یک میلیاردر اوکراینی خریداری بدنام ترین عمارت در پزشکی. او باید شناخته شده ام بهتر است.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

KYIV اوکراین—برای بسیاری از این قرن میلیاردر اوکراینی Rinat Akhmetov و 53 ساختمان شده است یک ثروت بزرگ در حالی که در تلاش به سمت خودش خطرناک شهرت. او خود را در حال حاضر به عنوان یک نیکوکار و می تواند مصلح در این کشور بیمار با فساد و زخمی دادند. و او ممکن است هر دو.

اما او سابقه شخصی در طول وحشی روز پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در دهه 1990 است که پر از چاله و داستان از اراذل و اوباش اتصالات اغلب پر جاهای خالی.

هنگامی که خبر شکست که به تازگی Akhmetov خریداری کرده بود گران ترین و بدنام—عمارت در Riviera فرانسه, این حرکت مطرح شده بسیاری از پرسش های جدید در مورد Akhmetov روابط عمومی قضاوت فعلی خود شیوه های کسب و کار و به ناچار خود گذشته است.

ویلا les Cèdres آن را به عنوان نامیده می شد خریداری و ساخته شده است تا در سال 1904 توسط پادشاه بلژیک لئوپولد دوم که تا به حال انباشته عظیم ثروت از طریق وحشیانه, استعمار از آنچه که او به نام incongruously های کنگو رایگان دولت است. وجود آفریقایی مشغول به کار تحت شرایط اسفبار در مزارع لاستیک و در معادن و بین سخت درمان و بیماری صدها هزار نفر کشته شدند. آن را “کشتار در متناوب مقیاس” به عنوان یک مورخ نوشت: “وثیقه آسیب perfidious قدیمی سیاست بهره برداری.” به عنوان لئوپولد را به انگلیسی, شرح حال آن “او حریص برای پول و تصمیم به علاقه خود را هنگامی که همه چیز خارج از کنترل است.”

ویلا نشسته بر افزایش مشرف روشن لاجوردی آبهای مدیترانه و چتر سنبه های فوق العاده شیک Saint-Jean-Cap-Ferrat شبه جزیره با 14 اتاق خواب مجلل اتاق های عمومی و immaculately باغ آراسته نمی تواند بیشتر احساس دور از شرایط جهنمی وجود داشت که در کنگو.

آن را نیز بسیار دور از Mariupol صنعتی بندر در شرق اوکراین است که به دو غول کارخانه متعلق به Akhmetov و آلوده ترین شهرستان در کشور است. اکثریت قریب به اتفاق تولید گازهای گلخانه ای تولید شده توسط Akhmetov “Metinvest” فولاد و آلودگی است به طوری که این کشور با فعالان محیط زیست تماس oligarch شرکت “Akhmet-مرگ-سرمایه گذاری است.”

این Metinvest خدمات را فشار دهید و نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد آلودگی سطوح.

الیگارشی در حال اجرا هستند در کشور ما ترویج خود وزرا و لابی گری برای قوانینی که آنها کت و شلوار.

گالینا Odonorog یک سیاستمدار محلی در Mariupol

وجود یک باور رایج در Donbas که Akhmetov کنترل فقط در مورد همه چیز در Mariupol—نهادهای دولتی سازمان های اجرای قانون و شهرستان مدیریت—اما به ندرت به شهر بازديد و تقریبا هرگز فکر می کند در مورد آن مسائل بهداشتی.

در روز اوکراین شنیده در مورد خرید ویلا les Cèdres ماه گذشته بنیانگذار 0629, اخبار سایت, آنا Myrlykina بررسی سطح فلز گرد و غبار در هوا به تازگی: “در حال حاضر سطح آلودگی دو بار به عنوان بالا به عنوان هنجار و… آن را یک کابوس” Myrlykina گفت: روزانه وحش.

“با خرید خود که 14-ویلا اتاق خواب به جای صرف 250 میلیون دلار در محیط زیست ما Akhmetov تف به نیم میلیون چهره در Mariupol—در تمام اوکراین” گفت: محلی سیاستمدار گالینا Odnorog.

“الیگارشی در حال اجرا هستند در کشور ما ترویج خود وزرا و لابی گری برای قوانین است که با توجه به آنها” Odnorog گفت. “هیچ چیز در حال تغییر است. قدرتمند الیگارشی تقسیم کشور ما به حوزه نفوذ در حالی که مردم ما مرگ مثل مگس از آلودگی از فقر و ما جامعه مدنی خیلی ضعیف است برای شکستن این دایره کشنده.”

کیف مبتنی بر فساد جنگنده Daria Kaleniuk یادداشت گزارش اخیر صندوق بین المللی پول نشان می دهد که “اوکراین تا کنون بالاترین پایه و مير ناشی از آلودگی مربوط به بیماری” هر یک از 30 کشور ذکر شده در آن نظرسنجی: 16 مرگ و میر در هر هزار نفر به عنوان در مقایسه با 10 در روسیه 5.3 در چین و 4.9 در ایالات متحده است.

