آتن — یونان در حال از جان گذشته برای یک روز تعطیل است. تعطیلات خود را.

کشور قمار است که اروپایی ها هنوز هم می خواهد خورشید و دریا پس از اینکه در coronavirus مستند برای ماه و آن را می خواهد مردم بدانند که این مورد برای بازگشایی, برای کسب و کار. اما سوال بزرگ این است: آیا کسی آمد ؟

“ما در حال باز کردن با سیستم ما حتی قوی تر و تقویت شده با منابع ما در این مناطق است که دریافت خواهد کرد که بخش عمده ای از گردشگران به منظور قادر به مقابله با هر احتمالی رویداد” وزیر گردشگری هری Theocharis گفت: سیاسی در مصاحبه.

Theocharis گفت: شکستن تابستان مورد نیاز خواهد بود پس از این تجربه سخت از این بیماری همه گیر و یونان آماده است برای ارائه آن را “بدون قرار دادن شهروندان و مهمانان در خطر است.” و او نمی خواست رهبران اتحادیه اروپا به مردم بگویید که در خانه بمانند. “در سطح اروپا این تاکتیک و منطق می سازد هیچ حس. اروپا باید خود را به عنوان یک نهاد.”

دولت یونان هفته گذشته اعلام کرد که آن بخش گردشگری را به تدریج شروع به بازگشایی از 15 ژوئن زودتر از ابتدا برنامه ریزی شده و نه تحمیل اجباری قرنطینه یا تست (اگر چه تصادفی آزمون انجام خواهد شد). آن را نیز اعلام کرد کاهش مالیات را به تعطیلات ارزان تر است.

منتقدان می گویند آن را بیش از حد خطرناک برای باز کردن دوباره در حالی که مردم در سراسر اروپا هنوز هم در حال مرگ با Covid-19. مرگ و میر در یونان می ایستد در 175.

اما برای بسیاری از یونانیان بخش گردشگری بسیار مهم است که کمی وجود دارد انتخاب کنید. گردشگری حساب برای بیش از یک پنجم از یونان و اقتصادی تولید و اشتغال را فراهم می کند برای حدود یک چهارم از نیروی کار با توجه به جهانی سفر و گردشگری شورای. در طول دوره اوج گردشگری حساب تا 44 درصد از اشتغال با توجه به موسسه یونانی گردشگری کنفدراسیون.

این کشور فقط بیرون آمدن از یک دهه رکود اقتصادی که همه گیر زده و تهدید به پاک کردن دستاوردهای ساخته شده پس از سه کمکهای مالی و فلج کننده اقدامات ریاضت. کمیسیون اروپا انتظار دارد که اقتصاد یونان خواهد بود که سخت ترین ضربه گیر و تنظیم قرارداد با 9.7 درصد در سال 2020 به طور عمده به دلیل وابستگی آن به گردشگری است.

Theocharis گفت: کسانی که نگران خطرات را دست کم گرفت مراحل است که دولت گرفته است که این کشور تنها به باز کردن مرزهای خود به کشورهایی که با دریافت چراغ سبز از آن منجر اپیدیولوژی و اتحادیه اروپا در ایمنی حمل و نقل هوایی آژانس. یونان را به سهولت محدودیت در مسافران بسیاری از نقاط در سراسر جهان در 15 ژوئن به استثنای 35 کشور ذکر شده به عنوان داشتن “خطر انتقال” توسط EASA. مسافران از این کشورها — که شامل فرانسه, انگلستان, آمریکا, اسپانیا, ایتالیا, بلژیک, هند و آفریقای جنوبی — هنوز هم منوط به اجباری شدن آزمایشات و اقدامات قرنطینه در هنگام ورود.

“ترس قابل فهم است که ما آن را تجربه کرده اند هنگامی که ما تصمیم به بازگشایی مدارس و یا جاهای دیگر با مردم ترس از شیوع و یا موج دوم. آن اتفاق افتاده است. ما به دقت مراحل را به طوری که یک دوم مستند اتفاق نمی افتد در وسط تابستان” او گفت:.

این کشور در ابتدا با توجه به درخواست منفی Covid-19 آزمون از بازدید کنندگان انجام شده تا 72 ساعت قبل از آنها سوار یک هواپیما. Theocharis گفته شده است وجود دارد تغییر طرح به عنوان “اروپا در حال بهبود زیادی با همه کشورهای همگرا در هر یک از دیگر و خطر سقوط است.”

“ما سلامت پروتکل های ما بسیار سخت است” او گفت:, و اضافه کرد که وجود خواهد داشت یک پزشک “در هر محل اقامت [با بیش از 50 تخت] را به مطمئن شوید که گردشگران احساس امنیت. ما می دانیم که در این سال حتی یک کمی موضوع سلامت مرتبط با ترس از coronavirus. این به راحتی می توانید خراب کردن روح تعطیلات به طوری که پزشک مورد نیاز است برای یک حس فوق العاده امنیتی است.”

پرستاران و پزشکان در حال ارسال به محبوب سلیمان و داده خواهد شد و آموزش های ویژه برای مقابله با کروناویروس مربوط به شرایط اضطراری وزیر گفت. و سلیمان خواهد بود تقسیم به دسته های پایین و متوسط و بالا خطر — بسته به اینکه چگونه از آن آسان است برای به دست آوردن دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی.

