‘ترس از او را”: در داخل وحشتناک قتل یک زن در یک چمدان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

مورگان Amaya شد یک چهره آشنا در سراسر سکس Eastside نوار و محل لاس وگاس سوراخ آبیاری فقط چند بلوک دورتر از آپارتمان که در آن 22 سال سن دیگو بومی بدن داشت پر در داخل یک چمدان در هفته گذشته.

Amaya اغلب آویزان در پشت درهای بسته با کارکنان و هنرمندان که انجام شد با توجه به دانیل جیمز 35 ساله و پاره وقت soundman و DJ.

“او خیلی خوب” جیمز گفت: روزانه وحش توصیف او به عنوان یک قشنگ سازمان حفاظت محیط زیست-چشم زن جوان است. “او بسیار دوستانه کسی که همیشه بلند کردن روحیه مردم و مراقبت در مورد همه است.”

اما جیمز گفت که زمانی که او شنیده ام که Amaya تا به حال گفته شده است قتل هم اتاقی خود را lakin, 35, او کاملا شگفت زده کرد.

“من می دانستم که او اقامت داشت با گری” جیمز گفت. “اما او همچنین ترس از او. او خواهد آمد به بار دنبال او و من می خواهم به او بگویید من نمی دانم یا که او صحبت کردن در مورد.”

مقامات می گویند که واکر به ضرب گلوله Amaya در سر در فوریه. 4 در طول یک استدلال در داخل آپارتمان آنها مشترک, قبل از وادار کردن یک زن دیگر به چیزهای بدن او را داخل یک چمدان. او دستگیر شده و در چندین اتهام از جمله قتل و تجاوز جنسی برای اولین بار-درجه ربایی با سلاح های مرگبار و حمله با سلاح مرگبار به پلیس لاس وگاس بخش گفت: روزانه وحش.

مقامات گفتند آنها آموخته از جرم و جنایت پس از یک گزارشگر ساخته شده و دلخراش فرار از واکر درک در منطقه ای مرکز عدالت در لاس وگاس در فوریه. 5 گفتن یک مارشال که 35 ساله بود, تجاوز جنسی به او در زور اسلحه و او را مجبور به تمیز کردن خون آغشته آپارتمان که در آن او می خواهم کشته Amaya.

با توجه به یک گزارش بازداشت به دست آمده توسط Las Vegas Review-Journal, Amaya صرف آخرین دقیقه از زندگی خود را کشتی کج برای کنترل یک تفنگ واکر کشیده در طول بحث در آپارتمان خود.

در فوریه. 4 واکر برداشت Amaya و زن دیگر از Clark County بازداشتگاه و آنها را به عقب راندند به جای خود. فروشنده آنلاین پایگاه داده را نشان می دهد Amaya دستگیر شده بود برای رانندگی تحت تاثیر سه روز زودتر منتشر شده بود آن روز.

واکر سپس رهبری را به کار و زنان در آنجا ماند در آپارتمان که در آن آنها شروع به شدت نوشیدنی, گزارش دستگیری متحده است. زمانی که واکر بازگشت او به آنها پیوست—اما شروع به استدلال می کنند با Amaya در حالی که او به شام.

استدلال شد “گرم” و واکر کردم تهاجمی با Amaya قبل از خروج از آپارتمان گزارشگر گفته محققان.

هنگامی که او آمد Walker, حال, handgun او اضافه شده است.

Amaya و واکر بودند و فریاد در هر یک از دیگر زمانی که او رسیده به جیب خود بیرون کشیده و تپانچه و اشاره آن را در او با توجه به گزارش بازداشت. او سپس شروع به مبارزه با واکر.

“آنها هر دو به زمین افتاد و (زن) شنیده گلوله” در این گزارش آمده. “(زن) بلافاصله به اتاق رختشویی واقع در داخل آپارتمان که در آن او تلاش برای پنهان کردن از گری. واکر واقع بازمانده و اشاره یک تفنگ در او.”

