پس از سال ها از عقب نشینی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در مسیر ساخت بیش از 450 کیلومتر از دیوار در امتداد مرز جنوبی در سال, کاخ سفید می گوید ساخت خوب در مبارزات انتخاباتی تعهد به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد.

“این پروژه را ملاحظه ای انجام شود تا پایان سال یا اوایل سال آینده” Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد گفت: در مصاحبه روز شنبه با سیاسی. “این یک وعده و آن مهم است که آن را در حال حاضر در حال انجام است.”

پس از استناد به اورژانس اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منحرف شده است به اندازه کافی پول در سال 2019 و 2020 به ساخت دیوار در چهار مکان در امتداد مرز مکزیک که در آن بسیاری از مهاجران از آمریکای لاتین به ایالات متحده آمریکا یک مقام کاخ سفید گفت.

کاخ سفید به زودی علنا اعلام کند که چگونه بسیاری از مایل از آن انتظار دارد که قادر به ساخت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مدت به پایان می رسد.

در هفته های اخیر حتی برخی از اعضای دولت تا به حال ابراز شک و تردید است که رئیس جمهور دیدار خواهد کرد هدف او از 450 کیلومتر تا پایان سال 2020 است. کوشنر گفت: ساخت و ساز تکمیل شده در 122 کیلومتر از دیوار که از جمعه. مرز بین ایالات متحده و مکزیک دهانه نزدیک به 2000 کیلومتر.

صحبت های جمعه در کاخ سفید تهمت تبلیغ کاهش در گذرگاه های مرزی. در دیدار با اعضای گشت مرزی شورای اتحادیه کارگری برای عوامل او گفت: مناطق که در آن دیوار ساخته شده است در حال “تقریبا 100 درصد موثر است.”

“غیر قانونی از مرز عبور کرده اند کاهش یافته است هشت ماه متوالی در یک ردیف — این شماره” او گفت:. “غیر قانونی گذرگاه را بیش از 75 درصد از بهار گذشته. و این به رغم این واقعیت که ما دارای قویترین اقتصاد در تاریخ این کشور است.”

در ماه نوامبر اقدام گمرک و حفاظت مرزی کمیسر علامت گذاری مورگان به خبرنگاران گفت که 78 کیلومتر از دیوار ساخته شده بود — اما که ایالات متحده تا به حال تنها جایگزین, پیر و شکسته به پایین موانع. او گفت: بخش بعدی ساخته شده را در یک محل که تا به حال تا به حال یک ساختار موجود در دره ریو گراند در تگزاس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته سرکوب مهاجرت را در محور خود 2016, کمپین خواستار یک سری تغییرات از جمله مرز دیوار — یک وعده است که تا به حال منجر به شعارهای “ساخت که دیوار!” او خشن و بی ادب تجمعات انتخاباتی. اما قطعه کلیدی از دستور کار خود متوقف شده و دیوار وعده باقی می ماند تا حد زیادی برآورده نشده است. او همچنان به تمرکز بر مهاجرت او به عنوان مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد.

“همانطور که ما صحبت می کنند, طولانی, بلند, و, بسیار قدرتمند دیوار است که ساخته شده است” مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت خود گفت: اتحادیه آدرس این ماه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن وظیفه michael janda با در نظر گرفتن در مرز دیوار و همچنین قوانین مهاجرت در شروع سال 2019 پس از او نا امید شد با عدم موفقیت در دو سال اول.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته کوشنر در یک جلسه “” چرا شما در کار مهاجرت? که من مهم ترین موضوع است. ما لازم نیست که یک دیوار. ما لازم نیست که یک وزین کردن سیاست “و افرادی که تا به حال اجرا شده است و آن را فقط تا به حال تحویل” این مقام کاخ سفید گفت.

کوشنر در دیدار با وزیر امور خارجه مایک Pompeo, کاخ سفید, مشاور پت Cipollone اقدام Department of Homeland Security, منشی, Kevin McAleenan و استفان میلر مشاور ارشد که دارای آستین ، نقش مهاجرت به تدبیر و برنامه ریزی ، چهار آمد تا با 20 اقداماتی که شامل مقررات دیپلماسی و فناوری به فشار ساخت دیوار.

“دیوار است که ساخته شده است” کوشنر گفت. “ما نمیفهمد بودجه. ما نمیفهمد طراحی. ما نمیفهمد عملیاتی که چگونه به آن را انجام داده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رفته از طریق چهار DHS دبیران در کمتر از سه سال به عنوان او تلاش برای پیدا کردن رهبری او فکر کرد که به اندازه کافی دشوار بود در مهاجرت.

“اعداد بودند خونتان مانند دیوانه و افرادی که آن را در حال اجرا بودند گفت: اساسا گفت: هیچ چیز ما می توانید انجام دهید” این مقام کاخ سفید گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در ماه فوریه 2019 به ساخت یک دیوار در امتداد مرز جنوبی پس از شکست او به امن میلیاردها او خواسته برای طول طولانی ترین تعطیلی دولت فدرال در تاریخ ایالات متحده است.

پنتاگون به اطلاع کنگره در روز پنج شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد به صرف 3.8 میلیارد دلار در نظر گرفته شده برای ساخت جت های جنگنده و کشتی ها و وسایل نقلیه و گارد ملی تجهیزات به صندوق دیوار. در کل پنتاگون را مجبور به صرف حدود 10 میلیارد دلار از سال گذشته برای کمک به پرداخت برای دیوار.

آخرین حرکت درو محکومیت از دموکرات ها و از بالا جمهوریخواه در کمیته نیروهای مسلح مجلس, پارچه مبلی. مک Thornberry تگزاس است.

Caitlin Oprysko کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im