بالا تروریسم جنگنده را وخیم هشدار

آمریکا سازمان های اطلاعاتی خطر لغزش به خطرناک قبل از 9/11 عادات تازگی رفتگان بالا عملیات رسمی هشدار داده است و در اولین اظهارات در این زمینه است.

راسل Travers رئیس سابق دولت ایالات متحده را hub برای تجزیه و تحلیل عملیات هوش خیلی نگران است که او تا نگرانی های خود را با هوش جامعه را بالا watchdog داخلی در هفته های آخر خود را در کار.

“من فکر می کنم وجود دارد واقعا سوال مهم که باید به آنها رسیدگی شود و من فکر نمی کنم آنها شده اند تا کنون گفت:” Travers که زد مرکز ملی مبارزه با تروریسم (NCTC) تا ماه مارس این سال است. “و من نگران از آنجا که من فکر می کنم ما به راحتی می تواند در نهایت به جایی که ما 20 سال پیش است.”

Travers دقیق خود نگرانی زیادی از آن باقی می ماند به شدت طبقه بندی شده به جامعه اطلاعاتی را بازرس کل. یک هفته بعد او شتابزده و بدنبال او می گوید: — و مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت که او را اخراج نمی کند توضیح دهد که چرا.

Travers هنوز صحبت می کند در صورت جدی wonkish argot حرفه ای امنیت ملی رسمی. او را از آمدن به جلو در حال حاضر برای برجسته کردن یک مشکل او ترس بدتر شدن است — که می تواند در دنیای واقعی عواقب. این قانون قرار می دهد قابل توجه مطالبات در NCTC او می گوید: اما دولت نمی دادن آن منابع آن نیاز به انجام کار خود را. او گفت که او امیدوار امنیت ملی رهبران fulsome, باز, بحث های عمومی در مورد این مسائل بحث سبکبار بوروکراتیک جنگ های چمن.

“برخی از این پیشرفت است که ما شکننده هستند و با وجود فوق العاده دشوار است سوالات این کشور را به به آدرس وقتی که می آید به ارزیابی ریسک و تخصیص منابع در برابر آن خطر,” او گفت:. “و این نوع از پیچیده گفتگو به سادگی نشده بود.”

که در آن نقطه متصل کنید

ملی مبارزه با تروریسم در مرکز راه اندازی شد برای حل یک خمیازه مشکل از حملات 11 سپتامبر نشان داده بود همه بیش از حد به شدت از: ایالات متحده آمریکا سازمان نیست خوب در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات با یکدیگر است. بیت از هوش نیست همیشه در دست راست. نقطه نبودند گرفتن در ارتباط است. با تجزیه و تحلیل اطلاعات بر تهدیدهای تروریستی در یک هاب مرکزی به فکر رفت و بالقوه حملات می تواند خنثی قبل از اینکه آنها اتفاق افتاده است.

در سال های اخیر این مرکز مواجه شده است و نیروی کار و چالش های تامین مالی است که می تواند به طور قابل توجهی تضعیف توانایی آن بود که هاب مرکزی است. جایگزین می شود که اینتل با تروریسم گیر می شود در سیلوهای آن در زندگی قبل از 9/11.

Travers جانباز افسر اطلاعاتی با دهه تجربه که کمک کرد راه اندازی NCTC را سلف سازمان در سال 2003 به طور موقت گروگان مرکز برای همه تا سال 2018 است. سپس او در زمان کمر وجود دارد دوباره در ماه اوت سال 2019 در یک لحظه بسیار زیاد جنجال و هیاهو برای جامعه اطلاعاتی.

اما نگرانی های خود را در مورد NCTC منابع طولانی تا قبل مغلوب ساختن پیشی جستن دوران او گفت:. در طول سال هایی که از طریق آن دولت فدرال انتظار آن ظرفی شبیه بشاخ یا قیف از امنیت ملی سازمان ها و ادارات برای رسیدگی به یک رشد طیف از چالش ها — همه چیز از چین صعود به metastasizing تهدیدات سایبری.

همه قرار داده است که در حال رشد فشار بر آن دسته از سازمان های بودجه. خیلی از این مرکز نیروی کار ساخته شده است تا از مردم در واگذاری موقت از سازمان های دیگر از جمله آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع و سازمان سیا است. اما به عنوان آنها به طور فزاینده کمبود آن سازمان شده اند کمتر و کمتر تمایل به وام پرسنل خود را به این مرکز پس از نیروی کار خود را کاهش درآمده است.

