پس از آزادی از بدهی و کسری اعداد لیبرال ها نیاز به برنامه ریزی برای رشد: کارشناسان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

این ترودو لیبرال ” مالی به روز رسانی در این هفته قرار دادن یک هزینه برای همه اورژانس COVID-19 کمک های خزانه داری فدرال خواهد دل کردن. آن را تحویل برخی شوک: یک زن کسری و یک طرح است که بدهی های دولت فدرال را بالا $1 تریلیون.

چه چیزی باعث کسری بودجه فدرال به آمار $343.2 میلیارد ؟

اواخر سال گذشته دولت پیش بینی در این سال کسری بودجه در $28.1 میلیارد دلار است. اما دولت فدرال است خیره در یک افت سریع در درآمد با توجه به اقتصادی lockdown کاهش مالیات مردم و کسب و کار پرداخت: که به تنهایی می افزاید: $81.3 میلیارد برای کسری بودجه. هزینه های مشخصی توسط $236 میلیارد دلار برای اقدامات مانند $500-یک-هفته اضطراری سود برای افرادی که کار بخار.

ادامه مطلب: Coronavirus را می توان هوابرد اما این که چگونه آن را به طور معمول گسترش: کارشناسان

ترکیب که وام گرفتن را فشار بدهی های دولت فدرال گذشته $1 تریلیون دلار در پایان سال مالی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سابق مجلس بودجه افسر کوین صفحه در یک پست در امور مالی ملت یک وب سایت و اجرا توسط محققان و متخصصان مالیات خلاصه همه آنچه که بدهی به این معنی است برای دولت. او گفت: نسل های آینده خواهد پرداخت هزینه برای آن را از طریق یک ترکیب عالی از بدهی های پرداخت و یا مالیات “کمتر مالی اتاق به آدرس بعدی بحران همه گیر و یا تغییر آب و هوا” یا “کمتر سخاوتمندانه برنامه های دولت است.”

چه بهره خواهم که بدهی ؟ آیا ما می توانیم آن را ؟

مالی فوری: یک در یک مصاحبه با وزیر دارایی لایحه Morneau

مالی فوری: یک در یک مصاحبه با وزیر دارایی لایحه Morneau

“جالب اینجاست که آن را به عنوان سخت که شما فکر می کنید با تشکر رکورد نرخ بهره پایین گفت:” شری کوپر اقتصاددان ارشد در قلمرو وام مراکز بزرگ شرکت وام مسکن.

دولت می تواند قرض گرفتن پول برای پنج سال در کمتر از 0.6 درصد بهره برای 10 سال فقط کمی بالاتر و به مدت 30 سال در یک لمس بیش از یک درصد, او گفت:, که باعث می شود هزینه حمل بدهی کمتر از امروز نسبت به یک سال پیش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این حتی کمتر از یک مشکل به این دلیل که بانک مرکزی کانادا خرید خیلی از آن” کوپر گفت: از فدرال بدهی با اشاره به 5 میلیارد دلار در اوراق قرضه فدرال خرید بانک ساخت هفتگی به عنوان یک شکل از کم هزینه وام.

“بنابراین شما باید یک خریدار از آخرین رفت و آمد مکرر است که نگه داشتن درب ظرف را در نرخ بهره حداقل برای سال آینده.”

ادامه مطلب: کانادا گزارش 10 جدید کروناویروس مربوط به مرگ و میر بیش از 300 مورد جدید

دولت در محاسبه نرخ پایین تر خواهد آن را ذخیره کنید 4 میلیارد دلار بر بدهی اتهامات این سال است. وزیر دارایی لایحه Morneau گفت: دولت در حال رفتن به آن را افزایش می دهد صدور بلند مدت اوراق قرضه به 26 درصد از 14 درصد از عرضه به سرمایه گذاری در, نرخ و کمک به مدیریت بدهی.

نرخ ها در نهایت رفتن به بالا برود, اگر چه, و زمانی که آنها انجام خواهد شد تا مقدار مالیات دهندگان پوسته از روی علاقه.