Akhmetov محصول یک عمیقا در سیستم فاسد, اما نیز ارائه تاسیسات به قربانیان اوکراین جدایی طلب جنگ است.

“چه بدبینانه حرکت که ویلا از کسی که کارخانه ها باعث بیماری های کشنده” گفت: Kaleniuk.

آناستازیا بوگدانوویچ یکی از مهمترین منتقدان از Akhmetov. “ماریوپول کودکان رفتن به مدرسه شماره 20 فقط چند متر دورتر از Akhmetov کارخانه لوله.”

به طوری که Akhmetov مانند قبلی صاحب ویلا les Cèdres فقط حریص برای پول و انتخاب به علاقه خود را در چیزهایی که بدست خارج از کنترل است ؟

در واقع این وضعیت پیچیده تر از آن است. او محصول یک عمیقا در سیستم فاسد, اما نیز ارائه تاسیسات به قربانیان اوکراین جدایی طلب جنگ.

Rinat Akhmetov که پدر و برادر زحمت کشیده در معادن اتحاد جماهیر شوروی متولد شد در شرق اوکراین شهر دونتسک در سال 1966 و در حال حاضر ثروتمندترین مرد در کشور اما یک تبعید از زادگاه خود.

او نه آسان به عنوان خوانده شده. او بخشی از اقلیت تاتار و تمرین مسلمان در یک کشور است که اکثریت مسیحی ارتدکس. او به نفع رنگارنگ کت $1.5 میلیون ساعت و طلا-رنگی هواپیما. مو شنی رنگ و impeccably coiffed. اما او چهره یک بازیکن پوکر. چشمان او به ندرت فاش کردن احساسات است. او به نظر می رسد می دانم که چگونه به ماندن آرام و تقریبا نامرئی در شرایط بحرانی.

با وجود انواع و اقسام اتهامات و یک معامله بزرگ از جنجالی مطبوعات در سال گذشته شخصی خود تاریخ است که تا حد زیادی خالی تا اکتبر سال 1995 زمانی که علیک Grek کسب و کار خود را شریک و رئیس جمهور محبوب شاختار دونتسک حرفه ای فوتبال, باشگاه دمیده شد تا توسط یک قاتل بمب در ورزشگاه دونتسک.

در اوکراین و دیگر فروپاشی شوروی سابق و کشورهای ظالم تقلا برای چه بوده است متعلق به دولت و منابع اغلب تبدیل خونین وجود دارد و همیشه تعداد زیادی از مظنونان; اما اثبات در برابر هر یک از آنها بود و باقی مانده است. هیچ شواهد شناخته شده تا کنون گره خورده است Akhmetov به Grek بمب گذاری. او هرگز محکوم شده است از هر گونه جرم و جنایت است. اما او به خوبی می چرخاند به فرض کنترل خود شریک دارایی ها از جمله فوتبال باشگاه و پس از او.

در مه 2014 به عنوان جنگ آغاز شد Akhmetov چپ دونتسک برای آنچه که قرار بود فقط سه روز اما در حالی که او را طرفدار روسیه و ارتش توانستند کنترل این شهر است.

Akhmetov دبیر مطبوعاتی آنا Terekhova اصرار که داستان در مورد ارتباط خود را با دونتسک تبادل نظر پرنیان “همه دروغی که فروشندگان بدون ارتباط با واقعیت است.” Terekhova همچنین با اشاره به The Daily Beast: “هر زمان بین المللی مطبوعات چاپ این اتهامات کاذب ما همیشه به دنبال و دریافت rebuttals و عذر خواهی.”

حدود 20 سال پیش Akhmetov تاسیس سیستم مدیریت سرمایه SCM یک شرکت برگزاری است که امروز بزرگترین کارفرما و سرمایه گذار در اوکراین است. توسط مارس 2008 Akhmetov که اتصالات بزرگ در کیف به ارزش $7.3 میلیارد دلار با توجه به فوربس , مجله و ثروت خود را فقط به رشد خود ادامه داد.

در فوریه سال 2006 سفیر ایالات متحده جان Herbst فرستاده بود یک کابل از کیف به واشنگتن در مورد ایالات متحده آمریکا لابی کمک آن رئیس جمهور سابق ویکتور یانوکوویچ بهبود شهرت خود را در حزب از مناطق. و چه کسی باید در صحنه ظاهر می شود اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آینده ریاست جمهوری رئیس پل Manafort هدف او به عنوان کابل گفت: برای تغییر این تصویر “که از یک پناهگاه برای تبادل نظر پرنیان به آن مشروع حزب سیاسی.”

