Ajit Pai در حال ساخت تعداد زیادی از دشمنان را در جاده ها به 5G

Category: پلیتیکو Comments: No comments

FCC رئیس Ajit Pai است angering بسیاری از افراد قدرتمند به عنوان ریاست خود را بازدید چهارم آن و به طور بالقوه نهایی سال است.

پنتاگون وزارت بازرگانی و وزارت حمل و نقل. برق و تاسیسات و خطوط هوایی و صنعت خودرو. مقامات امنیت عمومی و پیش بینی آب و هوا. بالا قانونگذاران از هر دو حزب از جمله متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را که کنترل FCC را رشته کیف پول در تخصیص بودجه سنا.

و بیشتر از آن است که به دلیل اقدامات Pai گرفته شده در این سال است.

هر FCC صندلی باعث می شود تصمیم گیری که در قرعه کشی انتقاد از قضاوت پیشنهاد ادغام با پخش و شرکت تلفن همراه به تنظیم قوانین برای بی طرفی خالص و robocalls. اما barbs آینده Pai راه را ضرب در ماه های اخیر به عنوان او منجر کمیسیون در divvying تا میلیاردها دلار ارزش بی سیم طیف برای یک نسل جدید از Wi-Fi و خدمات بی سیم 5G — حرکت می کند که در حال خروج از یک طول دنباله برندگان و بازندگان و قرار دادن Pai تصمیم گیری و حرفه ای کارشناسان در زیر میکروسکوپ.

روشن برندگان عبارتند از Comcast در, Facebook AT&T و سایر دره سیلیکون و مخابرات تیتان که می گویند Pai سیاست های آمریکا کمک خواهد کرد رقابت با چین برای فن آوری برتری. به متحدان خود Pai است که قهرمانانه برای گرفتن منافع محدود نگه داشتن امریکا از ساخت عینی بهترین استفاده را از آن منابع دیجیتال.

به دشمنان او را برای رفتن سرکش در راه است که اتلاف پول مالیات دهندگان و می تواند خطر انداختن امنیت عمومی.

برخی از آنها بیان انتقادات خود را از Pai عمیقا در شرایط شخصی.

“من نمی خواهد او را با من به خرید یک ماشین از آنجا که او می خواهم پرداخت قیمت کامل برچسب و سپس سعی کنید به فروشنده پاداش” سنا appropriator جان کندی (R-لا.) گفت: در اوایل سال جاری انتقاد Pai طرح به ارائه اپراتورهای ماهواره ای میلیاردها دلار را به خود امواج رادیو و تلویزیون برای 5G. پس از Pai تایید دیگری 5G طرح بیش از پنتاگون اعتراض نیروهای مسلح سنا صندلی جیم Inhofe (R-Okla.) اشاره کرد که “هنگامی که مردم سعی کنید به فشار سیاست های بد را در وسط یک بحران بدون هماهنگی با ظاهر هر کس دیگری آن باعث می شود من تعجب می کنم که در مورد انگیزه های خود را.”

منتقدان سرزنش تونل-چشم انداز نظارتی فرهنگ است که آنها می گویند Pai است تکیه به عنوان رئیس اجرایی اداره.

FCC مظهر “بسیار نظارتی ضبط طرز فکر” و “استکبار” گفت: شادی ایضا که به تازگی به رهبری, نرم افزار, تکنولوژی, شورای ناموفق امواج رادیو و تلویزیون مبارزه با این کمیسیون از طرف برقی آب و برق. او متهم به سازمان دادن آن ایمان به فناوری و شرکت های مخابراتی’ وعده بهبود اتصال به اینترنت در هزینه از نگرانی های ایمنی از دیگر طیف وابسته به صنایع است.

