‘انطباق بلافاصله و یا پیدا کردن یک شغل جدید’: سنا اوباما در برابر جمع آوری کمک های اضطراری

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ماه گذشته ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته آماده یک نمایش اسلاید برای سنا ستاد پر از تلخ اعداد در مورد این شکست به رقابت با دموکرات های دیجیتال جمع آوری کمک های مالی. برای هر کسی که پیام نهایی اسلاید چکش خانه ممکن است نتیجه نهایی: یک قطار باربری بر روی یک مرد ایستاده بر روی آهنگ.

تصاویر به صورت خودکار به دست آمده توسط POLITICO, تصویری تیره و تار از روحانی در طولانی مدت مشکل است. سناتور جمهوریخواه و از رقبا عقب مانده دموکرات توسط جمعی 30 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2020 کسری ناشی از دموکراتها برتر آنلاین جمع آوری کمک ماشین. پس از دموکراتها جذب سرمایه, سرعت, شتاب بیشتر با این حزب رقبا اعلام بزرگ در سه ماهه دوم hauls هفته گذشته تا حد زیادی رانده آنلاین اهدا کنندگان دادن از طریق ActBlue حزب ترجیح مالی پلت فرم.

پول تضمین دموکرات ها هیچ عنوان به نوامبر سال 2020 است. اما با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی شماره تضعیف شده و بیشتر در ایران برگزار می شود رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا به دنبال رقابتی شدت دموکرات آنلاین جمع آوری کمک به پاک کردن استفاده مالی فعلی سناتور معمولا لذت ببرید. که ساخت آن را سخت تر به خم شدن مبارزات انتخاباتی خود را به دور از ملی خطوط روند — و کمک به دموکراتها شانس کوه در می رم سنا.

جمهوری خواهان باید آنلاین جدید اهدای ابزار حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن WinRed که آنها را مورد ستایش قرار داد به عنوان یک پاسخ به ActBlue مشکل است. اما یک دوجین حزب جمهوری خواه استراتژیست و اهدا کنندگان هشدار داد در مصاحبه که نه به اندازه کافی مذاکرات مبارزات مصرف فعال مراحل را به درستی با استفاده از ابزارهای در اختیار خود را به حمل و نقل در پول است.

در طول ناهار ملاقات با سناتور’ top مشاوران NRSC کارکنان هشدار داد که اگر خواهان بهبود نیست — با سرمایه گذاری در لیست-ساختمان تبلیغات به طور منظم در Facebook و افزایش ایمیل تقاضاها — چشم انداز خیلی غم انگیز بود نه فقط برای سال 2020 اما برای 2022 و 2024.

“این یک حرکت آهسته trainwreck است” گفت: اریک ویلسون جمهوری و مشاور که منجر مارکو روبیو دیجیتال استراتژی در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. “نشانه های هشدار دهنده, درخشان, در حال حاضر, و آنها در حال نادیده گرفتن آن است.”

دموکرات سنا, کمپین outraised جمهوری خواهان در کوچک-دلار کمک های مالی (زیر 200 دلار) در 10 از 12 بیشتر به طور بالقوه رقابتی مسابقه با توجه به بررسی های اخیر فدرال کمیسیون انتخابات گزارش که در این هفته با توجه برای به روز رسانی پوشش سه ماهه دوم. در حال حاضر بسیاری از مبارزات دموکراتیک اعلام کرده اند که آنها مطرح عظیم مبالغ در سه ماه گذشته در حالی که چند جمهوری خواهان به مخفیگاه آنان دست خود را. Unitemized کمک های مالی نیز به نمایندگی از یک درصد بالاتر از فرد رسید برای دموکرات ها در هر رقابتی مسابقه شامل یک سناتور جمهوریخواه.

