پس از ماه ها اصرار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرتکب هیچ اشتباه خود را در “کامل” call جمهوری خواهان را در بر داشت راه خود را به اجتناب ناپذیر پایانی: این استدلال که رئیس جمهور بالاتر از قانون اساسی است که او قسم خورده است به رعایت است.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان ادعا کرد او هرگز مشروط آزادی از کمک های نظامی در اوکراین را اعلام تحقیقات به جو بایدن و روسیه, تئوری های توطئه به عنوان متهم در این مقالات از استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی خود را باز استدلال روز شنبه اعلام کرد که هیچ شاهد شنیده تهمت لینک کمک به اوکراین تولید خاک بر بایدن. اما در یکشنبه, ملت آموخته است که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون شنیده جمهور اعتراف او می خواهم انجام درست آن.

برای یک لحظه رئیس جمهور و متحدان او به نظر می رسید flummoxed. مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده یک سری از توییت تصریح می کند که او “هرگز گفته جان بولتون که کمک به اوکراین شد و برای تحقیقات به دموکرات ها از جمله Bidens.” فاکس نیوز شروع دیوانه وار نشان می دهد که بولتون از همه مردم یک مامور مخفی از جناح چپ دولت. روز دوشنبه تهمت وکلا از سر دفاع از خود در مجلس سنا با این استدلال که هیچ شواهدی از یک در عوض در “خانه رکورد” را به عنوان اگر ملت نادان باقی مانده از بولتون حساب که به نظر می رسد در بالای هر روزنامه, سایت و خبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de