اگر ایالات متحده به یک کشور خارجی دیپلمات های آمریکایی را به دنبال آشنا راهکار.

در آنها می خواهم ابراز “نگرانی” در مورد ناآرامی ها در این کشور– و حتی شاید “عمیق” نگرانی است. آنها می خواهم تماس “همه احزاب” برای شرکت در “گفت و گو” برای حل و فصل اختلافات. آنها اصرار دارند دولت اجازه می دهد برای “صلح آمیز” تظاهرات و خواستار “خویشتنداری” توسط نیروهای امنیتی. آنها می خواهم محکوم پلیس حمله به روزنامه نگاران. آنها حتی ممکن است پیشنهاد برای میانجیگری میان اختلافات احزاب است.

در طبقه بندی کابل فرستاده شده به خانه آنها می خواهم سوال ثبات دولت است. آنها می خواهم به دنبال نشانه هایی از شکستگی در میان نخبگان حاکم و اندیشید که آیا رئیس دولت خواهد بود حاضر به پذیرش شکست در انتخابات آینده. برخی از جمع آوری اطلاعات در مورد پتانسیل ناقض حقوق بشر. آنها می خواهم بالا بردن امنیت در سفارت mull صدور یک هشدار سفر و گرد و غبار کردن برنامه های احتمالی برای تخلیه خود و دیگر شهروندان آمریکایی است.

اما آمریکا نه یک کشور خارجی است. این خانه. و برای دیپلمات های ایالات متحده که به معنی زندگی در لحظه ای بسیار عجیب و غریب است.

اعتراضات گسترده در ایالات متحده موجب مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس را گذاشته لخت امریکا نژادی و اقتصادی شکاف و فوق العاده خود را سیاسی میکنند. آشکار صحنه هایی از هرج و مرج و خشونت فعلی و سابق دیپلمات ها می گویند در حال ساخت آن را بسیار سخت تر برای آمریکا, نمایندگان در خارج از کشور برای انجام شغل خود را.

“دیپلمات های ما عادت کرده اند به ابراز نگرانی در مورد کشورهای دیگر’ نقض حقوق بشر است. امروز آنها خواسته شده توسط دولت های خارجی به توضیح خود ما” گفت: مولی مونتگمری سابق افسر خدمات خارجی که موارد شامل افغانستان و بوسنی و هرزگوین. “برای بسیاری از دیپلمات ها که عضو خدمات خارجی به ترویج ارزش های آمریکایی مانند دموکراسی ، حاکمیت قانون و حقوق بشر در خارج از کشور این است که لحظه ای از غم و اندوه بزرگ و عمیق می گذارد.”

نزد آمریکا و پلیس و دیگر نیروهای امنیتی کشتار با گاز اشک آور و ضرب و شتم معترضان در حال بازی بر روی صفحه نمایش تلویزیون در سراسر این سیاره ارائه مقاومت علوفه برای دشمنان خارجی که میرم طولانی را متهم کرد که ایالات متحده از نفاق. ذهن هرگز حقوق بشر سوابق که سفارشات از قدر بدتر از هر چیزی و در عین حال دیده می شود در خیابان های امریکا — برخی از این کشورها در حال حاضر آشکار تمسخر مقامات ایالات متحده.

روز شنبه هنگامی که سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus توییتی انتقاد از چین سنگین دست از تلاش برای پایان دادن به یک طرفدار جنبش دموکراسی در هنگ کنگ, Hua Chunying یک سخنگوی چین, وزارت امور خارجه, شات با سه کلمه: “من نمی توانم نفس بکشم.” که عبارت فلوید گفت: به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس برگزار شد او را با فشار دادن بر روی گردن خود را.

این هفته به مناسبت 31 سالگرد انقلاب کمونیست چین دولت را قتل عام معترضان طرفدار دموکراسی در میدان تیان آن من. وزارت امور خارجه حقوق بشر از مقامات خواسته اند که دیپلمات ارشد برای ارسال ویدئوها از خود را نگه داشتن شمع به افتخار مرده که حافظه چینی رهبران سعی در پاک کردن دور از رسمی خود تاریخ است. مقامات وزارت امور خارجه با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط سیاسی, درخواست همکار دیپلمات های سازمان های غیردولتی و فعالان دیگران برای به اشتراک گذاشتن فیلم ها در رسانه های اجتماعی با هشتگ #TiananmenVigil.

اما در حال حاضر ایالات متحده نظرات به تیان آن من مانند یک صدای جیر جیر از وزیر امور خارجه مایک Pompeo در حال ملاقات با تمسخر. پاسخ دهندگان برخی از آنها آمریکایی هستند ارسال ویدئو کلیپ ها از, در میان چیزهای دیگر مسالمت آمیز معترضان در برابر کاخ سفید که به خشونت های پراکنده روز شنبه به طوری که تهمت می تواند عکس های گرفته شده در یک کلیسا. اعلام Pompeo شد و با توجه به ملاقات با میدان تیان آن من بازماندگان در روز سه شنبه نیز در دیدار با eyerolls.

