AFL-CIO تکه اورلاندو ریاست جمهوری فروم

Category: پلیتیکو Comments: No comments

The AFL-CIO seal is pictured. | Getty

گتی

تالاهاسی — AFL-CIO امروز لغو فلوریدا فروم های دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز و جو بایدن.

این رویداد برنامه ریزی شده برای 12 مارس در اورلاندو پنج روز قبل از دولت ریاست جمهوری اولیه است که در آن 219 دموکراتیک نمایندگان خواهد بود تا برای grabs.

تبلیغات

کارولین Bobb سخنگوی AFL-CIO گفت که این فروم بود اوراق با توجه به “مداوم شیوع کروناویروس.”

دولت روز جمعه گزارش داد دو مرگ و میر ناشی از ویروس است.

فلوریدا بافندگی را به عنوان یک پتانسیل ساختن یا شکستن لحظه برای بایدن و ساندرز. معاون سابق رئیس جمهور دیده می شود به عنوان پیشتاز در این حالت یک وضعیت او پس از سمان سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ کاهش یافته و از نژاد چهارشنبه. هیلاری کلینتون جای کسی را گرفتن ساندرز با 30 امتیاز در فلوریدا دموکراتیک اولیه چهار سال پیش.

نظرسنجی های اخیر نشان داده اند بایدن با سرب در دولت و یک خط از فلوریدا انتخاب دموکرات ها انداخته اند حمایت خود را به معاون سابق رئیس جمهور در چند روز گذشته.

فلوریدا AFL-CIO ادعا می کند بیش از 1 میلیون اعضای اتحادیه بازنشستگان و خانواده های آنها در دولت است. صفوف خود را شامل کارکنان دولت, معلمان, آتش نشانان و کارگران تعمیر و نگهداری و معاملات مختلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>