آلاباما پلیسی متهم به قتل در “مثلث عشق” کشتن

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یک بیرمنگام آلاباما کارآگاه بود به اتهام قتل پنج شنبه پس از او به اتهام ضرب گلوله کشته و یک زن نشسته در یک ماشین پلیس بینام با خارج از وظیفه پلیسی در چه محققان گفت: “مثلث عشق اشتباه رفته است.”

“این در یک کنفرانس مطبوعاتی که من می خواستم به امروز یا هر روز دیگر, اما آن را در مورد حقایق و واقعیتهای زندگی” بیرمنگام رئیس پلیس پاتریک اسمیت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام دستگیری Alfreda Fluker.

اسمیت نیست و جزئیات را از گرفتاری به جز به می گویند: “این چیزی است که در جریان بوده است برای کمی در حالی که بدون دانش ما.”

مرد کردن وظیفه پلیسی که نشسته بود در ماشین بود که مشخص نشده بود صدمه دیده است نیست. قربانی شناسایی شد به عنوان Kanisha Necole فولر 43.

این حادثه گشوده فقط بعد از ساعت 11 شب روز جمعه زمانی که پلیس در پاسخ به یک تماس از عکس اخراج شدند. آنها وارد برای پیدا کردن یک زن به ضرب گلوله چندین بار و با عجله او را به UAB بیمارستان که در آن او مرده اوایل روز شنبه.

ساعت بعد Fluker—15 سال کهنه نیروی اختصاص یافته به پیشگیری از جرم, تیم—را بازداشت گرفته شد در خانه اش در غرب, Birmingham. پلیس محلی را به نام دولت محققان از آنجا که یکی از خود را درگیر است.

“ما صرف تمام این شب ردیابی کردن همه چیز ما احتمالا می تواند در این مورد” اسمیت گفت. “حتی زمانی که آن را منجر به یکی از خود ما ما را به سختی تماس بگیرید و ما در حال رفتن به گرفتن اقدامات مناسب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>