پرسید: برای اظهار نظر سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: “فقط هیچ مقایسه ای بین این چالش ها ما رو به اینجا در خانه و کسانی که قرار داده شده بر مردم چین و هنگ کنگ هنگ کنگ و جمهوری خلق چین مقامات.

“دیپلمات های ایالات متحده در سراسر جهان در حال کار سخت به نمایندگی از ایالات متحده در طول این زمان با برقراری ارتباط ارزش های ما در راه است که از نظر فرهنگی مناسب در هر کجا که هستند” سخنگوی اضافه شده است. “ما مفتخریم که کار آنها در حال انجام است و ما در اینجا برای حمایت از آنها در تلاش های خود را.”

اما برخی از فعلی و سابق ایالات متحده دیپلمات چند تا از آنها صحبت به شرط ناشناس ماندن گفت که از آغاز مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری آنها تا به حال به کار سخت تر برای توجیه سیاست های آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن به بیان “امریکا برای اولین بار” رویکرد به جهان است که به معنای در اصل با تاکید بر امریکا منافع اقتصادی browbeating متحدان و همچنین دشمنان در مسائل از جمله امنیت معاهدات و بیان قوی اهانت به صورت چند جانبه موسسات.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم نیز به احتمال زیاد بیشتر از گذشته دولت منتقدان اشاره به استفاده از موضوع حقوق بشر در انتخابی شیوه ای. رئیس جمهور ایالات متحده اغلب بازی های برگزار شده تا مسائل مربوط به حقوق بشر در هنگام برخورد با دشمنان در حالی که جمع آوری آنها را بی سر و صدا اگر در همه متحدان باشد. اما تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که اختلاف دیرینه تبدیل به یک خمیازه کشیدن شکاف: این انفجار ایران برای زندانی کردن فعالان حقوق زنان, مثلا, اما می گوید تقریبا هیچ چیز زمانی که عربستان سعودی ،

ادراک از نفاق است تضعیف و حتی کسانی که محدود تلاش و dystopic آمریکایی صحنه مخابره به خارجی تلویزیون و گوشی های هوشمند صفحه نمایش تنها تعمیق مشکل دیپلمات های ایالات متحده می گویند. “من از ترس دفعه بعد سعی کنیم به استدلال می کنند به یک دولت خارجی برای نمایشگاه درمان معترضان” یکی از آنها گفت.

دانیل راسل سابق ارشد مقامات دولت اوباما که با برخورد آسیا گفت که دیپلمات های آمریکایی به طور سنتی شده اند قادر به اذعان آمریکا مبارزات در هنگام برخورد با مخاطبان خارجی. که داش فروتنی, اما, بود, همراه با حس ایالات متحده اعتبار – که امریکا می تواند با اتکا به کمک به مظلوم در کشورهای دیگر به عنوان آنها مبارزه برای دموکراسی و حقوق بشر و دیگر آرمان.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن یک رئیس جمهور که بارها مورد ستایش رهبران مستبد در سراسر جهان است که اعتبار آسیب دیده است بسیاری از زمان سابق و دیپلمات های ایالات متحده استدلال می کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن به مقامات به ساقه غارتگران و “تسلط” سرکش معترضان در حالی که تهدید به ارسال در ارتش ایالات متحده اگر او احساس می کند آنها انجام نمی دهد به اندازه کافی برای سرکوب ناآرامی ها موجب شده توسط Floyd مرگ است. در یک کشور دیگر رها کردن نظامی داخلی معترضان در نظر گرفته شده است tripwire که دیپلمات های ایالات متحده تقلا برای بازی کردن که آیا ناآرامی های مدنی می تواند منجر به جنگ داخلی و یا یک توده قساوت.

“تمایل مردم در کشورهای دیگر به ایستادن با شما استوار در بخش بزرگی در مورد اینکه آیا آنها بر این باورند که شما برای چیزی” راسل گفت. “و اگر امریکا جایگاه اخلاقی است تخریب و سپس نفوذ خود را در کشورهایی مانند چین تخریب خواهد شد.”

برخی از مقاومت به مقدار آنلاین چرخش از دولت با بعد صفر اعتبار حقوق بشر است. وزیر خارجه ایران جواد ظریف که دولت اسلامگرای سکوهای انتخابات ممنوعیت توییتر و با خشونت سرکوب تظاهرات مردمی به تازگی توییتی آمریکا بیانیه مطبوعاتی در ایران مشخص شده با رنگ قرمز به جای محکوم کردن امریکا برای نژاد پرستی. “برخی فکر نمی کنم #BlackLivesMatter” دیپلمات ایرانی نوشت تیز. Pompeo جامعی پشت در او را “شما قطع همجنس گرایان سنگ زنان و نابودی یهودیان است.”

اما حتی نسبتا دوستانه کشورها یا نهادهای دولتی اظهار کرده اند در تظاهرات آمریکا و علت زمینه ای: خشونت پلیس نسبت به مردم از رنگ. بزرگ و کوچک تظاهرات به افتخار فلوید برگزار شده است در کشور از بریتانیا به نیوزیلند.