کسانی که مشغول به کار در بخش گردشگری در حال تلاش برای آماده شدن برای این غیر قابل پیش فصل. در سال گذشته 34 میلیون گردشگر رهبری به یونان با یونانیان حسابداری برای فقط 10 درصد از این تعداد با توجه به داده ها از Deloitte.

سخنگوی دولت Stelios Petsas گفت: کشور شد “شروع از ابتدا”.

“هر چه ما به دست آوردن یک موفقیت خواهد بود. و ما همه چیز را ما می توانیم برای به دست آوردن یک قطعه بزرگتر از یک مقدار کوچکتر توریستی پای” او گفت:.

برخی از جزایر مانند Kos تکیه بر توده گردشگری با هتل ها معمولا بسته بندی شده با گردشگران داخلی. کوس نیز یکی از خط مقدم جزایر دریای اژه دریافت جریان از مهاجران و پناهندگان و در سال 2017 6.5 ریشتری زلزله زده این جزیره به قتل دو و باعث آسیب گسترده.

“جزیره استقبال 1.3 میلیون بازدید کننده در سال گذشته آن را در حال حاضر به انطباق و تبدیل آن گردشگری مدل در یک زمان بسیار کوتاه و در یک بسیار خطرناک و غیر قابل پیش بینی دوره. به نظر می رسد مانند یک پازل دشوار است” گفت: جورج Segredos که صاحب یک نوار در آگیوس Fokas کوس. او تا به حال 15 کارکنان در سال گذشته در حال حاضر او در حال کار با دو نفر از آنها را به آماده شدن برای بازگشایی.

در آوریل 2019, 7,148 افراد استخدام شده بودند به کار در بخش گردشگری در Kos با توجه به Segredos که همچنین دبیر کل انجمن محلی از رستوران و کافه ، در همان ماه امسال تعداد شش.

“این است که بسیار فرار و خطرناک سال ما هیچ ایده چه چیزی نهفته است جلوتر از ما” گفت: Christos Ediaroglou صاحب شور beachside رستوران در Paros یک جزیره در دریای اژه. “وجود دارد این است که برخی از خوش بینی به دلیل مدیریت بسیار خوب ما به عنوان یک کشور در مقابله با کروناویروس و برخی از مشتریان به طور منظم ما از آمریکا, بلژیک, فرانسه, در حال حاضر ابراز علاقه در آینده.”

او گفت که مردم محلی ممکن است ترس از شیوع اما بازگشایی یک ماده از زنده ماندن است.

“جزایر واقعا تجربه دهه بحران مالی وجود دارد همواره در ورودی گردشگری و پول است. این زمستان خواهد بود که سخت ترین است.”

بسیاری از هتلداران هنوز تصمیم نگرفته اند که آیا آنها باز خواهد شد برای کسب و کار به عنوان آنها ممکن است قادر به انطباق با هزینه Covid-19 واقعیت است. گذشته از عادی خود هزینه های عملیاتی آنها نیز باید برای مقابله با جدید بهداشت, قوانین کمتر گردشگران و کوتاه تر شود.

“آنچه ما در حال حاضر تجربه یک مزاحم صبر کنید. آیا این درخواست است که ما را ساخته اند تبدیل به ورود گفت:” Grigoris Tasios رئیس جمهور یونان فدراسیون از مدیران هتل ها و صاحب 350-تخت هتل در Sithonia, Halkidiki. “آن همه بستگی دارد در مورد اینکه آیا گردشگران در نهایت خواهد شد در یک خلق و خوی برای بازدید و پس از آنها بازدید یونان باقی خواهد ماند coronavirus-رایگان و بدون نیاز به دیگر مستند.”

او گفت که مدیران هتل ها در حال مذاکره با وزارت کار برای تغییرات در مقررات استخدام کارگران فصلی. اگر چه وجود داشته است ابراز علاقه از گردشگران که مایل به آمده از بالکان با ماشین او تصمیم گرفته نشده که آیا برای بازگشایی هتل خود را.

حتی کسانی که نمی خواهند به بازگشایی بدانم که چه نوع از گردشگری تجربه آنها خواهد بود قادر به ارائه. به عنوان مثال روشن نیست که و که تحت آن شرایط کاباره ها یا میله کوچک دوباره باز خواهد شد.

“همه چیز انجام خواهد شد کمی متفاوت است. من فکر می کنم ما مهمانان خود را خواهد شد که امنیت خود را به عنوان اولین نگرانی و همان می رود برای ما به منظور محافظت از هر دو مردم محلی و مهمانان گفت:” Theocharis با وزیر گردشگری.

برای Michalis Petridis صاحب Domus باشگاه ساحل در Kalymnos این می تواند فاجعه بار ترین تابستان در 30 سال او متعلق به باشگاه. بر اساس قوانین جدید او خواهد بود قادر به اجازه می دهد تا به 100 نفر در باشگاه خود را در یک زمان در مقایسه با 300 در گذشته است.

“چه نوع از سرگرمی خواهد بود?” او گفت: “آن را به احساس می کنم مثل راه رفتن به بیمارستان به سرگرم کننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر