پس از نزدیک به 2 سال Grassley آسانسور نگه counterintel رئیس نامزد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سناتور. چاک Grassley روز دوشنبه خود را برداشته نگه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید به کشور های ضد رئیس پایان دادن به محاصره آغاز شد که نزدیک به دو سال پیش است.

Grassley در ابتدا مسدود ویلیام Evanina را نامزدی به سر ملی ضد جاسوسی و مرکز امنیت در ماه ژوئن 2018 خواستار وزارت دادگستری چنگال بیش از اسناد و مدارک در پروب آن از پیوندهای بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و مسکو — که او ادعا کرد خانه کمیته دریافت کرده و در خود روسیه تحقیقات از جمله کسانی که مربوط به وزارت دادگستری رسمی بروس Ohr که شد مابين سابق بریتانیا جاسوسی کریستوفر استیل و اف بی آی است.

در یک بیانیه ارائه شده برای ضبط دوشنبه Grassley تاکید کرد که او “نیست سوال آقای Evanina اعتبار در هر راه” و گفت: تغییر خود را از قلب آمد و پس از دریافت اسناد و مدارک درخواست او ستایش دادستان کل ویلیام Barr و اقدام DNI ریچارد Grenell.

“اگر پیشینیان خود به سادگی محترم مشروع کنگره نظارت و موافقت نامه های خود را با من و قضائیه کمیته از همان ابتدا آقای Evanina خواهد تایید شده است چندی پیش” با توجه به Grassley.

“اجازه دهید این نیز یک یادآوری است که وقتی که می آید به نظارت کنگره من را با استفاده از تمام ابزارهای در اختیار من برای رسیدن به حقیقت و دسترسی به سوابق که به اعتقاد من لازم است برای پیشبرد تحقیقات من,” او اضافه شده است.

قوه مجریه “باید تشخیص دهد که آن را تا به حال انجام تعهد به پاسخگویی به کنگره سوالات در یک موقع و مناسب به شیوه ای” او گفت:.

آیووا جمهوری خواه در سال گذشته قرار می گیرد تازه نگه Evanina که مغلوب ساختن پیشی جستن است نامزد پست دو بار و دریافت کرده است که از حمایت هر دو حزب به سر این سازمان که نظارت فدرال ضد جاسوسی تلاش.

منابع در کاپیتول هیل و در مخفی جامعه گفت: Grassley مخالفت شد و با توجه به طولانی بد خون بین او و سپس مدیر اطلاعات ملی دن کت سابق اوباما سناتور ایندیانا است. کت شدت پایین به عنوان DNI در ماه اوت است.

با وجود بن بست در کاپیتول هیل Evanina سابق اف بی آی عامل منصوب به NCSC کارگردانی در سال 2014 همچنان ادامه دارد و به عنوان مدیر آژانس — یک موقعیت است که پس از آن مورد نیاز سنا تایید.

این سازمان صادر ملی ضد استراتژی در ماه فوریه هشدار داد که ایالات متحده از چهره های افزایش تهدید از خارجی جاسوسی با دشمنان در تلاش برای تضعیف آمریکا و ایمان به دموکراسی و سرقت اسرار سازمانی.

“بخش خصوصی و نهادهای دموکراتیک به طور فزاینده ای تحت حمله این دیگر مشکل دولت آمریکا می تواند آدرس تنهایی” Evanina به خبرنگاران گفت: در طول این استراتژی را rollout در مقر سازمان در واشنگتن ،

Evanina ماه گذشته در جریان قانونگذاران مجلس نمایندگان و سنا در مورد دخالت خارجی در سال 2020 ریاست جمهوری. بسته-درب جلسات چپ دموکرات کالایی که هشدارهای روسیه یک بار دیگر به دنبال به دخالت شد عنوان زیر طبقه بندی شده خانه جلسه ماه قبل که در آن جامعه ایران را تامین امنیت انتخابات تزار گفت: مسکو می خواهد برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن مجددا انتخاب.

ویرجینیا ایالت و سناتور ” مارک وارنر نماینده دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا استقبال Grassley را حرکت می کند.

“این خبر خوبی برای کشور ما ضد جاسوسی تلاش” او در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>