در همان زمان از طریق گفت آن فناوری اطلاعات سیستم محزون می خوانی بودجه کافی است.

“فن آوری اطلاعات بودجه” نیست در جهان جذاب موضوع است. اما در NCTC مورد آن می تواند زندگی یا مرگ عواقب. چرا که این مرکز تحلیلگران باید به سازماندهی و تجزیه و تحلیل اطلاعات از یک سر نخ ریسی انواع منابع — ایالات متحده سازمان های اطلاعاتی متفقین خارجی دولت, شرکت رسانه های اجتماعی و بیشتر. آنها نمی توانند به حداکثر رساندن ارزش است که از همه مواد اگر خود آن سیستم نیست تا وظیفه. و همانطور که در حال حاضر از طریق گفت آن نیست.

رئیس جمهور ضمن اینکه طولانی بود ادعا کرد که “دولت عمیق” بود تخریب ریاست جمهوری خود. و در تابستان 2019 او رفت و در یک شلیک حمله رعد اسا. در ژوئیه 28, او در توییتی که دن کت — و سپس رئیس دفتر مدیر اطلاعات ملی که شامل NCTC — ترک و که او را نامزد جمهوری خواه تگزاس در کنگره جان Ratcliffe را به جای او. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز سرنگون سو گوردون ارشد حرفه ای اطلاعات رسمی که می شده اند در خط بالا اینتل ، در ضمن Adm. جو مگوایر را ترک شغل خود را در سرفصل های این مرکز به طور موقت بیش از ODNI.

مگوایر به پایان رسید تا در این پست برای طولانی تر از انتظار می رود به عنوان برگ برنده را تلاش برای نصب Ratcliffe فرو ریخت و کنگره کناره گیری کرد نام خود را از مشاجره (ماه بعد تهمت دوباره نامزد او برای این کار او squeaked از طریق مجلس سنا تایید). و هنگامی که مگوایر نقل مکان کرد به ODNI در ماه اوت 2019, Travers در زمان کمر در NCTC.

که سقوط از سابق جامعه اطلاعاتی مقامات به این نتیجه رسیدند داخلی مطالعه NCTC که آنها انجام شده برای این کشور امنیت ملی رهبران. مطالعه مطرح شده برخی از طریق’ دیرینه نگرانی و خواستار بررسی این مرکز کمبود نیروی کار و افزایش نگرانی ها در مورد کافی از آن منابع است.

اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حذف مگوایر در فوریه سال 2020 میان یک اختلاف بیش از یک جلسه در روسیه مربوط به هوش و به جای او با Amb. ریچارد Grenell سپس بالا دیپلمات های ایالات متحده به آلمان و سابق روابط عمومی مشاور.

که در آن نقطه از طریق گفت او نگران تلاش برای ساخت در این مطالعه توصیه و توجیه گسترده تر جامعه ایران را در مبارزه با تروریسم کار “بود درگذشت تاک.”

“من فکر می کنم این جامعه بیش از حد بزرگ است و آن را به کوچکتر کنید,” او گفت: با اشاره به عملیات شرکت. “سوال این است که چگونه شما انجام این کار؟”

Travers گفت که او نگران است که سازمان های اطلاعاتی متمرکز بر مبارزه با تروریسم در حال عقب نشینی به خود را به دلیل بودجه و فشار آن را افزایش می دهد شبح یک بازگشت به قبل از 9/11 siloing اطلاعاتی در مبارزه با تروریسم.

بنابراین Travers رسیده به مایکل اتکینسون بود که در آن جامعه اطلاعاتی inspector general — یک موقعیت تنظیم به میدان حساس داخلی و نگرانی است. آن را اولین بار خود را صحبت کردن; هنگامی که اتکینسون شروع به کار در بهار 2018, Travers گفت: او به طور خلاصه مورد بحث و نگرانی های خود را در مورد NCTC با او. در ماه مارس سال 2020 آماده بود او را به یک روش رسمی تر. بنابراین از طریق یک جلسه ترتیب با اتکینسون برای 8 مارس. پس از برنامه ریزی این نشست گفت: او آموخته شده از یک تابع که Grenell تا به حال در مورد احتمال کاهش بیشتر تعداد detailees ارسال به NCTC. که به طور چشمگیری ratcheted تا از طریق’ نگرانی.