واکر تجاوز جنسی به زن در زور اسلحه و سپس او را مجبور به تمیز کردن Amaya خون به عنوان او تلاش برای قرار دادن بدن در کیسه زباله با توجه به گزارش. سپس او تصمیم گرفت تا به دور از جسد با قرار دادن آن در یک چمدان زن دوم گفت.

پس از تجاوز جنسی دوباره زن دوم به دروغ واکر در مورد داشتن یک تاریخ دادگاه در صبح است که او نمی خواهید به دست در این گزارش آمده. او گفته توافق کردند تا او را به این شهر منطقه ای مرکز عدالت که در آن زن قادر به نزدیک شدن به لاس وگاس مارشال و به او گفت که او برگزار می شد در برابر او خواهد شد.

واکر دستگیر شد و توسط پلیس لاس وگاس به عنوان افسران رفت به آپارتمان خود را در شمال Nellis بلوار جایی که آنها بهبود Amaya بدن در چمدان. در طول یک پلیس مصاحبه واکر گفته گفت که تفنگ بر روی نیمکت بودم که Amaya آمد در او و آنها جنگیدند سلاح قبل از آن فرود آمد بر روی زمین است.

“و آنها هر دو برداشت در آن در آن زمان گلوله یک زمان و مورگان شبیه او شده بود به ضرب گلوله در سر” با توجه به گزارش بازداشت. “واکر اظهار داشت: این یک تصادف بود و او قصد شلیک مورگان.”

ابی Amaya این مرحوم قربانی 24 ساله خواهر گفت: روزانه وحش او را به صرف تقریبا هر روز گریه پس از یادگیری در مورد خواهر و برادر او را به قتل بی رحمانه.

“من نمی دانم اگر شوک است و حتی کلمه برای توصیف چگونه من احساس می کنم” او گفت:. “یک کلمه بهتر خواهد بود نقض و یا آسیب دیده اند.”

خواهر و برادر به دنیا آمد و در سن دیگو خود را صرف در اوایل دوران کودکی در حال رشد در پایگاه های نظامی در کالیفرنیا و واشنگتن و آلاسکا ابی Amaya گفت. بعد از کلاس و مدرسه و پدر و مادر او تقسیم. مورگان و ابی رفت و به در آریزونا با مادر خود که گذشت زمانی که خواهر بودند خود را.

مشتاق خواننده و ترانه سرا, Morgan Amaya نقل مکان کرد به لاس وگاس زمانی که او 19 با او سپس-پسر خواهر او به یاد می آورد. پس از شکستن تا با دوست پسر خود او شروع به قدمت یک مرد به نام مایلز Spano که مورگان Amaya ازدواج در آوریل 19, 2018, با توجه به لاس وگاس ازدواج مجوز سوابق. (Spano شده است نظر رسیده.)

پس از تولد دختر خود مورگان Amaya و Spano از هم جدا شده و او در لاس وگاس صحنه حزب ابی Amaya گفت. “اما به تازگی او در تلاش بود برای سازماندهی زندگی خود را از وضعیت و بازگشت به آریزونا” ابی گفت: خواهرش است. “او می خواست برای دریافت هوشیار و دور از همه که گه.”

ابی Amaya گفت که او نمی داند که هر گونه اطلاعات در مورد اینکه چرا خواهر او بود زندگی با واکر اما مورگان Amaya شناخته شده بود او را برای در حالی که کمی قبل از او گفته و او را کشته است. “او نمی به من بگویید که چگونه او به ملاقات او” ابی Amaya گفت.

او گفت که او با تمرکز بر جمع آوری پول از طریق GoFundMe برای مورگان Amaya را خدمات مراسم تشییع جنازه. “هنگامی که ما کشف کردن چقدر بودجه ما خواهد شد برگزاری یادبود که واقعا نشان دهنده که او” ابی Amaya گفت. “و هر چیزی بیش از سمت چپ را به سمت آموزش و پرورش صندوق برای دخترش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>