آلبرتا موفق به پرچم N. W. T. مورد تعلیق cenovus نظارت با وجود توافق: ایمیل

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

آلبرتا به حالت تعلیق در نظارت بر محیط زیست برای cenovus شرکت بدون اطلاع Northwest Territories با وجود از نظر قانونی الزام آور توافق به انجام این کار.

حذف نازل شده است در یک سری از ایمیل ها بین دو دولت به دست آمده توسط کانادا را فشار دهید.

ادامه مطلب: آلبرتا تعلیق برخی از نظارت بر محیط زیست در 16 cenovus پروژه با توجه به COVID-19

“ما آگاه شده است … که آلبرتا انرژی تنظیم شده است و به طور نامحدود به حالت تعلیق در چندین نظارت بر محیط زیست مورد نیاز به صورت عمده cenovus تولید” نوشت: Erin Kelly, N. W. T. معاون وزیر محیط زیست به آلبرتا همتای.

“آیا شما هر گونه اطلاعات است که می تواند به اشتراک گذاشته در این مورد؟”

مه 15 ایمیل نوشته شده بود بیش از یک هفته پس از آلبرتا تنظیم به حالت تعلیق در یک آرایه وسیعی از نظارت بیش از آنچه گفته شد بهداشت عمومی نگرانی های مطرح شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر. کلی گفت دولت او یاد گرفته در مورد حرکت از گزارش های خبری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Shandro می گوید AER نمی تعلیق هر گونه نظارت بر محیط زیست مورد نیاز حتی اگر آن را

Shandro می گوید AER نمی تعلیق هر گونه نظارت بر محیط زیست مورد نیاز حتی اگر آن را

ده روز بعد کلی بود نه دریافت پاسخ.

“این مربوط به بسیاری از N. W. T. ساکنان که هنوز هم حفظ معاش زندگی,” او نوشت: مه 25.

“با COVID-19 ما حتی بیشتر ساکنان با تکیه بر مواد غذایی برداشت شده از زمین است و تقریبا مشخص است که نگرانی های مربوط به کاهش نظارت بالادست آورده خواهد شد تا در طول (آینده قوه مقننه) را وارد نمایید.”

نظارت است که انتظار می رود برای از سرگیری چهارشنبه.

N. W. T. پایین دست از cenovus و در سال 2015 امضا توافق نامه با Alberta که املای روشن مسئولیت اطلاعات-های اطلاع رسانی و مشاوره برای عبور از مرز آب.

ادامه مطلب: ترودو ارائه می دهد پول جدید به نفت patch اما عربستان به حالت تعلیق در عمل آب و هوا بیش از COVID-19

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در ایمیل دوم کلی امتیاز به آن رسیدگی کند.

“این (سرزمین) بوده است نه آگاهانه و یا بحث تغییرات جدید برای نظارت بر هر (توافق). من هنوز برای دریافت پاسخ به ایمیل من آخرین.”

یک آلبرتا محیط زیست و پارک های ایمیل را نشان می دهد کلی نکته دوم باعث یک “فوری” درخواست در این بخش برای پاسخ به نگرانی.

در پاسخ به یک درخواست برای یک توضیح برای عدم مشاوره آلبرتا ایالات محافظه کار به دولت ارائه شده یک جمله ایمیل.

“شده اند وجود دارد در حال انجام بحث و اشتراک گذاری اطلاعات با N. W. T. بر وضعیت محیط نظارت بر کیفیت آب در سایت های اشاره شده در آلبرتا-N. W. T. موافقتنامه دو جانبه در سراسر COVID-19 همه گیر شروع در ماه مارس” نوشت: آلبرتا محیط سخنگوی John Muir.

Joslyn Oosenbrug ، سخنگوی N. W. T. اداره کل محیط زیست گفت: جلسات متعددی برگزار شد و در ماه ژوئن به آدرس قلمرو نگرانی.

آقای کنی می گوید آلبرتا باید ‘با احتیاط خوش بینانه در مورد آینده اقتصادی

آقای کنی می گوید آلبرتا باید ‘با احتیاط خوش بینانه در مورد آینده اقتصادی

“آلبرتا است متعهد به تبادل اطلاعات و بحث در مورد هر گونه تغییر در نظارت” او نوشت: در یک ایمیل. “ارتباط در حال انجام است و شامل ایمیل ها و نامه های رد و بدل شده در معاون وزیر و وزرا ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این قلمرو می خواهد قوی تر صدای در مدیریت جریان آب به زمین های خود را. آن را می خواهد یک کرسی در کمیته های مختلف است که تعیین چگونه آب را باید بررسی شود “برای اطمینان از پایین دست منافع هستند نشان داده” Oosenbrug نوشت.

مارلین اشمیت, محیط زیست منتقد برای آلبرتا و رهبر جدید حزب دموکرات گفت: این حمله نشان داد که “عدم احترام.”

“این واقعا ناامید کننده بود برای من برای دیدن دولت آلبرتا است, در نظر گرفتن ارتباط آن با دیگر کانادایی ها به آرامی در حال حاضر,” او گفت:.

ادامه مطلب: آلبرتا دانشمندان انتقاد از تصمیم به تعلیق برخی از نظارت بر محیط زیست از صنعت نفت

“زمانی که دولت ما شکایت در مورد درمان فقیر است که ما در حال گفته شدن از کانادایی دیگر ما باید درمان (آنها را) با احترام با آن ما انتظار داریم که به درمان می شود.”

N. W. T. نیست و تنها علاقه مند به گروهی که نبود مشورت در مورد تعلیق. برای اولین بار سازمان ملل در cenovus منطقه, زیست محیطی, گروه, آلبرتا دانشمند ارشد و علمی مشاوران که انجام کار نظارت همه می گویند آنها باقی مانده بودند از این تصمیم.

دولت گفت: حرکت ساخته شده بود در پاسخ به نگرانی های از کانادا انجمن های نفت و تولید کنندگان در مورد اپراتورها قادر به دیدار با برخی از الزامات نظارت در حالی که مطابق با COVID-19 سفارشات.

آلبرتا هنوز به انتشار کار برنامه یا بودجه برای این سال را به میدان فصل مشترک فدرال-استان برنامه مسئول نظارت بر محیط زیست خارج مختلف cenovus اجاره. صنعت که بودجه تلاش شده است لابی به شدت برای کمتر گسترده و ارزان تر طرح.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>