامه ریزی شده برای مرکز کنوانسیون ساحل میامی در صورت نیاز.

در شهرهای دیگر هتل ها در حال حاضر استفاده می شود.

در نیویورک, کانون کروناویروس در آمریکا و به خصوص در بین المللی برج رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و شهردار نیویورک, بیل د Blasio, هر دو حزب دموکرات را خواسته هتل ها برای کمک به شهر به نظر می رسد به سه گانه آن موجود 20,000 تخت بیمارستان با ممکن است.

بیش از 20 هتل ها داوطلب شده اند تا کنون, اما بیشتر مورد نیاز است برای مطابقت با برآورد 78,000 آلوده ساکنان هزاران نفر از آنها به احتمال زیاد به نیاز به مراقبت در بیمارستان. دولت فدرال ساختمان موقت بیمارستان در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون و همچنین مکان های دیگر. نیروی دریایی کشتی بیمارستانی راحتی نیز از منوی view در شهر و تایید شده را در coronavirus بیماران.

کومو تشکر برخی از هتل ها از جمله پلازا هتل سنت رجیس نیویورک با نام در مارس 26 , صدای جیر جیر. “افتخار به دیدن نیویورک هتل پله!,” او نوشت.

در شیکاگو شهردار لری Lightfoot یک دموکرات اعلام کرد هتل ها در دسترس خواهد بود با شروع هفته گذشته برای اولین پاسخ دهندگان و همچنین بیمارانی که آزمایش مثبت اما نیاز به مراقبت حاد.

آنها شامل هتل اسکس لندن خانه گادفری هتل و هتل یکی از شصت و شش با توجه به Eugenia Orr, شهردار, معاون دبیر مطبوعاتی. 92-داستان Trump International Hotel & Tower شیکاگو که دارای 339 اتاق واقع شده است در نزدیکی آن مرکز شهر هتل ها.

شرکت هتل در شیکاگو دریافت یک نرخ پایه به پرداخت برای هزینه های نیروی کار و عملیات. “هتل های در حال ساخت و سود” گفت: Michael Jacobson, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ایلینوی هتل و محل سکونت ارتباط است.

در هونولولو, هتل ها مسکن شروع اولین پاسخ دهندگان در روز دوشنبه با تاکید بر پرستاران و پزشکان به عنوان بخشی از یک ایالت برنامه لقب “هتل ها برای قهرمانان.”

برخی از هاوایی هتل ها را انتخاب کرده اند برای باز باقی می ماند برای کسب و کار, اما اکثر آنها بسته اند گفت: Marisa Yamane سخنگوی هاوایی سازمان گردشگری.

“در این زمان مردم نباید سفر به هاوایی برای اوقات فراغت, تعطیلات,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی Waikiki در واقع قدم دور از شن و ماسه در این فهرست نیست در اقتدار لیست بسته هتل ها اما هتل حاکی از آن است که فقط برای کسانی که زندگی در ساختمان آپارتمانهای.

مارک Caputo و شیعه Kapos کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>