“برخی از اوباما در سنا نامزد ساخته اند گام های بلندی آنلاین, اما ما هنوز سال نوری دورتر از جایی که ما باید به عنوان یک حزب” کوین مک لافلین, مدیر اجرایی NRSC در بیانیه ای گفت:. “سال 2020 باید به عنوان یک قناری در معدن زغال سنگ به هر کسی که در انتخابات در سال 2022 و فراتر از آن. آنها یک انتخاب ساده است: انطباق بلافاصله و یا پیدا کردن یک شغل جدید است. ما باید بهتر از منابع دموکرات اما آنها نمی انجام هر گونه خوب است اگر هیچ یک از آنها استفاده می کند.”

چندساله مشکل

بیش از دهه گذشته جمهوری خواهان به عقب دموکرات ها در آنلاین جمع آوری کمک. اما 2018 انتخابات روشن مشکل مانند قبل از هرگز زمانی که دموکراتیک رقبا غرق مخالفان خود را در آنلاین پول نقد و بدبختانه خانه. در حال حاضر همان الگوی تحقق دوباره در سال 2020 در هر دو مجلس سنا و مجلس.

این NRSC که کار کرده است بیش از گذشته چندین انتخابات چرخه برای ساخت خود را کوچک موفق-دلار برنامه است و اسناد مورد اهمیت رو به رشد ایران آنلاین جمع آوری کمک. سناتور. تاد جوان کمیته رئیس جریان سناتور طول یک مهمانی ناهار مورد آنلاین جمع آوری کمک های مردمی هفته پس از جلسه با ستاد. و در تاریخ 1 ژوئیه به NRSC همچنین مونتاژ ستاد برای سناتورها در انتخابات در سال 2022 تاکید بر اهمیت شروع زود به گفته افراد آشنا با جلسات.

برخی از حزب جمهوری خواه کمیته گرفتار شده اند و یا حتی پیشی گرفته و خود را دموکراتیک همتایان خود در جمع آوری کمک های مردمی. اما همین نمی توان گفت در مورد نامزدها.

اعداد نیز نگران کننده برای خانه ایران. آسیب پذیر آمریکا مطرح متناوب 35 میلیون دلار در سه ماهه دوم به پایان رسید و با جمعی $117 میلیون در مبارزات انتخاباتی خود حساب ایجاد یک لایه از حفاظت مالی در بالای مطلوب رای گیری در حال حاضر محافظ اکثریت خود را.

“[دموکرات] بهتر است در آنلاین جمع آوری کمک های مالی از ما هستند — دوره” گفت: Corry سعادت که به عنوان مدیر اجرایی کنگره رهبری, صندوق, ایران را خانه اصلی super PAC ها هشدار داد دموکراتیک “موج سبز” در سال 2018 است. در حال حاضر, او گفت: آن را “بازگشت.”

“با تشکر از WinRed و اکثر مبارزات درک چقدر مهم این است که برای برنده شدن ما بهبود یافته از آخرین چرخه” سعادت گفت. اما او افزود: “شما نمی خواهید آن را تغییر دهید به مدت یک شب.”

وجود لکه های روشن برای جمهوری خواهان. میشیگان چلنجر جان جیمز شده است یکی از بهترین بازی های آنلاین جمع آوری اعانه و outraised دموکرات ایالت گری پیترز چندین محله در یک ردیف. سناتور. مارتا McSally همواره led همکاران او در دلار کمک های مالی خود را با یکی از بهترین جمع آوری اعانه در حال اجرا در این چرخه در کنار رهبر اکثریت میچ مک کانل که او نیز افزایش می دهد پول بزرگ آنلاین. اما آنها در حال اجرا در برابر علامت گذاری کلی و امی مک گراث بود که هر دو در هم شکسته مالی پرونده با حتی بزرگتر برنامه های آنلاین.

