منجر مجلس استیضاح مدیر تشکر. آدام شیف (D-CA) در یکشنبه متنبه سناتور جمهوریخواه که ادعا می کرد به زحمت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوکراین و اقدامات آنها به عنوان مخالف استیضاح شاهدان گفت: آن را نمی کند آیا عدالت به رئیس جمهور رفتار صرفا آن را “نامناسب است.”

ظاهر می شود در اخبار CBS’ چهره ملت, خانه هوش رئیس کمیته خواسته شد آنچه استیضاح محاکمه انجام شده بود به مجلس سنا آماده است برای تبرئه تهمت و پس از رای گیری در برابر شنیدن از شاهدان در مورد اقدامات خود را.

“آنچه قابل توجه است که شما در حال حاضر سناتور جمهوریخواه میاد بیرون و گفت: بله خانه ثابت در مورد آن” شیف گفت: میزبان مارگارت برنان است. “خانه ثابت فاسد طرح که به اتهام آنها در مقالات استیضاح. رئيس جمهور هم خودداری صدها میلیون دلار از یک متحد به تلاش برای مرعوب کنند که متحد را به کمک به او را به تقلب در انتخابات بعدی. که بسیار قابل توجه زمانی که شما در حال حاضر سناتورها در هر دو طرف راهرو اعتراف به خانه های ساخته شده در مورد آن.”

شیف در ادامه گفت که سنا در حال حاضر نیاز به حرکت به مرحله بعدی و پیدا کردن رئیس جمهور گناه و حذف او از پس او را “تهدید هنوز به تقلب در انتخابات بعدی توسط خواهان دخالت خارجی,” باعث برنان به یاد داشته باشید آرا وجود ندارد که به اتفاق می افتد.

“همانطور که شما گفته سناتور روبیو, الکساندر, پورتمن باید گفت که در برخی از راه یا دیگری آنها اقدامات رئیس جمهور نامناسب اما نه به اندازه کافی به او را برکنار,” او اضافه شده است. “بنابراین خط پایین در اینجا به نظر می رسد که رئیس جمهور دور خواهد شد با آنچه به آنها تماس نامناسب است. چه دموکرات ها می خواهم به انجام? چه چیزی شما را انجام دهد؟”

“خوب اول از همه به تماس و درخواست اجبار تجاوز خارجی قدرت متحد در جنگ, با خودداری از کمک نظامی به دریافت کمک در تقلب در انتخابات بعدی تنها نامناسب نیست شروع به انجام عدالت به گرانش از این رئیس جمهور سوء” شیف پاسخ داده است. “سوء رفتار است که من فکر می کنم تضعیف امنیت ملی ما و همچنین به عنوان که ما متحد و تهدید تمامیت—یکپارچگی ما انتخابات است.”

کالیفرنیا از حزب دموکرات بیشتر اشاره کرد که او “اجازه نمی سناتور قلاب” برای اقدام علیه مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر آنها اذعان رفتار او اشتباه بود و گفت او هنوز هم برای رفتن به این مورد تهمت شما نیاز به حذف.

“این خواهد بود تا به سناتورها را که قضاوت نهایی و سناتورها خواهد بود برای آن برگزار می شود” اعلام کرد.

به شیف نقطه اوباما به نظر می رسد در یکشنبه اخبار را نشان می دهد و سعی کرده است با این استدلال که تهمت رفتار نامناسب با اوکراین فشار طرح اما آن است که یک impeachable جرم.

سناتور. لامار الکساندر (R-TN) که رای دادند در برابر تماس های اضافی شاهدان در هفته گذشته با وجود گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن یک “خطا در قضاوت” گفت: دیدار با مطبوعات” چاک تاد که مغلوب ساختن پیشی جستن’ نباید آن را انجام داده اند” و “اشتباه شد” اما این تهمت را سرنوشت باید به سمت چپ به صندوق های رای و “مردم.” این سناتور محافظه کار نیز تایید کرد که او می خواهم رای به تبرئه رئیس جمهور.

در سی ان ان دولت از اتحادیهدر ضمن دیابت جونی ارنست (R-IA) گفت که رئیس جمهور عمل نامناسب اما که او را ناچار رای به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از تمام اتهامات عنوان شده علیه.

“او آن را انجام داده در حال حاضر,” او گفت: لنگر جیک Tapper. “رئیس جمهور بسیاری از طول و عرض جغرافیایی به انجام آنچه او می خواهد به انجام است. نه آنچه که من انجام داده اند, اما قطعا, دوباره, پس از رفتن فساد جیک…شاید نه کامل تماس بگیرید.”

پس از دق الباب تعجب با صدای بلند آنچه او به معنای گفت: آن چیزی بود که او نمی توانست انجام ارنست افزود: “او آن را—او آن را شاید در شیوه ای اشتباه… اما من فکر می کنم او می تواند انجام داده اند آن را از طریق کانال های مختلف. در حال حاضر این استدلال این است که او باید احتمالا رفته به DOJ. او باید کار کرده اند و از طریق آن اشخاص اما او تصمیم گرفت برای رفتن به یک مسیر متفاوت است.”

جمهوری خواهان مجلس سنا را ندارد و تنها آنهایی که در تلاش برای نخ سوزن روز یکشنبه با توجه به رئیس جمهور اوکراین اقدامات است. مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع عضو تیم Alan Dershowitz که استدلال هفته گذشته که تهمت می تواند درگیر در عوض با اوکراین پس از انتخاب مجدد خود را در “منافع عمومی” و او به “مخلوط انگیزه های” اذعان در فاکس نیوز یکشنبه که فشار مبارزات انتخاباتی می تواند “نگران کننده است.”

“در روز انتخابات به عنوان یک شهروند به من اجازه خواهد داد که برای ورود به تصمیم من,” او گفت: میزبان Chris Wallace وقتی پرسید که آیا او مشکل ندارد. “البته هر شهروند را پیدا کنید که مشکل اگر آن را ثابت نگران کننده نیست معیار برای استیضاح.”

“اگر یک رئیس جمهور مرتبط کمک به یک متحد به نفع شخصی بود که در جهت منافع عمومی خواهد بود که اشتباه است که می تواند یک دلیل برای او نیست به او رای,” Dershowitz اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de