آلبرتا NDP رهبر را از تماس UCP عدم مشورت در پارک تغییرات

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

آلبرتا رهبر مخالفان خواستار این استان را به وزیر محیط زیست برای تناقض خود را با امتناع از مشورت عمومی بیش از برنامه برای کوچک شدن استان پارک های سیستم.

“این است که به شدت ریاکارانه عمل توسط Jason نیکسون” گفت: رهبر NDP راشل Notley.

“او به خوبی می داند که بهره نمی خواهد به این توافق برسند.”

این هفته اسناد منتشر شده تحت, آزادی اطلاعات, قانون نشان داد که نیکسون گفته کارکنان خود خواهد بود وجود دارد هیچ ورودی عمومی برای تغییرات او برنامه ریزی برای آلبرتا پارک.

ادامه مطلب: اسناد فاش کردن شک و تردید در آلبرتا برنامه ای برای بستن بند مقررات آزاد پارک

نیکسون اعلام کرد در ماه مارس که ایالات محافظه کار دولت قصد دارد به طور کامل و یا تا حدی نزدیک 20 استانی پارک ها و دست کردن یکی دیگر از 164 به شخص ثالث مدیران. سایت های که برای آن هیچ مدیران می توان به از دست دادن وضعیت پارک و برگرداندن به طور کلی تاج زمین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با وجود مشاوره از بسیاری ارشد کارکنان که حداقل دو دور از مشاوره نامیده می شدند برای یک سند دارای برچسب مشاوره به دولت آمده است: “به عنوان توصیه شده توسط (سرپرست) و ارتباطات توصیه می شود گزینه این است که نه مشاوره.”

Notley در تضاد است که به نیکسون موقعیت قبل از آخرین انتخابات استانی, زمانی که او در جنگ در نظر دارد برای ایجاد یک پارک در Bighorn منطقه آلبرتا کوهپایه. نیکسون متهم پس NDP دولت در تلاش برای رم قصد دارد از طریق قبل از رای گیری بدون کافی و مشاوره.

“این کاملا غیر قابل قبول برای NDP خودسرانه لغو در-مشاوره فردی او گفت:” در ژانویه 2019.

“متاسفانه, آن را به طور فزاینده ای روشن است که حزب دموکراتیک ملی نیست علاقه مند به گوش دادن به کسانی که زندگی و کار در منطقه است.”

ادامه مطلب: Bighorn کشور پارک ها پیشنهاد نمی خواهد بروید: آلبرتا وزیر محیط زیست

Notley در تمسخر آشکار تغییر نظر.

“قبل از انتخابات Jason نیکسون dined در این واقعیت است که پس از 10 سال مشاوره در Bighorn ما هنوز نداده مشورت کافی است. Jason نیکسون ندارد یک پا ایستاده است.”

نیکسون و کارکنان عنوان نگرانی بیش از این تغییرات است.

“ما با استفاده از یک مدل موفق است که وجود داشته در این استان در دهه اهرم مشارکت در زمین های عمومی برای حفظ اکثریت قریب به اتفاق امکانات در دسترس به بهره,” سخنگوی وزارت John Muir نوشت: در یک ایمیل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“محیط زیست-مناطق حساس استان ادامه خواهد داد برای محافظت از طریق برنامه ریزی منطقه ای روند که آیا در پارک ها و یا زمین های عمومی عمل می کنند. همه کسانی که حمایت خود ادامه خواهد داد و پارک ها فروخته نخواهد شد.”

ادامه مطلب: 20 آلبرتا پارک میله میله به صورت کامل و یا جزئی تعطیلی

Notley در زمان کمی آسایش اشاره کرد که بسیار تاج زمین است که به سادگی اجاره نه فروخته شده به صنعت.

“(Cenovus شرکت) خود را ندارد که زمین. آنها اجاره آن است.

“(دولت) هرگز می گوید: “ما هرگز اجاره است که زمین به یک معدن زغال سنگ اپراتور یا ما هرگز اجاره این زمین به روشن آن است. همه آنها می گویند که آنها نمی فروش پارک.”

جدید دموکرات شروع یک کمپین برای مبارزه با تغییرات پیشنهادی که انتظار می رود به پنج سال به پیاده سازی.

Notley گفت که در سه روز اول از don’t Go Breaking My پارک کمپین 11,000 نامه نوشته شده بود از مردم در اعتراض به برنامه.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>