هوایی کانادا و چین گسترش پروازها به مارس بیش از 10 COVID-19 شیوع

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

هوایی کانادا گسترش آن لغو تمام پروازهای بین کانادا و چین به مارس 10 با توجه به این رمان coronavirus اپیدمی زیر رهبری ایالات متحده خود را به همتایان.

اعلام می آید نزدیک به یک ماه پس از اولین هواپیمایی متوقف پرواز مستقیم به مقصد پکن و شانگهای از تورنتو و مونترال و ونکوور.

ادامه مطلب: مسافر در ایر کانادا پرواز به ونکوور است نه یک مورد جدید از COVID-19: B. C. مقامات

آن را گسترش تعلیق نزدیک به شش هفته به عنوان ویروس شناخته شده به عنوان COVID-19 اسپرد از چین به برخی از سه ده کشور آلوده کردن بیش از 80,000 مردم و ایجاد حداقل 2,700 مرگ و میر.

هوایی کانادا می گوید آن را نیز شستشو روزانه بدون توقف پروازهای بین تورنتو و هنگ کنگ از برنامه خود را تا تاریخ 30 آوریل به دلیل کاهش تقاضای بازار است. حامل می گوید آن در حال انجام پرواز روزانه به دلار هنگ کنگ از ونکوور را جای مشتریان در اصل رزرو در تورنتو-هنگ کنگ مسیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ششم قبل از میلاد COVID-19 بیمار در زمان پرواز از مونترال در روز ولنتاین

ششم قبل از میلاد COVID-19 بیمار در زمان پرواز از مونترال در روز ولنتاین

هوایی کانادا گفت: در هفته گذشته این بود که فرح برای یک سه ماهه اول به عنوان اثر شیوع ویروسی و ادامه داد: پایه ناوگان خود را از بوئینگ 737 Max جت نیش به فروش.

آن همه آمریکایی مسافر شرکت های هواپیمایی که به طور معمول پرواز به چین در لغو پروازها به سرزمین اصلی, به, بهار, با ایالات متحده حامل تعلیق مسیرهای تا اواخر آوریل است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>