Ag در حرکت کشاورزی نمایشگاه هنوز swathing دور با وجود COVID-19 همه گیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

سالانه Ag در حال حرکت نشان می دهد به این نتیجه رسیدند در روز شنبه پس از رفتن مجازی برای اولین بار به دلیل COVID-19.

هر سال هزاران نفر از مردم و به ویژه کشاورزان از سراسر استان و غرب کانادا صعود در کشف مزرعه.

فقط در خارج از Langham, Sask., (30 دقیقه در غرب از ساسکاتون) نهفته است این محل به صورت سالانه Ag در حرکت رویداد.

بیش از دو سال گذشته حدود 30,000 بازدید کنندگان شما را به این رویداد محبوب.

ادامه مطلب: باغبانی رشد می کند و در شمال ساسکاچوان در طول COVID-19 مستند

معمولا شرکت مرتبط با صنعت قرار داده تا فروشندگان برای بازدید کنندگان به یادگیری بیشتر در مورد محصول داده می شود. مانند تجهیزات شرکت های حفاظت از محصول و همچنین دام است. نیز وجود دارد بی شماری دموی زنده برای مردم به شهادت و از هم جدا می شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یخچال FarmMedia کشف مزرعه تحقیقات کاربردی بلیک Weiseth خواستار آن را در یک فروشگاه توقف برای هر چیزی مزرعه صنعت مرتبط است.

“آنها می تواند نشان دهد که آخرین و بزرگترین از آنچه در دسترس است در صنعت برای کشاورزان” Weiseth گفت.

“مردم (هستند) قادر به ارتباط برقرار کردن با تعدادی از سازمان ها در طول کل زنجیره تامین در بخش کشاورزی.”

Weyburn منطقه کشاورز جیک Leguee است با حضور در سه بعد نشان می دهد چند بار. او می گوید هیچ تجربه دیگر کاملا آن را دوست دارم به خصوص اگر شما یک کشاورز.

“آنها مقدار زیادی از آزادی و بسیاری از طول و عرض به صورت کاملا خلاق در انواع مختلف درمان آنها می توانید بر روی محصولات مختلف وجود دارد. آن است که یک فرصت منحصر به فرد به یاد بگیرند که یک زن و شوهر از چیزهای مختلف گفت: Leguee.

Leguee می گوید: سایت عظیم است و وجود به عنوان وجود دارد تن به دیدن. او می گوید رفتن با چند چیز خاص شما می خواهید برای دیدن در غیر این صورت شما خواهد شد از دست داده است.

به دلیل COVID-19 pandemic آنها را با یک پلت فرم آنلاین برای سال 2020 نسخه از این رویداد. که شامل 50 دقیقه وبینار که ویژه کارشناسان و مجاز برای تعامل بین آنها و مردم به تماشای.

ادامه مطلب: ساسکاچوان محصولات پیشبرد به سرعت برداشت را آغاز و در هفته آینده

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما آن را متوقف نمی کسانی که درگیر با این نمایشگاه از شروع ایده های جدید مانند شوری پروژه. هدف از این پروژه این است که با استفاده از انتخاب نوع چمن( علوفه گونه) یا یونجه برای خلاص شدن از بالای نمک در سطح خاک از درون به ریشه منطقه است. که مانع توانایی برای یک محصول به رشد است.

“تخمین زده می شود بین شش میلیون و 20 میلیون هکتار در معرض خطر هستند در غرب کانادا گفت:” ثابت شده دانه مدیر منطقه در شمال ساسکاچوان بخش Wayne Dobbie.

“با دو میلیون هکتار به طور مستقیم تحت تاثیر قرار امروز. این یک مشکل بزرگ برای همه temp-آن رشد و مناطق برای کشاورزی و تولید کنندگان در سراسر چمن زار.”

او می گوید: این امر در همه مناطق غربی و کانادا و از جنوب Manitoba به northern Alberta.

COVID-19 به ارمغان می آورد ناامنی غذایی به نور در ساسکاتون

COVID-19 به ارمغان می آورد ناامنی غذایی به نور در ساسکاتون

Dobbie می گوید: شوری مشکلات ناشی از تعدادی از راه های مختلفی از جمله رطوبت بیش از حد در طول دوره از زمان, مرطوب, چرخه تغییر از راه شیوه های خاصی انجام شده از طریق در مناطق خاص و یا حتی متفاوت نوع محصول.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بسیاری وجود دارد, بسیاری از عوامل است که می تواند باعث شوری برای تبدیل شدن به یک موضوع در خاک است.

“طولانی هدف این است که برای نشان دادن وجود دارد شیوه های سازگار با محیط زیست است که می تواند کمک زیادی به بازسازی خاک اما حداقل به رشد بازگشت (از لحاظ اقتصادی) گفت:” Dobbie.

“این که آیا آن را به سمت چپ برای خوراک گاو یا چرا یا حتی فقط سمت چپ به تنهایی. حداقل چیزی است که وجود دارد در حال رشد وجود دارد.”

ادامه مطلب: کانادا و جو کشاورزان دیدن مزیت قیمت با توجه به چین-استرالیا تجارت تنش

لغو نمایش نبود یک گزینه به عنوان یک راه این بود که نیاز به اجازه می دهد برای انتقال دانش ،

“ما می خواهیم به یک محل است که ایجاد محتوای عالی,” Weiseth گفت.

“ما می خواهیم برای ایجاد گفتگو با کشاورزان و مردم در این صنعت با عموم مردم است.”

Leguee با حضور در وبینار به عنوان یک روزنامه نگار. او می گوید این نشان می دهد که واقعا خلاق طرف سازمان برای قرار دادن در یک رویداد مجازی برای چیزی است که مردم در واقع می توانید ببینید حتی اگر آن را در فرد.

Weiseth گفت: virtual فرمت شد و استقبال خوبی در میان افرادی که شرکت کردند. اما آن را بزرگ خواهد بود به امید بازگشت به یک فرد نشان می دهد تجارت در سال 2021.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>