تهمت یکی از بهترین های کوچک-دلار جمع آوری اعانه در تاریخ چوپانی اهداکنندگان به پایین-رای جمهوری خواهان’ WinRed صفحات هنگامی که او توییت کردن تاییدیه. او صرف بیش از 50 میلیون دلار در Facebook تبلیغات به تنهایی از مارس 2018, تقویت خود کوچک-دلار شبکه و ساختمان بزرگتر آنلاین اهدا کننده پایه برای کل ایران به عنوان او را از دام برخی از رای دهندگان به آغوش دیجیتال ،

هنوز هم “وجود دارد یک غول ترس که وقتی تهمت برگ های جمهوری خواهان در حال رفتن به logarithmically در نظر کوچک-دلار اهدا کنندگان گفت:” دن Eberhart یک جمهوریخواه دهنده. “مدل سنتی است که به آرامی در حال مرگ است.”

“برای مدت زمان طولانی اعضای درک نمی کنند بالقوه’

جمهوری خواهان در زمان یک گام کلیدی در جهت پرداختن به دموکراتها آنلاین جمع آوری کمک های مالی تسلط در سال گذشته زمانی که WinRed راه اندازی شد و تبدیل به هاب مرکزی برای ایران پول است. اهدا کنندگان به یک رکورد $275 میلیون به داوطلبان از طریق پلت فرم در سه ماهه دوم — بیش از سه چهارم قبل ترکیب شده است.

اما ظرفیت تنها یک موضوع از فعالان جمهوری خواه گفت. این حزب هنوز در تلاش برای رسیدن حزب جمهوری خواه در کمپین برای خرید به آنلاین جمع آوری کمک های مالی و سرمایه گذاری در اهمیت آن.

بسیاری از نامزدها به مدت طولانی فرض شده است که “95 درصد از پول شما را افزایش خواهد بود از بزرگ اهدا کنندگان عمل سیاسی کمیته. آنلاین جمع آوری کمک های مردمی فقط به کادر” گفت: سابق تشکر. کارلوس Palo! (R-Fla.), که از دست داد صندلی خود را در سال 2018 پس از outraised خود را دموکراتیک حریف. “برای مدت زمان طولانی اعضای درک نمی کنند پتانسیل آنلاین جمع آوری کمک های مالی.”

ساختمان کوچک-دلار ماشین نیاز به یک عظیم — و اولیه سرمایه گذاری به خلاء تا آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه از لیست-ساختمان تبلیغات در Facebook گوگل و دیگر سیستم عامل های دیجیتال. فعالان در هر دو طرف همچنین تاکید کرد که مبارزات را به استخدام و بالا بردن دیجیتال متمرکز اعضای هیات ارشد.

که تبدیل به دستاوردهای بزرگ در لحظات کلیدی. دموکرات shive انتخاباتی مطرح شده بیش از $325,000 آنلاین در 48 ساعت به او حزب سنا نامزد در کلرادو. ترزا گرینفیلد انتخاباتی در آیوا مطرح شده بیش از $200,000 آنلاین پس از یک Des Moines Register نظرسنجی نشان داد او دقت پیشرو سنا نژاد.

حتی توییتهایی می تواند قابل توجهی پول نقد: سنسور. کریس مورفی (D-Conn.) و برایان Schatz (D-هاوایی) آغاز شده ارسال توییتهایی دربارهی سنا نامزدها به عنوان یک راه برای افزایش پروفایل خود را و جمع آوری پول. تمام گفته آنها مطرح شده بیش از $600,000 8 دموکرات ها از طریق توییتر از جمله شش چهره هر کدام برای آیووا سبز و گرجستان رافائل وارناک.

“این پول ضروری است” Schatz در مصاحبه ای گفت و اشاره کرد که احزاب ملی همیشه باید انتخاب کنید و را انتخاب کنید که در آن به صرف پول خود را. او ادامه داد: “توانایی برای مردمی را به مطمئن شوید که ما در حال تامین مالی در تگزاس و کارولینای جنوبی و کانزاس و مونتانا و گرجستان 1 و 2 ضروری است.”

