پس از غیر معمول شروع به خاموش-فصل کانادا آلپ اسکی بازان آماده شدن برای بازگشت به دامنه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این اسکی آلپاین فصل بود و تا حد زیادی تحت تاثیر coronavirus.

جام جهانی فوتبال زنان در تور متوقف شد با سه مسابقه باقی مانده در حالی که مردان کنار دیدم یک جفت از حوادث لغو شد.

این 2020-21 فصل برنامه ریزی شده است برای شروع در اتریش در ماه اکتبر.

هنوز کار قرار داده و در بین ماه های مارس و اکتبر می گذارد و زمینه را برای جام جهانی نتایج. در حال حاضر چهار نفر از کسانی که ماه شده اند مختل با توجه به همه گیر.

“این هم یک فصل طول سال درست است ؟” گفت: Phil McNichol بالا عملکرد مدیر آلپ کانادا. “من خواهد بود بسیار با اعتماد به نفس می گویند که طولانی ترین زمان است که هر یک از ما زمان ورزشکاران رفته اند و بدون آموزش اسکی.”

McNichol پیوست آلپ کانادا از تیم ایالات متحده در مارس 1 — کمتر از دو هفته قبل از فصل بود به طور ناگهانی به پایان رسید. آن شده است یک فرد مقدمه به حداقل می گویند.

“در حال حاضر این است که سورئال اما ما نیز باید مقدار زیادی از کار را به انجام فقط در ورزش به طور کلی به دست آوردن مجدد ما جای پا به عنوان یک رهبر جهانی در اسکی آلپ. پس بار هیجان انگیز — فقط باید از طریق فعلی ما معضل” McNichol گفت.

اولین مرحله از کار را از طریق این معضل گذاشته شد توسط آلپ کانادا در روز پنج شنبه. این سازمان اعلام کرد این تیم خواهد بود رفتن به سوئیس در پایان ماه ژوئیه به سر اسکی-مسابقه آموزش.

McNichol می گوید این کشور در حال حاضر بهترین مکان در نیمکره شمالی به دلیل شرایط زمستانی.

کل تیم اسکی خواهد بود برای آزمایش این ویروس قبل از عزيمت به فرودگاه و دوباره پس از ورود. نه از کسانی که اقدامات اجباری توسط کانادا یا سوئیس دولت اما McNichol می گوید آلپ کانادا در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی. نیز وجود خواهد داشت متناوب تست یک بار حل و فصل خود را در “حباب”.

دستورالعمل های در محل برای سوئیس تاسیس شد توسط یک گروه از جمله McNichol بر اساس کانادا و فدرال سوئیس و سازمان پروتکل های. ورزشکاران نیست مشورت هر چند یک شنبه ارائه خواهد شد و ارائه آنها را یک فرصت برای انتقادات و پیشنهادات. برخی از fine-tuning هنوز به آهن از این روش برای اگر و وقتی کسی تست مثبت است.

ICYMI | آزبورن-Paradis شکسته شدن روان از اسکی مسابقه:

کانادا اسکی مسابقه ما را به ذهن خود و توضیح می دهد که جزئیات واضح و روشن آنچه در آن مانند برای رقابت در کلاس جهانی رقابت های اسکی. 5:17

برخی از ورزشکاران خواهد شد از رفتن به سوئیس بعد از دیگران به عنوان آنها تکمیل اجباری 14 روز دوره قرنطینه در خانه در کانادا پس از های اخیر باز می گردد.

یکی از کسانی است که 31 ساله ماری-میشل Gagnon که تا به حال صرف چند ماه گذشته آموزش در دریاچه تاهو با تراویس Ganong عضو ملی ایالات متحده آمریکا در آلپ تیم.

“من بسیار خوش شانس به این معنا که تراویس و من تا به حال دسترسی به ورزشگاه بود که در واقع تنها برای ما و یک دختر دیگر از آمریکا من می تواند قطار وجود دارد و بنابراین خوشبختانه ما نمی باید به تغییر بیش از حد. ما تا به حال دسترسی به تقریبا هر تجهیزاتی که مورد نیاز است. ما نمی هر گونه جمع آوری با دوستان و چیزهای مانند آن” Gagnon گفت.

“اما تا آنجا که آموزش می رود ما تا به حال مقدار زیادی از آزادی. ما در کوه زندگی می کنند, بنابراین ما می توانیم خارج و اساسا نمی بینم روح برای زمان طولانی است.”

جسمانی و تمرکز

Gagnon شد rehabbing شکسته دست زمانی که جام جهانی فصل متوقف شد, در مارس و پیش از بازگشت بالقوه به زودی پس از. در حال حاضر او رفته چهار ماه بدون مسابقه اسکی هر چند او می گوید: او را از انجام برخی از backcountry اسکی در کنار Ganong.

Gagnon به رقابت پرداختند در مدار جام جهانی از سال 2009. آسیب او مانع از شرکت در المپیک 2018 پس از رقابت در دو قبل از. او می گوید این است که احتمالا برای اولین بار او را به مدت چهار ماه در یک محل پس او شروع به رقابت.

“این می تواند یک چیز خوب در پایان از آنجا که شما بسیاری از ورزشکاران که دریافت مجروح زمانی که آنها می آیند و پشت آنها را پس از تجدید ذهنی و آنها آن را بکشند و آنها آنقدر انرژی هنگامی که آنها دوباره بر روی تپه.”

هر دو Gagnon و McNichol می گویند در این تابستان بوده است اما نه به طور کامل برنامه. به طور معمول یک بار در این فصل به پایان می رسد در ماه مارس اسکی بازان را به استفاده از آخرین ماه از زمستان قبل از گرفتن یک استراحت در طول ماه های ژوئیه و اوت. هنگامی که آموزش از نو آغاز می شود آنها به دنبال برف.

Gagnon می گوید: او هرگز اسکی در تابستان در کانادا هر چند گاهی اوقات این تیم با استفاده از یخچال های طبیعی در ویسلر, B. C., کار کردن با یک مربی جدید در کنار Ganong کمک فشار خود را حتی بیشتر.

“من دیده ام هرگز او را [به طوری جا] از آنجا که او تا به حال بسیاری از هفته آموزش به طوری که او نمی تواند کساد کردن چون من همیشه در تلاش برای قرار دادن وزن خود را و او را مانند” لعنت من باید برم تا در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>