“من به یاد داشته باشید صحبت کردن به مایکل و گفت:” من فکر می کردم فقط آمدن به اینجا به بحث در مورد به طور کلی غیر روحانی از زمین و استراتژیک نگرانی در مورد مرکز و همانطور که دیروز وجود یک برنامه به طور بالقوه بیشتر وجودی نگرانی در مورد مرکز اگر ما از دست دادن detailees,” Travers گفت.

Grenell رویکرد بود که ترکیب خود را قبل از نگرانی های موجود در مورد NCTC منابع از طریق گفت اتکینسون (که کاهش یافته است به نظر برای این مقاله). در طریق’ جدید سرپرست شد تک تحولات متمرکز بر کاهش, بدون
درک درستی از آنچه او برش.

Grenell یک سخنگوی نمایندگی ایالات متحده در سازمان ملل در دوران جرج دبلیو بوش است bristled در انتقاد که او وارد کار رسمی و بدون هوش و تجربه است. به عنوان یک مقام ارشد که لذت می برد رئیس جمهور اعتماد به نفس او می شده اند ضروری به یک مقدار مناسب و معقول از اطلاعات حساس است.

اما هوش جامعه جانبازان مانند Travers که او نیز نانامی به بازی در آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع و ستاد مشترک ارتش نگران است که او را بیشتر تجربه می کنند.

“به عنوان یک واقعی موضوع او را به یک روابط عمومی پسر یا چیزی” Travers گفت. “او نمی آمد با بسیاری از دانش در مورد جامعه اطلاعاتی. من آن را دریافت کند, او احتمالا برخی از زمانی که او سفیر ایران در آلمان است. اما خود جامعه است فوق العاده پیچیده است. و به نظر می رسید به من که این نوع از سوالات است که باید خواسته شده است که مربوط به انجام چه و چه هستند خود منشور که در آن وجود دارد نقاط قوت که در آن نقاط ضعف هستند که در آن شکاف است که در نوع مکالمه است که باید رخ داده است قبل از اینکه شما شروع به اعمال کاهش و realignments. و وجود دارد هیچ یک از این گفتگو است.”

در مارس 13, Travers گفت: او فرستاده ارشد ODNI رسمی به افشای آن او می خواهم به ملاقات با اتکینسون.

در ضمن از طریق گفت که او می خواهم برنامه ریزی یک جلسه با Grenell به بحث در مورد این مرکز ماموریت و کار. در مارس 18, او رفت برای جلسه. اما قبل از او می تواند بگوید Grenell در مورد مسائل NCTC, Grenell به او گفت که Travers و معاون او بودند که از حذف پست های خود را.

Travers تا به حال دیده نشده آن در آینده.

“او فقط آغاز جلسه من گفتن که معاون من و من کردن که قطعا او حق است.” “من در بر داشت آن هم از نوع عجیب و غریب است.”

“وجود دارد یک کمی از مرده اعتبار” او ادامه داد. “من از او پرسیدم اگر او از من خواست تا از طریق NCTC. او گفت: “آره حتما.’ به طوری که انجام دادم.” برای 20 دقیقه بعد یا پس Travers گفت: او در جریان Grenell در NCTC.

Grenell و سخنگویان برای ODNI نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

Grenell تا به حال قدرت برای سرنگونی او را به عنوان NCTC, مدیر, اما نه به او فشار از خدمات مدنی. Travers گفت: او تصمیم گرفت تا در نقطه ای به بازنشسته و گفت Grenell که آنچه که او انجام می دهد. این روند در زمان چند ماه.

حدود دو هفته پس از Grenell اخراج Travers تهمت اخراج بازرس کل که تا به حال به دست آورده رئيس جمهور ماندگار دشمنی به عنوان رسمی که گذشت همراه یک whistleblower شکایت به کنگره که لگد کردن استیضاح شد.

“که در آن نقطه” Travers گفت: “من یک کمی تفنگ خجالتی و نبود کاملا مطمئن شوید که چه باید بکنید.”

او تصمیم گرفت با اینحال به ادامه های نگرانی های خود را با ناظر ، بنابراین او هم قرار دادن سند به نام افشای فوری نگرانی جزئیات نگرانی های خود را در مورد NCTC آینده. او به اشتراک گذاشته است که با مواد جدید و موقت بازرس کل. پس از آن او شده است گفت: مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته دریافت کرده اند خود را گزارش.

“مسئله این است که چگونه ما ایجاد یک دولت است که با این نسخهها کار به نمایندگی از مردم آمریکا و معاملات با مسائل است که رک و پوست کنده بسیار نیست ،” او گفت:.