“آنها به معنای واقعی کلمه باور را در قلب خود را که هیچ چیز که به ما گفت درست است … که فقط بسیار خطرناک تفکر” گفت: ایضا در حال حاضر مدیر عامل شرکت آمریکایی قدرت عمومی انجمن در یک مصاحبه. “تصور این بود” ما باهوش تر از شما, شما واقعا می دانید آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد دلیل این که شما لازم نیست که ما سطح از تجربه و تخصص.'”

شکایت مشابه آمده اند از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع و تجارت ادارات — با وجود ستایش Pai گیری دریافت کرده اند از دولت و رهبران مانند دادستان کل ویلیام Barr و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow.

سناتور. ماریا Cantwell (D-شستشو.), نماینده دموکرات تجارت کمیته upbraided Pai در طول 24 ژوئن نظارت شنوایی برای جانبداری در برابر فدرال کارشناسان در جنگ بیش از پیش بینی آب و هوا حمل و نقل هوایی, حمل و نقل, ایمنی و امنیت ملی است. او خیره شد پایین سازمان به عنوان رئیس او لرزاند, کردن نگرانی ها پس از آن خندید در ظاهری غضب و به او گفت که FCC نباید “default آژانس” برای تصمیم گیری ستیز تماس در خلاء است.

“به نظر می رسد که آژانس تنگ علاقه خود را در استاندارد عمومی برای پهنای باند سیاست” Cantwell اظهار تاسف کرد. “امروز FCC رد اولویت های ملی و به صورت پیش فرض به این باور است که بالاترین و بهترین استفاده از طیف است که همیشه زمینی پهنای باند.”

سناتور در ادامه به کوره Pai بیش از مسائل مشابه در سراسر این جلسه که کشیده گذشته سه ساعت — گاهی اوقات باعث گرم آژانس ارشد به مسخره بیش از آنچه به او لقب “مزخرف مطلق” از منتقدان مانند پنتاگون.

رانده شده توسط مهندسی’

Pai رد بسیاری از این انتقادات گفتن سیاسی در طول یک ماه ژوئن در کنفرانس خبری که او و سازمان را به سختی تماس به دلیل عدم راحتی در دسترس امواج رادیو و تلویزیون. وی با تاکید بر این سازمان دستور به آزاد کردن ارتباطات منابع برای بخش خصوصی — یک فرایند می گوید: “انگیزه با هدف تجزیه و تحلیل متخصص و شامل همه لازم است با مشورت با دیگران است.

“ما رانده شده توسط مهندسی” Pai گفت. “نه سیاست و نه مطبوعات و اما آنچه که واقعیت؟”

“این چیزی است که 5G رهبری است که با تمرکز بر حقایق و در آینده با یک راه حل ارائه می شود که بهتر بازگشت ارزش به مردم آمریکا برای منابع که متعلق به مردم آمریکا” اضافه شده Pai که سال ها صرف هل دادن اهداف از سرعت جلوتر پیشرفته شبکه های بی سیم و روستایی خدمات پهن باند.

آن ضرری ندارد که Pai تلاش کرده است پشتیبانی قوی از رئیس جمهور. در کاخ سفید سخنرانی در بهار سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود با Pai به حق او کف آژانس ارشد را “فوق العاده شغل” و ساخت 5G حکم روشن است.

“مسابقه به 5G نژاد آمریکا باید برنده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “دولت من این است که با تمرکز بر آزادی تا حد بی سیم طیف به عنوان مورد نیاز است.” سپس او آجدار Pai در مورد امکان هل دادن تلاش و حتی بیشتر: “من حدس می زنم در برخی از نقطه ما در حال رفتن به صحبت کردن در مورد شماره 6” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما فکر می کنم که درست است, Ajit?”

Pai شد که یک کمیسیون در سال 2012 در بر داشت خود را درگیر در حزبی کشتی جودو به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بالا او را به صندلی در ژانویه 2017. هجوم تهدید به مرگ و دموکراتیک اعتراض او لغو اوباما-دوران سیاست مانند FCC را رسانه های مالکیت محدودیت و بی طرفی خالص مقررات — دفاع از دومی تصمیم با بازیگران در یک عمدا dorky تصویری طراحی شده برای به ویروسی. اگر سیاست های او جلب توجه او با “cartoonishly بزرگ” ریس قهوه لیوان او نوشید از طول بی طرفی خالص رای دادن.

