اضافه کردن ‘توهین به جراحت’: کانادایی ها در گیر CERB پرداخت دولت دریافت ایمیل فوری

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دیوید Ostrum است که در میان بسیاری از کانادایی ها که گرفتار شده اند در یک بوروکراتیک Catch-22 درست در وسط رمان coronavirus بیماری همه گیر.

این Victoria, B. C., راننده تاکسی می گوید غیر ممکن است برای تماس با دولت فدرال به ارائه اطلاعات اضافی در اتاوا می گوید آن نیاز به نگه داشتن خود را در کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB) پرداخت در جریان است.

بیشتر بخوانید: آنها برای اعمال CERB از طریق EI — در حال حاضر آنها می توانید پیگیری پرداخت

در کانادا دو لایه CERB سیستم کانادایی اعمال می شود که برای فدرال بهره مند از طریق سرویس کانادا به جای این آژانس درآمد کانادا باید فایل دو هفته استخدام بیمه گزارش به حفظ و دریافت و پرداخت 500 دلار در هر هفته.

مونکتون زن می گوید: او نمی تواند کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند

مونکتون زن می گوید: او نمی تواند کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند

Ostrum اما نشده است قادر به نگه دارید تا خود را مورد نیاز تشکیل پرونده به عنوان او می گوید: سرویس کانادا است که هنوز پردازش اولین گزارش. دولت می گوید آن نیاز به اطلاعات بیشتر از او اما تنها راه برای ارائه آن است که با تماس با خطوط تلفن است که به طور مداوم مسدود او می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اضافه کردن به نا امیدی Ostrum به تازگی یک سرویس کانادا ایمیل باعث او را به ارائه خود را EI گزارش.

“سوابق ما نشان می دهد که شما هنوز تکمیل گزارش نشان می دهد که شما واجد شرایط برای ادامه پرداخت” ایمیل می خواند. این پیام همچنین نشان می دهد Ostrum تماس با شماره 1-800 او می گوید: او تماس گرفته شده بیش از 1500 بار در چند هفته گذشته تا کنون که بدون اینکه قادر به صحبت می کنند به یک عامل برای ارائه هر چه از دست رفته اطلاعات دولت نیاز دارد.

ادامه مطلب: خود را CERB پول مشمول مالیات است. در اینجا چگونه آن را به کار

دریافت ایمیل Ostrum گفت: از طریق ایمیل اضافه شده “توهین به جراحت.”

“بدیهی است که فقط یک خودکار ایمیل” Ostrum گفت: اخبار جهانی از طریق تلفن.

اما ایمیل فقط یک نشانه است که بخشی از CERB برنامه زندگی نیست تا به اتاوا ماموریت برای دریافت کمک های اضطراری را به کسانی که در نیاز Ostrum گفت.

“من قطعا درک این واقعیت است که آنها به ما 500 دلار در یک هفته” Ostrum گفت. اما دولت نیز باید مطمئن شوید که هر کسی که به عنوان آن است که قادر به دریافت آن او اضافه شده است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

Ostrum یکی از چندین CERB متقاضیانی که گفت: اخبار جهانی آنها دریافت یک سرویس کانادا ایمیل یادآوری در مورد پرونده خود را EI, گزارش چیزی است که آنها می گویند آنها در حال حاضر هیچ راهی برای انجام.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چگونه به بهترین استفاده را CERB چک در طول COVID-19 شیوع

چگونه به بهترین استفاده را CERB چک در طول COVID-19 شیوع

بسیاری از کانادایی ها که تجربه مسائل را با خود EI گزارش شده است دستور به تماس با خدمات به کانادا از طریق خطوط تلفن است که آنها می گویند به طور مداوم مسدود با هیچ وسیله دیگر از تماس گرفتن با دولت با توجه به چند مصاحبه های انجام شده با اخبار جهانی است.

این CERB فراهم می کند 2 ، 000 $در هر چهار هفته تا 16 هفته به کانادایی ها که از دست داده اند بیشتر یا همه از درآمد خود را با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

کسانی که اعمال می شود برای CERB از طریق سازمان تنظیم مقررات مورد نیاز به درخواست مجدد برای نفع یک بار برای هر چهار هفته دوره است. اما کسانی که امضا کرده اند تا از طریق EI سیستم Ostrum باید ارسال دقیق تر دو هفته گزارش های تایید آنها هنوز واجد شرایط برای درآمد پشتیبانی فقط به عنوان آنها به طور معمول به ادامه برای دریافت EI.