اتحادیه آفریقا مقامات در میان کسانی که خواستار عدالت است. “این یکی بیش از حد بسیاری از. ما ممکن است سیاه و سفید, اما ما مردم بیش از حد” AU رسمی Kwesi Quartey گفت. “آفریقا خواستار تحقیق کامل را به این قتل است.”

پس از طولانی و بی دست و پا مکث در پاسخ به یک روزنامه نگار سوال کانادا نخست وزیر جاستین ترودو گفت: کشور در حال تماشای رویدادها در ایالات متحده آمریکا در “وحشت و بهت و حیرت” در حالی که همچنین اشاره کرد که نژادپرستی یک بومی مشکل در جامعه کانادا.

حتی دبیرکل سازمان ملل متحده آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ است وزن در هشدار از طریق یک سخنگوی برابر استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس آمریکا. “نارضایتی باید شنیده شود اما آنها باید در بیان راه های مسالمت آمیز و مقامات باید خویشتن داری نشان می دهد در پاسخ به تظاهرکنندگان” سخنگوی گفت.

در میان این همه موضع گیری برخی از نمایندگان آمریکا در خارج از کشور گرفته اند مرحله غیر معمول از اظهار نظر در آمریکا امور داخلی.

سفیر ایالات متحده زیمبابوه برایان نیکولز با دقت گذاشته خشم خود را بیش از فلوید مرگ در حالی که ارتباط آن را برای طولانی خشم خود را در کشور میزبان بیش از زیمبابوه آدم ربایی و مرتبط با سوء استفاده از نیروی کار رهبران مخالف و دیگران.

“به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان من می توانم به یاد داشته باشید من شناخته شده اند که حقوق من و بدن من نمی شد به طور کامل خود من” نیکولز نوشت. “من نیز همیشه شناخته شده است که امریکا تصور در آزادی همیشه آرزو بهتر – درخشان شهر بر روی تپه – و به همین دلیل است زندگي خود را به خدمات خود را.”

نیکولز’ بیانیه موجب شد در بخشی زیمبابوه خشم بیش گیج کننده دیدگاه توسط کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین. اوبراین اعلام کرده بود بدون شواهد که زیمبابوه شد میان آمریکا و دشمنان است که به دنبال سرمایه گذاری در آمریکا تظاهرات به آسیب های دموکراسی آمریکایی.

زمانی که دولت استرالیا شکایت کرده است که آمریکا افسران پلیس در حال ضرب و شتم روزنامه نگاران استرالیا در خارج از کاخ سفید سفیر ایالات متحده در کانبرا, Arthur B. Culvahouse جونیور با صدور بیانیه ای که در چشم برخی از منتقدان واقعا می گویند زیاد است.

“ما را به بدرفتاری با روزنامه نگاران به طور جدی به عنوان انجام تمام است که دموکراسی به طور جدی” Culvahouse گفت. “ما ثابت قدم باقی می ماند و در تعهد ما برای حفاظت از روزنامه نگاران و تضمین برابر عدالت تحت قانون برای همه است.”

به بسیاری از نظرات و زنگ زد به خصوص توخالی داده شده که ده ها تن از روزنامه نگاران مورد حمله قرار گرفته توسط پلیس در سراسر آمریکا در روزهای اخیر و تهمت خود را به مدت طولانی تقبیح خبرنگاران به عنوان “دشمن مردم است.”

دیپلمات های خارجی مستقر در ایالات متحده می گویند که آنها با اعتماد به نفس باقی می ماند, در حال حاضر, حداقل, که موسسات آمریکایی ها به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر فشار. “من فکر نمی کنم جمهوری در حال رفتن به سقوط” یک سفیر گفت: سیاسی صحبت خواست نامش فاش نشود به دلیل دیپلماتیک حساسیت.

بسیاری از مقامات خارجی باید در خدمت کشور به مراتب کمتر پایدار و ایالات متحده باقی می ماند یک سنگر با لایه های متعدد از دولت منتخب و قوی سیستم حقوقی. اما به دنبال طولانی مدت از دیپلمات های خارجی گفت: آنها نگران هستند که تعمیق قطب بندی سیاسی در ایالات متحده را در منجلاب فرو بردن آن در بحران داخلی و منحرف کردن آن از بین المللی نامزدی.

بسیاری از دیپلمات های خارجی متمرکز مشتاقانه در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. گفت: برخی از آنها نمی تواند مطمئن باشد که تهمت خواهد بود مایل به ترک کاخ سفید اگر او از دست می دهد; رئیس جمهور در حال حاضر در حال بالا بردن سوال در مورد اعتبار رای گیری توسط گزینه های پست الکترونیکی است که بسیاری از کشورهای در حال مطمئن شوید که به استفاده از با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“زمانی که من در مدرسه ابتدایی, متوسط, بالا ما آموخته است که در مورد دموکراسی در ایالات متحده” یک دیپلمات خارجی گفت: POLITICO. “این کشور بسیار بزرگ و قدرتمند است و نمی توان آن را تخریب. اما بخش اجتماعی – آن را فقط عمیق تر از گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر