مدافع امید زنان نیست فراموش شده در هنگام ورزش جهان بازگشایی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

فقط پنج هفته پس از WNBA برگزار مجازی خود پیش نویس لیگ مجبور شد به انتشار بازیکنان در روز سه شنبه — همیشه قبل از دیدن آنها پا در یک طرفدار زنان در دادگاه.

به عنوان لیگ خود را اولین مراحل آزمایشی به یک ورزش جهانی به زانو در آورده COVID-19 آلیسون Sandmeyer-گور امیدوار زنان نمی کنید فراموش شده است.

“ما در حال تلاش برای جلب توجه مردم به آن” گفت: Sandmeyer-گور مدیر عامل شرکت کانادایی زنان و ورزش” به طوری که به عنوان [سازمان های ورزشی] در حال ساخت تصمیم گیری های بی شماری که در حال رفتن به واقعا شکل دادن احتمالا نه فقط در کوتاه مدت ورزش و فعالیت فیزیکی, اما رک و پوست کنده نیز طولانی مدت است که آنها در حال فراموشی در مورد زنان و دختران است.

“ما فقط نمی تواند ما را چشم کردن توپ در این است.”

به WNBA برگزار شد پیش نویس آنلاین در مارس 17 و فصل به طور منظم قرار بود به شروع کرده اند در مارس 17. Tip-off به تعویق افتاد و لیگ است که در بحث بیش از سناریوهایی را برای یک شروع است.

در ضمن لیگ و اتحادیه بازیکنان مشخص شد که تیم نیاز خود را برای دریافت فهرست اسامی تحت حقوق و دستمزد کلاه سه شنبه بنابراین بازیکن می تواند پرداخت به ژوئن 1, معنی آزادی متعدد بازیکنان قبل از آنها تا به حال شانس خود را برای کسب یک نقطه.

ورزش زنان به نظر می رسید که به دست آوردن برخی از حرکت قبل از همه چیز متوقف شد با این بیماری همه گیر. کانادا برخوردار ثروت از استعداد زنان در المپیک مرحله. حرفه ای هاکی زنان در حال بازگشت به کانادا با زنان ملی هاکی لیگ اعلام کرد یک تیم توسعه — تورنتو شش. تورنتو رپتورز باید 14 زنان در مقابل دفتر کارکنان از جمله اسیایی, Donaldson که در 27 جوانترین دستیار مربی در NBA.

Sandmeyer-گور معتقد است برابری جنسیتی است که هنوز هم یک “اولویت بالا” برای هر دو کانادا میراث وزیر استیون guilbeault را از دست و کانادا کمیته ملی المپیک با وجود همه گیر تحول.

“و بنابراین ما امیدوار,” او گفت:. “اما ما همچنین می دانیم که ورزش با آن مواجه هستند برخی از انتخاب غیر ممکن است در حال حاضر و واقعا تلاش. و این که در سطح ملی شما می توانید تصور کنید که در مردمی چه اتفاقی می افتد. زیادی وجود دارد عدم قطعیت است. بنابراین باید منتظر ماند و دید که دقیقا چه ورزشی سیستم به نظر می رسد مانند وقتی که گرد و غبار حل و فصل در اینجا.”

Guilbeault را از دست تازگی اعلام کرد که کانادا بدنسازی, سیستم را 72 میلیون دلار در pandemic انتشار بودجه از دولت فدرال است.

Paralympian اریکا Gavel امیدوار است اقدامات احتیاطی گرفته شده مورد به مورد و بر اساس. (کانادا پارالمپیک کمیته )

اما به عنوان سازمان مجبور به برش شغل و یا تجدید سازمان, کارکنان, چه آرایشی سازمان به مانند زمانی که همه چیز رزومه ؟ اگر طبیعی جدید به معنی کمتر بازیکنان بر روی یخ و یا فیلد در یک زمان برای فاصله فیزیکی را دختران و زنان دسترسی برابر به امکانات ؟

“شما می خواهم به می دانم که آنها در حال بازسازی خود تیم ورزشی زیرا هنگامی که مردم در اطراف نقل مکان کرد وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که آن را می آید و راه آن بود که” Sandmeyer-گورهای گفت. “به طوری که آنها در حال بازسازی اجازه دهید مطمئن شوید که وجود دارد تنوع. . . ما واقعا تشویق مردم به ارمغان می آورد که به نوعی نزدیک به تصمیم گیری خود را. این لزوما چگونه مردم همیشه تمایل به فکر می کنم ما در حال تلاش بود که صدای تشویق آن است.”

او همچنین نگران آن است که هر زمین به دست آورد توسط گروه کمتر مانند پارالمپیک ورزشکاران ممکن است از دست داده و همچنین.

اریکا Gavel عضو کانادا در بسکتبال با ویلچر, تیم گفت: re-opening در پارالمپیک سمت ارائه چالش های حتی بیشتر. پارالمپیک ورزشکاران باید طیف گسترده ای از معلولیت بنابراین او امیدوار است اقدامات احتیاطی گرفته شده مورد به مورد و بر اساس.

“فقط به خاطر اینکه شما یک Para ورزشکار معنا نیست که شما در معرض خطر ابتلا به COVID,” او گفت:. “در یک تیم ورزشی است که دارای انواع معلولیت در همان گروهی این گروهی آن را یک تیم بسکتبال اما در میان است که تیم ارزیابی ریسک می تواند متفاوت از بازیکن به بازیکن.

میشل اوکیف دستیار مدیر ورزش و تفریح در رودخانه و ابشار نیاگارا, کالج, پیدا کرده است, مثبت میان همه گیر تحریم گفت: پرورش ارتباطی با ارزش در میان برخی از قدرتمند ترین زنان در ورزش است.

اوکیف گفت: FIBA Americas — یک منطقه در بسکتبال جهان بدن حاکم برای بسکتبال — برنامه ریزی شده بود زنان در بسکتبال رهبری, اجلاس, اما آن را کنار گذاشته شد با توجه به همه گیر. به جای اوکیف که عضو FIBA مرکزی مدیره FIBA Americas ارائه شده است یک هفته FIBA مجازی سخنرانان پانل.

شرکت کنندگان تا کنون شامل جنی شیپلی نیوزیلند اولین زن نخست وزیر و سینتیا مارشال, مدیر عامل شرکت دالاس ماوریکس در میان دیگران. مباحث شامل همه چیز از ساختمان در سطح توده مردم چگونه به لابی دولت برای بودجه به زندگی پس از اینکه یک ورزشکار.

“همه سخنرانان طراحی شده اند را به [کنندگان] یکی دیگر از ابزار برای ابزار خود را کمربند مرتب سازی بر اساس از چیزی” اوکیف گفت. “و در طول این بیماری همه گیر از آنجا که ما در حال انجام آن حاضر آن را آسان تر برای مردم به صحبت می کنند.”

کانادا زنان و ورزش را انتشار یک گزارش در ماه آینده در دولت از زنان و دختران در کانادا ورزشی “واقعا کمک به درخشش یکی دیگر از ویژه در مکالمه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>