ادامه مطلب: اعمال او برای CERB یک بار کردم و 3500 دلار در 3 هفته اما اتاوا می گوید آن را یک خطا

اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا (ESDC) گفته است اخبار جهانی که از 9 آوریل را به روز کرده است EI سیستم های دیگر نمایش این پیام است که خواسته مشتریان به خدمات تماس با کانادا است. معلوم نیست اما این بدان معنی برای کسانی که وضع predates دولت را حل کنند.

“تجزیه و تحلیل بیشتر در حال انجام است به آدرس برجسته هر گونه موارد که ممکن است برگزار شده است با توجه به این موضوع” ESDC گفت: از طریق ایمیل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسیاری از کسانی که اعمال می شود برای CERB از طریق EI سیستم نگران ساخت به پایان می رسد ملاقات خود را به عنوان مزایای برگزار می شود تا همراه با خود دو هفته گزارش. دیگران نگران نیست که قادر به برقراری ارتباط به دولت که خود را در وضعیت اشتغال تغییر کرده است.

ادامه مطلب: CERB گسترش به برخی از کسانی که فرار از EI, بخش تایمر و کارگران فصلی

در اتاوا آسترید Sandoval, قرارداد کارگر می گوید: او در ابتدا برای اعمال EI هفته مارس 23 بعد از از دست دادن همه ساعات کار هفتگی در میان بهداشت و درمان اضطراری. اما پس از دو هفته او می گوید که او از سر کار بر کاهش برنامه.

Sandoval, اما می گوید او نبوده است قادر به بروز رسانی دولت در وضعیت او چرا که او هرگز دریافت نامه ای از خدمات کانادا با چهار رقمی کد دسترسی هر متقاضی نیاز به فایل EI گزارش.

CERB گسترش به صورت پاره وقت, قرارداد کارگران فصلی

CERB گسترش به صورت پاره وقت, قرارداد کارگران فصلی

Sandoval نیز به تازگی دریافت خودکار ایمیل از سرویس کانادا خواست او را به filer خود را گزارش.

Sandoval, Ostrum و چندین نفر دیگر گفت: اخبار جهانی است که تماس های خود را به سرویس کانادا معمولا بلافاصله قطع. در موارد نادر زمانی که آنها قادر به دریافت از طریق ارائه شماره بیمه اجتماعی از طریق یک تلفن خودکار سیستم تماس هنوز قطع درست زمانی که آنها قرار است منتقل شود به یک عامل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Sandoval گفت: او سپاسگزار برای فدرال اضطراری بهره مند شوند و تحت تاثیر قرار گرفته بود با سرعت که با آن او را دریافت اولیه CERB سپرده $2,000.

کانادایی هایی که اعمال می شود برای CERB از طریق سرویس کانادا و تلقی واجد شرایط برای بهره مندی دریافت اولین پرداخت از $2,000, ESDC گفت: اخبار جهانی است. اما آنها باید فایل اشتغال گزارش به ادامه دریافت سود.

بیشتر بخوانید: تقریبا 10K کسب و کار اعمال می شود برای یارانه دستمزد به عنوان برنامه های کاربردی باز

وقتی که می آید به پیگیری پرداخت: “من فکر می کنم که آنها باید انجام دهید چیزی کمی بیشتر کارآمد” Sandoval گفت. او شگفتی که آیا دولت نمی تواند راه اندازی یک سیستم آنلاین برای به دست آوردن EI کد دسترسی بدون نیاز به کاغذ ایمیل و یا تماس با ضعف دولت تلفن مراکز.

Ostrum فکر می کند دولت باید متوقف خواستار اطلاعات دقیق از کسانی که درخواست برای CERB از طریق EI سیستم به عنوان دولت در حال حاضر برای کسانی که برای دریافت سود از طریق سازمان تنظیم مقررات.

ادامه مطلب: در اینجا چه کسی واجد شرایط و نحوه درخواست برای کانادا coronavirus یارانه دستمزد

سازمان تنظیم مقررات و متقاضیان تنها باید خود را ارسال کنید گناه و اطلاعات تماس برای به دست آوردن پرداخت های همراه با خودکار-صدور گواهینامه است که آنها واجد شرایط برای اورژانس درآمد پشتیبانی می کند.

سازمان تنظیم مقررات گفت: آن را بررسی خواهد کرد متقاضیان CERB واجد شرایط در تاریخ بعد اضافه کرد که کسانی که واجد شرایط نمی خواهد که به پرداخت پول است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Lior Samfiru یک تورنتو مبتنی بر اشتغال وکیل گفت: دولت باید برای جلوگیری از تحمیل “بی دلیل شرایط” در برخی از CERB متقاضیان و نه دیگران.

“این کافی نیست که دولت پرداخت همان مقدار را به هر کسی که واجد شرایط برای CERB. این روند باید به همان خوبی,” او گفت:.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>