آلبرتا دولت منتشر قصد دارید به نگه داشتن K-12 دانش آموزان یادگیری در میان COVID-19 همه گیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در میان مداوم رمان شیوع کروناویروس همه کلاس 6 و 9 استانی دستاورد امتحانات و کلاس 12 دیپلم امتحانات لغو شده اند, در آلبرتا.

روز جمعه استان منتشر شد اطلاعات در مورد چگونه دانش آموزان را به ادامه یادگیری در حالی که آنها در خانه از جمله گزینه های آنلاین, البته بسته و یا تلفن check-ins. همه مدارس در استان بسته شد در روز یکشنبه به عنوان جهان می پردازد COVID-19 بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: آلبرتا گزارش استان 1st COVID-19 مرگ و حضور فعال در برنامه ریزی برای اجرای قوانین جدید

“دولت انتظار دارد که هر دانش آموز صرف نظر از موقعیت جغرافیایی خود و یا وضعیت اجتماعی و اقتصادی ادامه خواهد داد به یاد بگیرند در حالی که در کلاس های مدرسه در سراسر استان در حال لغو” انتشار اخبار به عنوان خوانده شده.

در تلاش برای شناسایی آنچه محتوا نیاز برای تحویل به دانش آموزان و معلمان را در سال برنامه درسی و اولویت بندی نشده است پوشش داده شده و آنچه را برای دانش آموزان کار از خانه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مهد کودک به درجه 3

  • قصد دارد تمرکز خود را بر زبان و سواد آموزی و همچنین ریاضی نتایج استانی درسی
  • به طور متوسط پنج ساعت کار اختصاص داده خواهد شد هر دانشجو در هر هفته و معلمان خواهد شد انتظار می رود به کار با دانش آموزان و والدین در تحویل مواد

نمرات 4 تا 6

  • مطالب را ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی زبان و سواد و ریاضی و همچنین به عنوان یک فرصت به ترکیب علوم و مطالعات اجتماعی از طریق “صلیب برنامه یادگیری”
  • به طور متوسط پنج ساعت کار اختصاص داده خواهد شد هر دانشجو در هر هفته و معلمان خواهد شد انتظار می رود به کار با دانش آموزان و والدین در تحویل مواد

نمرات 7 تا 9

  • قصد دارد تمرکز خود را بر روی هسته, ریاضی, زبان و سواد و علم و اجتماعی, مطالعات برنامه درسی, نتایج
  • به طور متوسط 10 ساعت کار اختصاص داده خواهد شد هر دانشجو در هر هفته و معلمان خواهد شد انتظار می رود به کار با دانش آموزان و والدین در تحویل مواد

نمرات 10 تا 12

  • این دانش آموزان را به تمرکز بر روی دروس مورد نیاز برای فارغ التحصیلی دبیرستان از جمله زبان (انگلیسی, فرانسه و زبان فرانسوی, هنر, مطالعات اجتماعی, ریاضی, زیست شناسی, شیمی و فیزیک)
  • محتوای دوره های دیگر تحویل داده خواهد شد هر کجا که امکان پذیر است و دولت قرار داده اقامت در محل برای دانش آموزانی که قادر به تکمیل دوره های خود را
  • به طور متوسط سه ساعت کار در هر دوره در هر هفته اختصاص داده خواهد شد و معلمان خواهد شد انتظار می رود به کار با دانش آموزان و والدین در تحویل مواد

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دولت همچنین اعلام کرد هر دانش آموز را دریافت نمرات نهایی و دریافت یک کارت گزارش مناسب به سطح کلاس.

“همه دانش آموزان بودند که در مسیر پیشرفت به کلاس بعدی خواهد شد” ،

ادامه مطلب: دانشگاه آلبرتا دانشجویان پزشکی ارائه مراقبت از کودکان به پزشکان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

دانش آموزان دبیرستانی بودند که در مسیر دریافت مورد نیاز 100 اعتبار به فارغ التحصیل هنوز هم خواهد بود واجد شرایط برای دریافت دیپلم دبیرستان. اصول داده شده است توانایی جایزه تا 15 اعتبارات به دانش آموزان در کلاس 12 که برنامه به طور منفی تحت تاثیر لغو شد.

“اگر دانش آموز قادر به تکمیل یک دوره است که می توانست آنها منجر به دستیابی به یک دیپلم دبیرستان از جمله به عنوان یک تجربه و یا یک حرفه و فن مطالعات دوره مدیران باید توانایی جایزه اعتبارات به اطمینان حاصل شود که دانش آموز فارغ التحصیلان” با توجه به انتشار اخبار.

Hinshaw می گوید تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و یا مرگ و میر است ‘ما’ به عنوان بهره

Hinshaw می گوید تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و یا مرگ و میر است ‘ما’ به عنوان بهره

دانش آموزان علاقمند به نوشتن یک امتحان دیپلم صحبت می کنند به معلم خود را در مورد چگونه برای رفتن در مورد انجام این کار.

برای هر پدر و مادر که مایل به تکمیل یادگیری فرزندشان تجربه دولت عرضه شده و تعدادی از لینک ها. آن را می توان در دولت آلبرتا سایت.

مشاهده link ”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>