آلبرتا پایگاه نیروی هوایی برای استفاده از, بز, گوسفند برای خلاص شدن از شر ناخواسته پوشش گیاهی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا نیروهای پایه در آلبرتا است, استخدام جدید گردان از بدون مو خوردن ماشین آلات برای یک ماموریت است که نیاز به اقدام محدود در این تابستان.

وزارت دفاع ملی است و قرار است در یک مناقصه برای بز و گوسفند چراندن در بخش پایه در 4 بال سرد دریاچه.

“ما این را در [CFB] Comox چند سال پیش و من احساس ایده نوع لگد از آن تجربه” گفت: کاپیتان حصیر قوی, روابط عمومی افسر 1 هوایی کانادا بخش مستقر در وینیپگ.

“دلیل ما با استفاده از بز است زیرا این مناطق است که نیاز به کمرنگ هستند و در مکان های مخاطره آمیز مانند… جایی که زهکشی خندق وجود داشته باشد.”

مناقصه ها و مزایده که در حال حاضر بسته شده گفت: این پایگاه دارای مناطق دشوار است برای حفظ با توجه به میزان شیب و در دسترس است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به مردم در آن وجود دارد با طرمرس و مسائل روز طول می کشد چرا که آنها این کار را با دست. اما شما فقط می توانید کمپرسی یک دسته از بز در آن وجود دارد و آنها می تواند مراقبت از آن را در هیچ زمان” قوی گفت.

قرارداد خواستار یک گله از 250 حیوانات: 70 درصد بز و 30 درصد گوسفند.

قوی گفت: این چیزی است که برنامه ریزی شده برای دیگر پایگاه های سراسر کشور.

با استفاده از بز برای کنترل علف های هرز جدید نیست. آن بوده است در اطراف در اروپا برای قرن ها و مخلوقات شده اند به کار در کملوپس, B. C., and Regina برای مقابله با تهاجم علف های هرز.

ادامه مطلب: ادمونتون را به علف خوردن بز پروژه کاری ادامه داده اند تا پس از 3 سال

شهر کلگری شروع به استفاده از بز به از بین بردن علف های هرز مضر — مهمترین کانادا خار — در یک راه سازگار با محیط زیست در یک پارک شهری در سال 2016.

“ما سه روش متفاوت بز گله های عامل در این شهرستان در حال حاضر. من می خواهم بگویم آن موفقیت آمیز بوده است گفت:” کریس برادفورد که دسته شهری و حفاظت از محیط زیست برای کلگری پارک.

Manderson گفت: جدید ترین منطقه برای به دست آوردن یک گله بز در هفته آینده یک شیب پرتگاه شمال کمان رودخانه مرکز شهر.

“بز هستند خیلی بهتر در مذاکره است که دامنه از مردم خواهد بود. یک روش مرسوم خواهد بود بچه ها در خارج وجود دارد با کوله پشتی پاش.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: بز چراندن تا McHugh بلوف در کلگری به عنوان بخشی از تابعیت پروژه

قوی گفت: از بین بردن پوشش گیاهی است یک راه خوب برای نگه داشتن پایین ناخواسته حیات وحش در پایه که در آن خرس گوزن و گوزن سرگردان اند بر روی باند فرودگاه.

نیروهای جدید استفاده خواهد شد به عنوان مورد نیاز است.

“این نوع مانند یک حذف برف یا چمن مراقبت از خدمات شما می خواهم که برای خود خانه” قوی گفت.

“آنها در واقع استفاده از آنها برای یک دوره مشخص از زمان. و اگر آنها مورد نیاز نیست دوباره برای یک یا دو هفته آنها از بین برود و پس از آن آنها می آیند.”

سازمان دیده بان زیر: برخی از اخبار جهانی ویدئوها در مورد بز.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>