اما به امواج رادیو و تلویزیون در حال فشرده با آخرین سیاست حرکت Pai است بیگانه بخش فراتر از حد معمول ارتباطات بازیکنان. این پیچیده تر spats نمی افتد و در امتداد سنتی حزبی خطوط و گاهی اوقات قرار Pai در مواجهه با تهمت متحدان مانند وزیر دفاع علامت Esper حمل و نقل وزیر ایلین چائو و بالای تپه خواهان.

یک انتخابات به باز کردن کل یک گروه شناخته شده به عنوان 6 GHz Wi-Fi جلب تشویق از کابل غول مانند Comcast و دره سیلیکون تیتان مانند Facebook. اما برقی آب و برق و امنیت عمومی مقامات گریه ناپاک و گفت: این می تواند آنها را مختل استفاده از همان امواج رادیو و تلویزیون for critical infrastructure services.

که همان ماه Pai bucked بخش عمده ای از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با تصویب یک طرح ویرجینیا ماهواره ای شرکت Ligado شبکه به repurpose موجود در آن امواج رادیو و تلویزیون برای 5G خدمات — پروژه ای است که پنتاگون و نقطه می گویند می تواند upend ملت سیگنال های GPS. او همچنین overrode اعتراض از نقطه و خودرو منافع در پیشبرد یک برنامه اجازه می دهد تا خدمات Wi-Fi در یک تکه از طیف در 5.9 GHz band که شده بود خود را کنار بگذارند برای ایمنی خودرو.

در ماه های آینده, FCC است انتظار می رود رای تکمیل حمل و نقل برنامه ها و پرداختن به مسائل حل نشده در 6 GHz Wi-Fi بحث است.

طیف تقسیم ضرب

این گروه در از دست دادن به پایان می رسد از این دعوا شکایت دارند که Pai و آژانس در حال نادیده گرفتن آنها نگرانی های معتبر.

“همه درخواست از کارشناسان ایمنی در حمل و نقل … ما به طور موثر بسته شده اند از بحث” Shailen Bhatt, که نشان دهنده, خودرو و حمل و نقل منافع به عنوان مدیر عامل شرکت حمل و نقل هوشمند, جامعه, گفت, سیاسی. “من نمی فهمم که چرا مناسب احترام و توجه است که با توجه به وزارت حمل و نقل است.”

سنا انرژی و منابع طبیعی صندلی لیزا Murkowski (R-آلاسکا) اظهار تاسف کرد که Pai در زمان هفت ماه برای پاسخ به یکی از نامه های او که در آن او ابراز نگرانی در مورد چگونه خود را از امواج رادیو و تلویزیون دستور کار ممکن است فشار آب و برق و پاسخ اضطراری. او پیشنهاد تاخیر بود چون Pai “موفق به اندازه کافی همکاری و یا مشورت با این اشخاص.”

پس FCC را Ligado تایید پنتاگون همچنین در مورد شکایت احساس نادیده گرفته شده است.

“وجود دارد یک به یک پشت و جلو است که ما به طور معمول از طریق” DoD مدیر ارشد فناوری اطلاعات دانا Deasy گفت: نیروهای مسلح سنا نمایندگان مجلس در طول یک مه 6 شنیدن کاوش FCC را Ligado تصویب.

تجارت وزارت ارتباطات و اطلاعات ملی دولت به نمایندگی از قوه مجریه خواسته است FCC به انجام مجدد آن Ligado تصمیم نشان می دهد که Pai را هیچ “نشان دهنده غیر قابل توضیح از سالم احترام است که NTIA و مجریه باید به طور کلی دریافت شده از این کمیسیون است.”

Pai بارها و بارها به دنبال به tamp کردن چنین ترس و آینده برخی از این روایات. در مورد Ligado او به کنگره گفت که FCC رسیده بود به بالای مقامات پنتاگون قبل از اعلام پیشنهاد خود را تایید. در ماه ژوئن او موفق به دریافت یک جلسه از دفاع و حمل و نقل و تجارت مقامات که شامل اطلاعات طبقه بندی شده از مقامات دفاعی.

در سخنرانی ها و اخبار همایش Pai گفت که او به طور جدی دامپزشکان منتقدان اعتراض حتی زمانی که کمیسیون رای نمی به آنها واگذار.

متحدان خود را به توافق برسند.

“از ما خواسته به سختی تماس” جمهوری خواه FCC کمیسیون Mike O’Rielly گفت: در طول یک رویداد های اخیر.

Pai موفق به کسب مقدار زیادی از ستایش از سنتی مخابراتی تحلیلگران و ناظران از جمله برخی از منافع عمومی گروه که ناودان خود را زودتر deregulatory حرکت می کند. گفتند پنتاگون صنعت خودرو و آب و برق نشان دهنده بیش از حد محتاط احتکار از امواج رادیو و تلویزیون و Pai شجاع به مقابله با این جنگ های چمن. تمام پنج کمیسیون به اتفاق آرا رای دادند در بسیاری از این spats.

“FCC است این کارشناس سازمان که به اتهام ساخت این تصمیمات گفت: Ligado مدیر عامل داگ اسمیت که پیشنهاد کرده است که پنتاگون علیه شرکت خود را 5G برنامه های در تضاد با هدف تجزیه و تحلیل از درون دولت (مورد دریافت برخی از اعتبار سنجی از ایمیل های داخلی به دست آمده توسط POLITICO). “آنها مستقل از بدن است. آنها باید به تعادل در تمام رقابت های مختلف منافع است.”

انجمن حمایت از دانش عمومی که دریافت برخی کمک های مالی از Ligado و فن آوری و مخابرات منافع استدلال کرد که مردم باید به تاخیر FCC مهندسی تخصص تماس که “کلید موفقیت ما” در 5G. آنها به رهبری یک حرف محوری گروه پشت این ایده.

تقسیم دولت

به طور گسترده ای اذعان کرد دولت جنگ داخلی بیش از امواج رادیو و تلویزیون و در عین حال ساخت است Pai کار سخت تر است.

در ایالات متحده FCC تنظیم تجاری امواج رادیو و تلویزیون در حالی که وزارت بازرگانی را NTIA قرار است برای نظارت بر فدرال برگزار می شود بی سیم طیف — و کمک به میانجیگری برخی از این شدید 5G دعوا. اما NTIA است فاقد سنا تایید رهبر برای بیش از یک سال و کابینه سازمان مانند پنتاگون و نقطه رشد بیشتر در مورد طیف نارضایتی.

این اختلال باعث شده است که برخی استدلال می کنند که کل سیستم ممکن است گران و نیاز به ایجاد یک نام تجاری جدید سازمان دولتی.

یک وزارت بازرگانی مشاوره گروه در حال آماده سازی یک گزارش در نظر یک احتمال است. “ما به طور کلی به توافق رسیده است که این کشور در حال حاضر رویکرد برای مدیریت استفاده از طیف است که دیگر به طور موثر در خدمت نیازهای تمامی ذینفعان جامعه” جنیفر شیوه های ماهواره ای اجرایی تهیه این گزارش گفت: گروه مشاوره همکاران در ماه آوریل است.

حتی پس از Pai باید کلود در شاخه های اجرایی و ذینفعان صنعت هنگامی که تدوین اولویت های خود را در 5G استراتژی نتیجه یک دولت پاسخگویی دفتر گزارش صادر شده در پایان ماه ژوئن سوال عدم اندازه گیری معیار های رانندگی Pai را در دستور کار و مجموعه ای از جاه طلبی های به ظاهر توسعه یافته در یک سیلو.

یکی از چالش های است که اختلاف بیش از آنچه که داده واقعا شمارش است. ایضا ابزار صنعت نماینده هنگامی که خواست این کمیسیون و کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال به توافق برسند به هش کردن تفاوت بین مخابرات و آب و برق منافع — اما گفت که این ایده هیچ جا رفت. “این اولین بار من رفتم به نوع شناور که ایده به برخی از FCC کارکنان آن بود به من نشان می دهد قتل نخستزاده خود را,” او گفت:.

هنوز FCC پس از نشان داده شده است برخی از باز بودن. O’Rielly نوشت: سازمان حفاظت محیط زیست در ماه ژوئن با Pai, برکت, پیشنهاد یک بین مشارکت در airwave بهره وری.

اما ایضا شمارش خودش را در میان کسانی که می گویند رادیکال FCC تعمیرات اساسی ممکن است تنها راه حل است.

“من فکر نمی کنم آن را می توانید در ادامه آن همان ساختار از آنجا که ما در حال رفتن به نگه داشتن این غلط های پیشنهادی قرار دارد خارج وجود دارد که در حال رفتن به قرار دادن کشور ما بازگشت,” او گفت:. “من فکر می کنم در نهایت شما می خواهم نیاز به تغییرات قانونی.”

رئیس جمهور Pai?

Pai خود در آینده, در ضمن یک سوال باز در میان انتظار گسترده است که او را ترک اگر جو بایدن برنده کاخ سفید در ماه نوامبر. حتی اگر تهمت برنده انتخاب مجدد بسیاری انتظار Pai را کنار قبل از اینکه مجبور به ترک پس از مدت انقضا در 2021.

بسیاری سابق FCC رهبران در ادامه به نمایندگی از صنایع است که بهره مندی از تصمیم این کمیسیون تحت Pai: سابق صندلی کوین مارتین بالا لابی برای Facebook; سابق صندلی مایکل پاول سر کابل, صنعت, تجارت, گروه NCTA; مردیت victoria simpson بیکر آگهی های بی سیم گروه تجارت CTIA و جاناتان Adelstein سران بی سیم زیرساخت های انجمن; سابق کمیسیون رابرت مک داول و مینیون Clyburn کمک چوپان از طریق T-Mobile اخیر با مشخصات بالا در حال اجراست.

Pai خودش سابق Verizon وکیل روی لئامت دادن که بسیاری از منتقدان خود را خوشحال هستند به استناد. اما مخابراتی سنتی بازیکنان می گویند آنها هیجان زده برای دیدن Pai ساخت این انتخاب سخت است که خشم برخی از نمایندگان مجلس و صنایع در سراسر واشنگتن است.

“شما بوده ام به یک رهبر در ساخت مطمئن شوید که ما طیف ما نیاز” Adelstein گفت: Pai در طول کنفرانس های مجازی در اواسط ماه مه. “این همیشه یک چالش های مختلف رقابت کند.”

Pai به نوبه خود گفت: بی سیم شرکت کنندگان در کنفرانس: “FCC را بدست در محل بسیاری از خلاق طیف باند است که شما می توانید استفاده کنید به عنوان شما را مشاهده کنید مناسب.”

Pai دارای خار بحث در مورد آینده خود اگر چه شایعات در مورد یک امکان سیاسی اجرای طولانی hounded بومی Kansan. او دوست دارد به شوخی در مورد جایگزین تلویزیون ستاره قاضی جودی.

انجمن ملی رسانههای رئیس گوردون اسمیت ارائه نشاط اذعان سیاسی شایعه اذهان عمومی در طول یک رویداد ممکن است.

“من فکر می کنم شما باید از رفتن به کاخ سفید گفت:” Pai. “من خوشحال خود را به معاون رئیس جمهور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>