“بهره برداری از جیب عمیق دونتسک قبیله پدرخوانده Rinat Akhmetov” Herbst نوشت: در عبور از “مناطق به استخدام کهنه K Street سیاسی کمک برای makeover افراطی’ تلاش است. با توجه به اخبار اینترنت سایت Glavred.info Davis, Manafort & فریدمن است که در میان مشاوران سیاسی که استخدام شده اند به انجام کنند و بطرف خود کش کرد.”

یانوکوویچ در نهایت به دست آورد ریاست جمهوری با کمک از Akhmetov و Manafort اما مجبور شد با یک قیام در سال 2014 که پس از آن دنبال شد به سرعت توسط روسیه در الحاق شبه جزیره کریمه و شورش توسط روسیه و حمایت از جدایی طلبان در شرق اوکراین ادامه می دهد که به این روز است و هزینه بیش از 14,000 زندگی می کند.

توسط 2014, یانوکوویچ و Akhmetov تا به حال راه جدا. زمانی که یانوکوویچ تصمیم گرفت برای اثبات اقتدار خود را بیش از کسب و کار و تفویض قدرت بیشتر به پسرش در سال 2012 Akhmetov آن را دوست ندارم. او یکی از اوکراین قدیمی ترین ترین و تاسیس الیگارشی “و او نه خوش آمدید, تغییرات” شناخته شده تلویزیون میزبان یوگنی Kisilev گفت: روزانه وحش.

آن را در یانوکوویچ جشن تولد Kisilev گفت. خطاب به رئیس جمهور جوان و مردم از جمله پسر خود را امیدوار کننده آنها قدرت بیشتر. “او پرسید: مهمان اگر کسی مخالفت کرد و در میان سکوت کامل شنیده ام یک صدا:” من مخالفم. آنهایی که جوان باید یاد بگیرند که به بیمار ، که Akhmetov صدای.”

در مارس 2014 به عنوان جنگ آغاز شد Akhmetov چپ دونتسک برای آنچه که قرار بود فقط سه روز اما در حالی که او را طرفدار روسیه و ارتش توانستند کنترل این شهر است. “آن را مانند یک عدم بهبود زخم برای آقای Akhmetov نه قادر به بازگشت به شهر خود و خانه در منطقه” Terekhova گفت: روزانه وحش.

خود انسان دوستی پس از آن قدردانی شده توسط این سازمان ها در تلاش برای دریافت کمک به مردم از Donbas در منطقه است. او انسانی مرکز عرضه 12 میلیون بسته مواد غذایی اوکراین آسیب دیده از جنگ است.

انریکه منندز بنیانگذار شهروندان مسئول از Donbas کمک گروه گفت: روزانه وحش است که با وجود Akhmetov سنگین برنامه مدیریت امپراتوری “هر بار که ما به ملاقات او مراقبت مودب است.”

در میان جنگ طلبان مقامات مجبور منندز و تیم خود را از دونتسک در اتهامات که آنها مشغول به کار بودند به عنوان کیف عوامل تاثیر بگذارد. امروز منندز می گوید او سپاسگزار برای Akhmetov پله در برای اجاره آپارتمان برای شش نفر از اعضای تیم خود را برای یک سال و ارائه پشتیبانی برای این گروه راه اندازی بر روی کیف-خاک کنترل می شود. “من به یاد داشته باشید یک عبارت آقای Akhmetov به من گفت: ‘А بیمار یک شکست و یک مقاومت قوی'” منندز گفت.

اولین رئیس جمهور شوروی سابق اوکراین لئونید Kravchuk معتقد است که Akhmetov کمک بیشتر فقیر و بیمار اوکراینی از هر oligarch. “Akhmetov کشتی تا 14 تن مواد غذایی به Donbas در کمک های انسان دوستانه خود را در بودجه ارائه پشتیبانی برای کور و کر کودکان” Kravchuk گفت: روزانه وحش. “من شخصا اغلب با او صحبت می کنند موضع خود را روشن است: او می خواهد Donbas به اوکراین او می خواهد اوکراین به دموکراتیک است.”

رئیس جمهور فعلی اوکراین ولدیمیر Zelensky استفاده می شود به عنوان یک کمدین تلویزیون و در سال 2018 Akhmetov لب یکی از جوک ها. “هنگامی که Akhmetov گذشته دیده می شود سخت کار کردن در یک کارخانه با پشت خود را قوز بیش از ؟ هنگامی که او حامل Metinvest سود کردن در پول نقد.”

دوستان از Akhmetov می گویند که این روزها او زندگی می کند بسیاری از زمان در یک آپارتمان لوکس در لندن—دو پسر خود را در حال شهروندان بریتانیا. او در حال حاضر زندگی می کنند در ویلا les Cèdres بخشی از سال هست ؟

“با توجه به وضعیت کنونی ویلا و املاک مجاور ما باید به سرمایه گذاری به شدت به از بند باز کردن پتانسیل” Akhmetov سخنگوی Terkhova گفت: روزانه وحش. “این است که خیلی زود به بحث در مورد استفاده از این ویلا توسط هر کسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>