پس از نزدیکی-سقوط مرگبار در سال 2018 رابرت Wickens بازده مجازی IndyCar مسابقه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

رابرت Wickens’ اولین مجازی IndyCar مسابقه در روز شنبه به نظر می رسید تقریبا مثل چیزی که واقعی است.

“چشمان من بودند سوزاندن” کانادا گفت: NBCSN پس از گرفتن در پشت چرخ برای اولین بار پس از یک نزدیکی سقوط مرگبار دو سال پیش.

“این یک سوار” Wickens گفت: کار راه خود را از طریق نوبت مجازی آرایشگر موتورسواری پارک در آلاباما در حالی که نشسته در زیرزمین خانه خود را به عنوان او به پایان رسید و هشتم پشت استرالیایی برنده اسکات مک لافلین پس از لحظه ای شرم آور در مقدماتی.

“من خیلی خسته به خودم” Wickens گفت. “من چرخید در آخرین گوشه که من هرگز انجام نداده بود در کل زمان در شبیه ساز.

سازمان دیده بان | Wickens در مسیر باقی می ماند برای تضمین بالا-10 پایان:

بیش از یک سال پس از یک تصادف که نزدیک به کشته شدن او Guelph, Ont., راننده رابرت Wickens رقابت برای اولین بار در یک مسابقه مجازی رویداد. 1:03

“بنابراین من گذشته آغاز شده و بنابراین ما ساخته شده پررنگ استراتژی تلاش برای آن را در یک مرحله تحت زرد. من احساس بهتری وجود دارد شانس من در حال چرخش است با صرفه جویی در سوخت. ما فقط آن را با 0.02 گالن در سمت چپ در پایان برساند. بنابراین تیم خوب کار کند.”

در حالی که رانندگان دیگر درمان iRacing IndyCar چالش به عنوان یک انحراف و یک بیت از سرگرم کننده برای Wickens این کار جدی بود که او امیدوار بود که او را نزدیک به خود اعلام کرد هدف از گرفتن پشت در کابین خلبان یک IndyCar.

که به نظر می رسد یک رویای غیر ممکن است پس از تصادف وحشتناک در اوت. 19 تقریبا دو سال پیش زمانی که ماشین خود شد هوابرد یکباره به گرفتن شمشیربازی و از هم پاشیده در سراسر آهنگ.

سازمان دیده بان | Wickens درگیر در تصادف وحشتناک در Pocono Raceway:

Guelph, Ontario رابرت Wickens به بیمارستان منتقل شد و پس از یک خشونت تصادف در IndyCar ABC عرضه 500. هم تیمی و همکار کانادایی James, chris hale نیز درگیر در تصادف. 1:35

همراه با قفسه سینه و ستون فقرات و شکستگی و آسیب نخاعی که در سمت چپ او فلج Wickens نیز رنج می برد استخوان درشت نی و fibular شکستگی به هر دو پا شکستگی در هر دو دست شکسته ساعد راست یک شکسته آرنج چهار دنده شکسته و ریوی کوفتگی.

او شجاعانه تلاش برای راه رفتن رقص در عروسی خود را و بازگشت به یک ماشین مسابقه مستند شده با پست به طور منظم در رسانه های اجتماعی به عنوان 31 ساله در کانادا ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی را به دست آوردن برخی از احساس در پاهای خود ایستاده و در خود.

مک لافلین برنده در unofficial ایندی اولین

او شتافت در روز شنبه در یک میدان است که ویژه رانندگان از سراسر جهان به عنوان موتور مسابقه به دنبال راه هایی برای سرگرم کردن طرفداران در حالی که ورزش توقیف طول coronavirus بیماری همه گیر.

مک لافلین, که گفت که او یک راننده مجازی متوجه این ساعت در 10 دقیقه به 6 صبح به او داشتند حرف زدند در مورد پیروزی خود را از بریزبن استرالیا است.

“من شروع به iRacing 10 سال پیش و آن را یکی از بهترین چیزها در من گفت:” مک لافلین. “برای مشتاق راننده خودرو مسابقه ای در آینده از طریق صفوف من فکر می کنم قادر به رانندگی و حفظ تیز بین نژادها این فوق العاده است.

“من فکر می کنم آن را به ارزش سرمایه گذاری در آینده خود را. هنگامی که شما را در مسیر واقعی مثل شما فقط احساس می کنید که کمی از آماده. این یک ابزار عالی برای من بود و آن را سرگرم کننده بزرگ است.”

سازمان دیده بان | مک لافلین برنده در unofficial IndyCar اولین:

IndyCar series drivers در رقابت دوم از شش مسابقه مجازی اتفاقاتی که در حال برگزار هفتگی هر شنبه. 1:10

استرالیا ایران تیم Penske mate قدرت را برای پیروزی.

اسکات با سرعت به پایان رسید و سوم به دنبال الکس Palou سیمون Pagenaud فلیکس Rosenqvist و Colton Herta.

جیمز Ender از Oakville, Ont., به پایان رسید در 17.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>