آیا مالیات رفتن به بالا برود ؟

Coronavirus: ترودو می گوید دولت فدرال به بدهی رفت بنابراین کانادایی ‘نمی خواهد که به’

Coronavirus: ترودو می گوید دولت فدرال به بدهی رفت بنابراین کانادایی ‘نمی خواهد که به’

Morneau رد این ایده در حال حاضر گفت: پیاده روی مالیات می تواند بیشتر مشکلات مالی. جدید دموکرات ها خواسته اند برای یک مالیات بر ثروت در بالای یک درصد که مجلس بودجه افسر محاسبه شده در این هفته می توانید نت 5.6 میلیارد دلار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کوپر گفت: افزایش مالیات در حالی که اقتصاد هنوز در دوره نقاهت نمی تواند عاقلانه به دلیل آن را در کانادا کمتر رقابتی است که آن را دشوار است به منظور بالا بردن درآمد لازم را برای پرداخت بدهی. که برگ دیگر از گزینه او گفت: رشد ما راه خروج از آن است.

چگونه کار می کند ؟

ایده این است که رشد اقتصادی وجود خواهد داشت بیشتر کارگران و شرکت های پرداخت مالیات است. همان بدهی های خام دلار است که کمتر از یک بار در یک بزرگتر و موفق تر اقتصاد است. لیبرال ها را مورد علاقه “بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی” به عنوان یک اندازه گیری از دولت مالی سلامت دقیقا به این دلیل است.

در مالی خود را لحظهای آنها پیش بینی می کنند که نسبت شلیک خواهد شد تا از 31 درصد در سال گذشته به 49 درصد در این سال است. هر چند این افزایش نسبت به اوج خود رسید و در کمتر از 70 درصد در اواسط 1990s.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

برای کمک به رشد همراه دولت خواهد نیاز به صرف در چیزهایی مانند اینترنت با سرعت بالا کوپر گفت: یا بخش در حال رشد مانند انرژی پاک. کارشناسان همچنین توجه داشته باشید نیاز به بیشتر هزینه های دولت در مراقبت از کودک برای کمک به مادرانی که کار ضرر و زیان شده اند بیشتر و بازگشت به کار آهسته تر از پدران’ در طول بیماری همه گیر.

حتی در بهترین حالت رشد سناریو ممکن است به اندازه کافی برای نگه داشتن بدهی پایدار گفت: Rebekah جوان مدیر مالی و استانی اقتصاد در Scotiabank, گفت مطلب “اقدام قاطع” مورد نیاز است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر ما نمی نگه داشتن هزینه و ما نمی رسید دوباره مانند افسردگی نوع رشد سناریو و سپس در تئوری ما می توانیم رشد است که نباید به اندازه کافی” او گفت:.

کانادا $343 میلیارد دلار معضل اقتصادی

کانادا $343 میلیارد دلار معضل اقتصادی

چه اقدامات دیگری می تواند دولت را ؟

کاهش هزینه است که در آن بیشتر به چشم خواهد رفت و Morneau وعده داده شده یکی دیگر از به روز رسانی و یا بودجه سقوط می آیند. تحقیقات نشان می دهد برش هزینه های, به جای افزایش مالیات بهتر است در کمک به رشد و خروج از رکود است. آن را نیز کمتر سیاسی مشکل ساز از افزایش مالیات جوان اشاره کرد.

محکم کردن کیف پول-رشته خیلی زود می تواند همسترینگ بانک مرکزی کانادا به نگه داشتن نرخ پایین تر برای دیگر جوان گفت که محدود کردن توانایی خود را برای پاسخ به هر آنچه که بحران بعدی می آید.

اگر هزینه های تحت کنترل در آورده است نسبتا به زودی بدهی باید پایدار و RBC اقتصاددان ارشد کریگ رایت و اقتصاددان کالین Guldimann نوشت: در گزارش این هفته است. اگر نه “جوهر قرمز می تواند به حفظ جریان” برجسته نیاز به مراقب باشید حرکت می کند در ماه های آینده.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>