در ضمن Travers گفت: او را دیدم یک چرخش بازی ظهور در مورد شرایط خروج خود را. اخبار جرقه تولید شده اعتراض — به ویژه از یک میزبان از ارشد سابق مقامات امنیتی نوشت که واشنگتن پست op-ed گفت: بیمارستانها در حال تمام شدن بود “عمیقا مخرب است.”

اما ODNI ادعا در ضبط او از کار اخراج شده بود با سخنگوی آماندا Schoch گفتن پست که Travers “ارائه شد این فرصت را به حرکت به یک نقش جدید و تصمیم به بازنشسته شود.”

Travers گفت که ریاکارانه است.

“تقریبا بلافاصله کلمه شروع به بیرون آمدن آن ‘Oh no, Travers نبود اخراج او می خواست بازنشسته شود, ما به او پیشنهاد سه شغل,’,” او گفت:. “هیچ یک از این درست است.”

“من هیچ شکی نیست که آن را به او که بود — خود را انتخاب کنید فعل — شلیک از بین بردن فسخ من,” او اضافه شده است. “من به عنوان یک نتیجه از این گفتگو است.”

پس از طریق’ فردی گری, Grenell اعلام کرد یک سازماندهی مجدد از مرکز است که کاهش اندازه آن در حدود 15 درصد به نیویورک تایمز.

Travers نیست به تنهایی با سوالات خود را در مورد آینده NCTC.

“اهل روسیه کاملا حق به اشاره است که از آن زمان گذشته برای یک حساب تخصیص منابع در سراسر جامعه اطلاعاتی وقتی که می آید به تروریسم و مبارزه با تروریسم گفت:” نیک راسموسن سابق NCTC مدیر. “شکی نیست که وجود دارد اتاق را برای عقلانی و حذف تکرار و افزونگی. و با توجه به همه که جامعه ایران در برخورد با فراتر از مبارزه با تروریسم از آن خواهد بود دیوانه نیست که به این مکالمه در راه ساخت یافته.”

ایالت و سناتور ” مارک وارنر نماینده دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا در بیانیه ای گفت که این مرکز نقش مهمی در جلوگیری از تروریسم است.

“من نگران NCTC گرفتن منابع مورد نیاز برای انجام همه چیز ما از آنها به” او گفت:. “این چیزی است که کمیته اطلاعات مجلس سنا است که با توجه به, و ممکن است مرحله در صورت نیاز.”

وارنر و بهداشت ، مارکو روبیو رئیس این کمیته نیز با صدور یک بیانیه مشترک به سیاسی در مورد خبرچین.

“مطابق با دستور خود را به نظارت بر فعالیت ها و برنامه های جامعه اطلاعاتی کمیته طول می کشد به طور جدی تمام شکایات را دریافت و به موجب جامعه اطلاعاتی Whistleblower قانون حفاظت (ICWPA)” در بیانیه ای گفت:. “این ICWPA ضروری کانال برای حصول اطمینان از شواهد تخلف افزایش به سطح یک نگرانی فوری به ارمغان آورده است به این کمیته با توجه به شیوه ای که حلال است و حفاظتی از اطلاعات طبقه بندی شده. بدون اظهار نظر در جزئیات هر واحد مثال آمریکا می توانید مطمئن باشید که این کمیته با رویکرد به ICWPA شکایات است و باقی خواهد ماند, یکی, تعریف, شدید نظارت پایبندی به قانون و به رسمیت شناختن کنگره قانون،”

و تشکر. آدام شیف رئیس خانه هوش کمیته گفت که او در بر داشت از طریق’ نظرات عمیقا در مورد.

“اتهامات اهل Travers ساخته شده به سیاست افزایش سوالات جدی در مورد اینکه آیا رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دست برداشت انتصاب گرفته اند که اقدامات نادرست و خطرناکی را مختل بحرانی امنیت ماموریت مرکز ملی مبارزه با تروریسم” او در بیانیه ای گفت. “اگر چنین اتهامات منتقل میشوند و سپس از طریق خواهد بود و در عین حال یکی دیگر از قربانی تلافی در دست یک دولت مصر در مجازات خبرچین و دیگر خدمتگزاران مردم که صدای زنگ. این کمیته در نظر دارد به گام در مورد این اتهامات در روزهای آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesLevitraCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaSweet bonanza candyland oynatropical tiki oynagüvenilir medyumşehirler arası nakliyatGeri Getirme BüyüsüAdet Kanı Büyüsüantalya escortgates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul