یک ناظر خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن و چنگ موج رها از coronavirus ممیزی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

قانونگذاران دست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2 تریلیون دلار در coronavirus امداد — و سپس به سمت چپ شهر بدون فعال کردن هر یک از قدرتمند جدید نظارت ابزار به معنای نگه داشتن خود را دولت پاسخگو باشد.

اما با کمی هیاهو کنگره مستقل در خانه دیده بان در حال آماده سازی یک بلیزارد از ممیزی است که تبدیل خواهد شد به اولین گسترده بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و آلاینده نجات ملی تلاش کنند.

و حتی به عنوان تهمت رفته به جنگ داخلی ناظران در دولت او دولت پاسخگویی دفتر باقی مانده تا حد زیادی از رئیس جمهور را درک چون از خانه خود در قوه مقننه.

گائو به سرعت گرفته شده استفاده از آن قرار گرفتن بررسی های اولیه اشتباه ذاتی در راه اندازی یک multitrillion-دلار قانون است که لمس هر جنبه از زندگی آمریکایی. تا پایان مارس حداقل 30 مراقبت در عمل بررسی و ممیزی — “درگیری” در گائو lingo — انتظار می رود که در جریان است با توجه به مصاحبه با ارشد محققان.

موضوعات را از محدوده دولت را از دست داده و coronavirus تست به آن توزیع تجهیزات پزشکی و از این کشور عرضه مواد غذایی به خانه سالمندان, عفونت و هر گونه اشتباه در توزیع پول نقد اضطراری پرداخت که شروع به فرود در میلیون ها نفر از آمریکایی ها’ حساب های بانکی این هفته است. دفتر را بالا تقلب محقق گفت: آن را در حال حاضر دریافت شکایت در مورد چک فرود در حساب یک فرد متوفی است.

“ما در حال حرکت رو به جلو به سرعت گفت:” آنجلا نیکول Clowers رئیس گائو مراقبت های بهداشتی واحد. “ما یک موجود نهاد و بسیاری از نهادی دانش در مورد تمام این برنامه ها است. آن را به ما می دهد مرتب کردن بر اساس یک پا.”

در زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تضعیف تقریبا هر بررسی مستقل از دولت انجام گائو است به احتمال زیاد به اعزام بسیاری از آن 3,000 محققان و کارشناسان و تحلیلگران به عرصه ای است که می تواند آن را به یک هدف برای رئیس جمهور خشم. و آرام خود را در اوایل کار به زودی می تواند تبدیل به بسیار بلند: دفتر مورد نیاز است تحت قانون جدید به مختصر کنگره هر سال و موضوع, یک دو ماهنامه گزارش عمومی در یافته های آن است.

اما به عنوان یک سازمان مستقل است که با این نسخهها کار برای کنگره نیست — رییس جمهور — گائو به مراتب بیشتر حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن. یک حزبی نهاد پاسخگو به هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه درخواست برای تحقیقات دفتر نیز بیشتر عایق از حزبی حملات بیش از سنتی کنگره کمیته های تحقیقات که مغلوب ساختن پیشی جستن است stonewalled به آستانه بی ربطی.

دفتر سر آمریکا حسابرسی کلی ژن Dodaro اول آغاز شده و در این نقش در سال 2008 تاييد شد و به اتفاق آرا به این موقعیت در سال 2010 به 15 سال دوره تصدی طولانی به معنای محافظت در برابر سیاست تراوش به پست.

و گائو را وارد نزاع با تقویت کننده در اختیار دارد: مراقبت عمل ارائه 20 میلیون دلار بودجه افزایش و آژانس در حال حاضر تصمیم گیری که در آن برای هدف قرار دادن بودجه برای اضافه کردن حسابرسان و کارشناسان است که می تواند کمک کار خود را.

“در گائو ما همه از تحلیلگران سیاست یا سیاست عمومی مردم مثل خودم” Clowers گفت: “ما پرستاران ما باید دانشمندان ما مهندسین ما وکلا. شما مرتب کردن بر اساس نام یک شغل ما ’em.”

با دیگر ساز و کارهای نظارتی تاسیس در مراقبت عمل بیحال — یا مانع با مغلوب ساختن پیشی جستن — گائو حداقل در حال حاضر در خود را دارد.

گائو نیز از مزایای داشتن تحليل فدرال پاسخ به 2008-09 مالی سقوط به طور مشابه گسترده تلاش است که موفقیت و شکست در حال حاضر اطلاع رسانی دفتر را از دست داده و coronavirus نظارت.

“همه چیز همیشه در حال تغییر و تغییر عنوان این سازمان تغییر و تغییر به تحول همه گیر نیاز دارد” Clowers گفت: در مقایسه با آن به سرعت فوق العاده خطرناک از پاسخ به بحران مالی. “ما تجربه انجام آن است. ما سعی می کنیم به عنوان زیرک به عنوان امکان پذیر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر درهم با گائو در خطر ناک ترین لحظه ریاست جمهوری خود و سازمان در چه صورت برخی از hurtles در بررسی او.

دفتر جستوجو کرد تصمیم خود را به تاخیر 400 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین و متوجه شد که او به قانون عدم اطلاع رسانی به کنگره حرکت می کند. این یک سیاسی انفجاری پیدا کردن حتی اگر جمهوری خواهان تا حد زیادی نادیده گرفته و آن را در طول استیضاح محاکمه. گائو نیز اشاره کرد که کاخ سفید دفتر بودجه و وزارت امور خارجه شد و تا حد زیادی uncooperative در کاوشگر و دولت می تواند با اعمال مشابه محدودیت در آن coronavirus کار می کنند.

Clowers استدلال گائو را در روابط قوی با سازمان های آن نظارت باید حداقل رساندن مشابه مقاومت به کروناویروس امداد نظارت. این دفتر در حال حاضر هماهنگی تلاش های خود با داخلی ناظران آژانس برای اطمینان از آنها تقویت و نمی تکراری یکی دیگر از تلاش های. Clowers گفت که او در صحبت با بازرسان کل در بخش بهداشت و خدمات انسانی و امور جانبازان.

که اجازه ممیزی و تحقیقات برای شروع و حتی به عنوان دیگر پلیس جسد در مراقبت عمل در خنثی است.

رهبران کنگره هنوز به تعیین یک صندلی منجر به پنج عضو, کمیسیون به معنای مانیتور جدید 500 میلیارد دلار از خزانه صندوق مضطرب صنایع و شرکت ها. مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد کاخ سفید وکیل برای پر کردن تازه ایجاد شده و ناظر پست به نظارت همان 500 میلیارد دلار از صندوق اما انتخاب است و ایجاد اختلاف و بعید است برای دیدن تایید برای هفته ها.

و در اوایل این ماه ناروا طرح میتوانست به تازگی ایجاد شده کمیته های موجود و بازرسان به طور کلی اعطا گسترده قدرت به نظارت گسترده بسته نجات — هنگامی که او به طور موثر و بدنبال آن رئیس و سمت چپ پنل تکاپوی دوباره.

سخنران نانسی پلوسی پیشنهاد کرده است ایجاد یک دو حزبی جدید کمیته مجلس برای انجام نظارت از مراقبت عمل می کنند اما آن را به احتمال زیاد خواهد شد نیاز به یک مجلس رای به تاسیس شود و نمی خواهد راه اندازی به صورت هفته پس از کنگره است و احتمالا تا اوایل ممکن است حداقل. دیگر کمیته های کنگره در حال برگزاری تلفن کنفرانس با ارشد مقامات فدرال و تلاش برای گردش اطلاعات حیاتی از شدت کم حرف دولت است. اما آنها برای پیدا کردن آن بسیار چالش برانگیز برای قرار دادن فشار بر مغلوب ساختن پیشی جستن از دور.

که در سمت چپ گائو که وجود داشته است در شکل کنونی آن از زمان نیکسون عصر ایستاده به عنوان تنها به طور کامل عملکرد نظارت مکانیسم قدرت به تماشای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و قانون جدید است. و آن را گرفتن درخواست: آژانس اولویت بررسی های مورد نیاز در قوانین مانند مراقبت عمل می کنند اما آن را نیز دسته می پرسد از کمیته های کنگره — دادن وزن برابر به درخواست از هر دو حزب.

و در یک نمونه نادر از وحدت جمهوری خواهان و دموکرات ها هر دو مورد ستایش قرار داد این کار به عنوان یک ارزش حزبی ناظر است که در خدمت هر دو طرف هست.

سناتور. کریس ون Hollen (D-Md.), که درخواست را بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن دست زدن به اوکراین مشاور گفت: گائو به عنوان مهم تا کنون در نقش خود به عنوان coronavirus امداد نظارت بر. قابل توجه این حکم قدرت و همچنین راه برای دور زدن تهمت محاصره با پیگیری پرونده از کشورهای شرکت ها و اشخاص دیگر که دریافت coronavirus بودجه نه فقط سازمان است که دل آن را. و ون Hollen گفت: کنگره ممکن است حتی در نظر توانمند سازی گائو بیشتر است.

“ما ممکن است نیاز به تقویت گائو آرسنال رفتن به جلو,” او گفت:. “آنها می تواند به پرونده های حقوقی و به دنبال دستور دادگاه برای ارائه اطلاعات اما آن می تواند یک فرایند طولانی است. ما ممکن است نیاز به اجازه می دهد آنها را برای تسریع این روند برای به اجرا درآوردن آنها احضاریه.”

دیگر نمایندگان مجلس تاکید می کند که زمان واقعی کار توسط گائو یک تغییر جزئی از آن به طور معمول در دراز مدت بالا به پایین بررسی است. دفتر زنجان به مشورت با کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته در مورد چگونه آن را به ارائه خود را تجزیه و تحلیل و گزارش به کنگره و چه در جزئیات آنها را شامل است.

“گائو است که همیشه قابل توجهی” گفت: Rep. گرگ والدن (R-سنگ.), بالا خواه انرژی و تجارت. “تخصص و منابع عمده دارایی ها که ما کمیته شیپور خاموشی اغلب.”

در اوایل هفته مراقبت در عمل اجرای این کار را تقلب واحد شمارش شاهد تقلب احتمالی به جلو آمده و فعالانه. که این مورد گفت: Howard Arp دفتر تقلب واحد رئیس, وقتی کسی به تازگی گزارش تحویل از coronavirus پرداخت نقدی به حساب کسی که فوت در سال 2019. این یک خطا است که در حال حاضر باعث گسترده تر نگاه کنید که آیا این می تواند تبدیل به یک سیستمیک موضوع است.

“خوشبختانه که خانواده بود خوب به اندازه کافی برای بازگشت به صندوق” Arp در مصاحبه ای گفت:. “که پس از آن باعث می شود ما شروع به پرسیدن سوال. چگونه می تواند در آن اتفاق می افتد ؟ چه کنترل از دست رفته ؟ که در حال حاضر شروع.”

حدیثی وجود دارد شواهدی وجود دارد که این موضوع بریدن بیش از یک بار: تشکر. توماس Massie (R-Ky.) نشان داد به او گفته شد از یک خطای مشابه از یک دوست و داستان های مشابه ساخته شده دور در توییتر.

در واقع ساختار قانون IRS تنظیم شده است برای ارسال پول به هر کسی که ثبت 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی به طوری که بیشتر مردم مرده هستند به احتمال زیاد به دریافت وجوه. دهها هزار نفر از رفتگان همچنین دریافت کمک های اوباما-دوران بهبودی بسته به دلیل مشابه راه اندازی هر چند بسیاری از چک بازگردانده شدند.

گائو متکی بر آن ناشناس گزارش شبکه شناخته شده به عنوان FraudNet برای دریافت راهنمایی و رسیدگی به شکایات در مورد تقلب و یا سوء مدیریت از مالیات دهندگان دلار است. Arp گفت گائو شدت بازار وجود آن در اوایل روز از مراقبت عمل می کنند, و او گفت: واحد خود را به تمرکز بر روی مناطق از دولت دريافت عظیم تزریق بودجه و یک جدول زمانی برای شروع هزینه آن است.

“ما به سرعت برداشت تا” Arp گفت.

گائو در حال حاضر مواجه می شوند یکی اوایل اجتناب ناپذیر موانع به آن تحقیقات — یکی از آن نشده تا به حال تجربه با وجود آن سابقه طولانی است. سازمان آن نظارت تا حد زیادی کار از راه دور به دلیل coronavirus تهدید. Arp گفت که این “محیط زیست از تنظیم” ممکن است در نتیجه slowdowns در پاسخ به گائو سوالات.

Clowers هم تأکید کرد که گسترده telework را محدود می کند یکی از گائو کلاسیک توابع: سایت بازدیدکننده داشته است که “ما در رعایت, تماس با ما, ما احساس می کنیم ما را ببینید.”

“در حال حاضر ما قادر به انجام این کار است,” او گفت: “اما ما در حال اعمال نفوذ فن آوری به اندازه ما می توانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>