‘توهین آمیز و دیکتاتوری استبدادی’: جمهوریخواهان تا سطح شیب دار حمله به مستندات

Rep. اندی هریس تغذیه با قفل شده است.

“آنها وعده داده شده 2 میلیون مرده در آغاز این” هریس fumed به ترکیبات در طول های اخیر teletown سالن بعد اضافه میکند: “رسانه ها منافع مقرره در ساخت کارهای صدا بدتر به طوری که شما لحن در روز بعد.”

محافظه کار جمهوری خواه ایالت مریلند نیز پیوست “بازگشایی آمریکا” اعتراض که در آن او تحویل یک سخنرانی آتشین به جمعیت تظاهر کنندگان بدون پوشیدن یک ماسک و پاره پاره به محدودیت در کنگره شنوایی در هفته گذشته که در طی آن او اظهار تاسف کرد که “ما امن تر از مرگ اگر ما متولد نشده.”

و هریس — یک متخصص بیهوشی که در خدمت به عنوان افسر پزشکی در نیروی دریایی رزرو — تنها نیست. یک لیست در حال رشد از خانه سخت-آستر می گویند که آنها رسیده اند خود را به نقطه شکستن با اقامت در خانه سفارشات که بدبختانه یک سوئیچ در یک بار-اقتصاد پررونق در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus.

در هفته های اخیر جمهوری خواهان شده اند با عصبانیت شلاق در رسانه های محلی و مقامات دولت و مجلس دموکراتیک رهبری بیش از این ادامه داد: shutdown — و در حال حاضر به طور فعال تشویق اخراج معترضان swarming دولت capitols در سراسر کشور است.

“این مضحک آن را خودسرانه و آن را کاملا غیر ضروری” گفت: Rep. جودی Hice (R-Ga.), که دولت بوده است که یکی از اولین به آسانسور coronavirus محدودیت. “در برخی از موارد وجود دارد هیچ مدرکی که از بین بردن آنها گسترش Covid-19. این فقط سوء استفاده دیکتاتوری استبدادی از نوع رهبری است.”

Rep. اندی Biggs (R-Ariz.), رئیس محافظه کار خانه آزادی حزبی نیز تشویق در تظاهرات.

“این آلی آن بگمارند و این در واقع تلاش برای ارسال یک پیام به دولت,” او گفت:. “روشن است مردم در سراسر طیف هستند و احساس درد از این اقدامات دولت.”

فشار میان ایران قانونگذاران برای پایان دادن به انزوای سفارشات می آید به عنوان فعال گروه نگاه به بسیج محافظه کار مردمی فقط به عنوان آنها سوخت جنبش حزب چای از یک دهه پیش. این حرکت در نظر گرفته شده است نه تنها به اقتصاد افزایش می دهد اما همچنین به طور بالقوه ایجاد حرکت در سمت راست پیش از انتخابات نوامبر.

“زمان خواهد شد بگویید اگر این کار تبدیل به یک حزب چای-نوع جنبش” Hice گفت: از رشد ناآرامی های اجتماعی است. “بخشی از من امیدوار است این را آغاز یک حرکت آمریکایی ها موضع قانون اساسی برای آزادی شده اند که فرسایش برای مدتی اما به سرعت در حال فرسایش از طریق این بیماری همه گیر.”

در عین حال برای همه گرم تظاهرات در حال وقوع است — و به چند متحده شروع به باد کردن محدودیت — میل بلافاصله پس از پایان این مستندات باقی مانده است یک اقلیت ، با توجه به جدید رای گیری بسیاری از آمریکایی ها احساس نمی راحت با کشورهای خود را بازگشایی سالن ورزشگاه سینما و کسب و کارهای دیگر.

که ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از جمهوریخواهان گرفته اند بیشتر روش اندازه گیری شده به بحث و اذعان به آن را دشوار است به اعتصاب تعادل بین سلامت عمومی نگرانی و نیاز به اقتصاد زمزمه دوباره. و حتی اگر اقتصاد است که از لحاظ فنی از آمادگی این روشن نیست که وجود خواهد داشت بسیاری از مشتریان اگر ترس از ویروس گسترده است.

“مهم نیست که چه تصمیم گیری شما وجود دارد را به مردم دوم-حدس زدن آن” گفت: سناتور. John Cornyn (R-Texas.), که برای انتخاب مجدد در این پاییز. “شما نیاز به آن را انجام دهد به تدریج و شما نیاز به مراقب باشید. … همه ما می دانیم که چگونه برای مدیریت ریسک در زندگی خود — که اگر ما اطلاعات خوب و می دانم که چگونه به انجام این کار است. اما در حال حاضر مردم در حال هولناک.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که همچنین تشویق معترضان با توییتهایی به “آزاد” دموکراتیک-اجرای متحده — به تازگی tapped دو حزبی کنگره نیروی کار به کشف راه هایی برای ملت بازگشت به کار. آن را نشانه ای از کاخ سفید می خواهد برخی از هر دو حزب در خرید برای بازگشایی اقتصاد یکی از مهم ترین تصمیمات است که ساخته خواهد شد در طول بیماری همه گیر.

Coronavirus تلفات هنوز نوردی با بیش از 80 ، 000 آمریکایی مرده از این ویروس تا کنون. جمهوری خواهان که تقاضاهای مصرانه برای بازگشایی این کشور مواجه شده اند اتهامات از دموکرات ها که آنها به مراقبت بیشتر در مورد اقتصاد از زندگی مردم است.