مورفی افزود که کامل آنلاین خرید-در سراسر حزب دموکرات از جمله سناتور سابق و نامزد ریاست جمهوری با لیست ایمیل, ایجاد کرده است “چند اثر” که تغذیه کردن آنلاین اهدا کنندگان مو-در-آتش شور و شوق برای شکست دادن تهمت و دیگر جمهوری خواهان در سال 2020 است.

“مشکل این نیست که فقط آنها در ابزار برای استفاده از آنها نیز در مواجهه با یک شور و شوق شکاف” گفت: Stewart, رئیس, سخنگوی سناتوری دموکرات کمیته کمپین.

خانه پول

جمهوریخواهان مجلس نمایندگان که صدایی زنگ زنگ در یک بحران مالی در تمام طول سال گفت: نامزدهای خود را تا حد زیادی تثبیت چیزهایی که در سه ماهه دوم. بسیاری از رقبا در بالا هدف کرسی raked در حداقل $500,000 یا بیشتر و کسانی که پاک رقابتی مقدماتی لذت بردم اهدای ثروت های بادآورده.

حداقل دو خانه توافق رقبا outraised امتیازهای در سه ماهه دوم. در شمال شرق آیووا, دولت, Rep. اشلی Hinson ضرب و شتم Rep. ابی Finkenauer (D-Iowa) در آوردن بیش از 1 میلیون دلار به Finkenauer دلار 875,000. و در مینه سوتا, دریایی, کهنه تایلر Kistner مطرح $744,000 دقت ضرب و شتم تشکر. انجی کریگ (D-Minn.). هر دو حزب دموکرات سالم پول نقد در دست مزایای هر چند به خصوص کریگ.

به طور کلی حداقل 10 از 42 اعضای دموکرات کنگره کمیته کمپین را “خط مقدم” برنامه برای در معرض خطر امتیازهای مطرح شده بیش از 1 میلیون دلار در سه ماهه دوم. (فقط چهار رسیده است که نقطه عطف در سه ماه اول سال است.) تا پایان ماه ژوئن 34 میدان نبرد معرفی کرده بود حداقل 2 میلیون دلار یا بیشتر در بانک.

در ضمن دموکراتیک موفقیت مالی در باز و ایران برگزار می شود کرسی به خصوص در تگزاس قرار می تواند جمهوری خواهان در دفاعی در پاییز با وجود هدف خود را از گرفتن خانه اکثریت.

دوازده دموکراتیک رقبا باید حداقل 1 میلیون دلار در بانک های, در برخی موارد, کوتولگی ایران امتیازهای’ بودجه. تگزاس از حزب دموکرات وندی دیویس حزب 2014 نامزد برای فرماندار اتحاد عظیم $2.8 میلیون در دست بیش از 1 میلیون دلار بیشتر از ایران تشکر. تراشه روی.

Unnervingly برای اوباما و دموکرات امیدوارم که پر زرق و برق اعداد نوشته شده در اوایل این سال می تواند در نهایت به دنبال کوچک در کنار آنچه در بالا بردن آنلاین بیش از چهار ماه آینده.

در سال 2018 بتو o’rourke مطرح شده چشم نواز از 10 میلیون دلار در سه ماهه دوم و پس از آن یک رکورد شکنانه $38 میلیون دلار در سه ماه آینده. چند دموکرات ها در این سال در صدر o’rourke را در سه ماهه دوم سال 2018 تعداد.

شلبی کول یک استراتژیست که دیجیتال مدیر کامالا هریس’ انتخابات ریاست جمهوری و نظارت o’rourke را 2018 جمع آوری کمک های مردمی گفت: کمپین که “پیشگیرانه مجموعه خود را برای موفقیت” در اوایل چرخه انتخابات را ببینید دستاوردهای عظیم.

“آنها فقط به انجام این کار خسته کننده از ساختمان یک برنامه خوب در طول زمان” کول گفت. “و سپس شما ببینید رشد انفجاری را خاموش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>