بسیاری از قانونگذاران جمهوریخواه با این حال مقابله است که در ادامه این مستند حمل مجموعه خود را از خطرات بهداشتی با اشاره به افزایش خودکشی و سلامت معمول امتحانات شدن تحت فشار قرار دادند به پشت رایتر.

“ما نیاز به بازگشت به راه ما از زندگی به دلیل جدی وجود دارد مسائل مربوط به سلامت روان گفت:” خانه ایران شلاق استیو Scalise (R-لا.). “شما در حال دیدن خودکشی در حال افزایش است.”

دیگران داده اند بیشتر بلانت ارزیابی. تشکر. Trey Hollingsworth (R-Ind.) گفت: یک ایستگاه رادیویی محلی در ماه گذشته که خطرات بهداشتی “کمتر از دو evils” در مقایسه با آسیب های اقتصادی از ویروس.

جمهوری خواهان نیز آغاز کرده است تا به نگرانی اقامت-در-خانه سفارشات به عنوان نقض حقوق اساسی — یک تماس به اسلحه است که نقش به طور مستقیم به سمت راست و ترس در مورد دولت نفس بیش از حد.

“قدرت رفته است سر خود را, و آنها بر این باورند دولت در پاسخ به همه چیز” گفت: ایران در کنگره دبی لسکو آریزونا که متهم دموکراتیک شهردار شیکاگو لری Lightfoot از رفتن “بالستیک” با تهدید به زندان افرادی که نقض اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات.

در ضمن Hice و Biggs در نامه ای به ناروا بیش از آخر هفته عید پاک ابراز نگرانی از این که ویروس های مربوط به محدودیت در مجامع عمومی هستند متخلف در آمریکایی آزادی مذهبی. آنها شکایت کرده است که در برخی از مکان شما می توانید خرید الکل و یک بلیط قرعه کشی اما نمی تواند حضور خود را محل عبادت.

“فقط به خاطر اینکه ما یک بیماری همه گیر به این معنا نیست ما حقوق اساسی تبخیر و یا ناپدید می شوند” Hice گفت. “من اعتقاد دارم وجود دارد فوق العاده ای سوء استفاده از آزادی های مدنی در موارد خاص در سراسر کشور و من امیدوار هستم برخی از این افراد پاسخگو خواهد بود.”

دادستان کل ویلیام بر گفته وزارت دادگستری نظارت بر stay-at-home سفارشات برای اطمینان از آنها نمی نقض آزادی های مدنی و او نمی رد کردن پله در اگر متحده بیش از حد.

جمهوری خواهان نیز ناودان گزارش های مختلف از اجرای قانون به شدت پس از رفتن مردم و کسب و کار است که نقض قوانین است.

“من فکر نمی کنم [پلیس] باید پس از رفتن آنها در همه. … این درد نمیخورد,” Biggs گفت. “که در آن شما آغاز خواهد شد گفت: ما عبور از خط ؟ در برخی از ایالتها ما تبدیل رزمی قانون؟”

بحث بر سر بازگشایی این کشور نیز در کنگره. سنا بازگشت به دی سی, هفته گذشته اما سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) تاخیر به خانه بازگشت با استناد به توصیه های از کاپیتول پزشک.

جمهوری خواهان با چکش پلوسی برای نگه داشتن نمایندگان مجلس به دور از واشنگتن در وسط یک بحران است که نیاز به اقدام کنگره. Rep. کابل (R-تگزاس) است که به دنبال امضا برای نامه درخواست از ایران برای بازگشت به دی سی بدون توجه به آنچه در این هفته و سرزنش بالا عفونت و مرگ و مير در نیویورک در “رهبری ضعیف در سطح دولت است.”

“این است که چرا ما به عنوان جمهوری خواهان باید نشان رهبری برای این کشور با خیال راحت و مسئولانه آینده به کار در واشنگتن به منظور به حداقل رساندن قریب الوقوع اقتصادی فاجعه است که می تواند در نهایت هزینه های زندگی و به طور چشمگیری افزایش بدبختی در سراسر ایالات متحده” در این نامه آمده با توجه به پیش نویس یک کپی به دست آمده توسط سیاسی.

برخی از قانونگذاران باید ئی انتخاب شده نه به پوشیدن ماسک در کنگره. سناتور. رند پل (R-Ky.), اما با شور و نشاط در دفاع از خود تصمیم به پوشیدن پوشش صورت خود را, حفظ او است که سیستم ایمنی بدن به این ویروس به دلیل او در حال حاضر قرارداد آن در ماه مارس در حالی که همچنین با محکوم کردن “Nanny State.”

“پزشکی مدرن به ما نشان می دهد که ایمنی مبتنی بر داشتن آنتی بادی های” پل توییتی. “چرا جعلی رسانه های خبری و [خرده] ستمگران انکار علم پزشکی? آنها را می خواهید به همه ارسال به busybody قوانین و مقررات است که آنها نمی توانند ایستادگی آن است که کسی ممکن است به سیستم ایمنی بدن و در نتیجه سیستم ایمنی بدن به خود مردم کنترل می کند.”

حتی جمهوری خواهان که به شدت به مخالفت با اقامت در خانه محدودیت و گفت: باید نگه دارید در ذهن خطرات ناشی از این ویروس زمانی که مقاومت در برابر.

“ما باید مراقب باشید به عنوان مقامات منتخب” گفت: Rep. جیم بانک (R-Ind.). “این یک امریکایی چیزی که در اعتراض به, در حالی که در همان زمان ما باید تشویق مسئولیت و اقدامات احتیاطی سلامت به عنوان بخشی از تظاهرات.”

بورگس اورت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر