آلبرتا برتر جیسون کنی تورهای آب گرفتگی فورت مکمورری ارائه می دهد پشتیبانی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

آلبرتا برتر Jason Kenney تور فورت مکمورری دوشنبه به منظور بررسی خسارت سیل.

کنی و وزیر محیط زیست Jason نیکسون وارد در فورت مکمورری دوشنبه شب. کنی گفت: آنها به پرواز در سراسر شهرستان برای دیدن تاثیر جاری شدن سیل.

“این بسیار مهم او گفت:” در یک ویدیو ارسال شده در Facebook شنبه شب.

“ما خواهد شد ارائه تمام منابع است که لازم است. … ما وجود خواهد داشت. ما خواهد بود بدیهی است که حمایت از جامعه هر دو در فاز اضطراری و بازسازی فاز.”

جاری شدن سیل در فورت مکمورری نیروهای هزاران نفر به تخلیه

جاری شدن سیل در فورت مکمورری نیروهای هزاران نفر به تخلیه

سطح آب شروع به افزایش بیش از آخر هفته به عنوان بهار یخ فروپاشی در آتاباسکا و ویکی رودخانه ها منجر به جاری شدن سیل و بسته شدن کامل این شهر مرکز شهر هسته.

ادامه مطلب: فورت مکمورری ساکن فرار سیل با قایق: ‘آن را آورده و از تمام کسانی که در آتش سوزی خاطرات’

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فقط قبل از 7:30 p. m. روز شنبه, کل پایین تر townsite از فورت مک موری قرار داده شد در تخلیه اجباری به منظور به غیر از چراغ های شمالی منطقه ای مرکز بهداشت و Grayling تراس. Sandbagging جریان بود دوشنبه شب برای محافظت از بیمارستان از جاری شدن سیل.

بعد از آن دوشنبه شب Grayling تراس قرار گرفت داوطلبانه تخلیه توجه کنید نه به دلیل جاری شدن سیل اما به دلیل ATCO برنامه ریزی برای خاموش کردن گاز به محله صبح روز سه شنبه. به روز رسانی در شهرداری منطقه از چوب بوفالو وب سایت گفت: گاز خاموش به دلایل ایمنی و ساکنان که ماندن نمی خواهد که دسترسی به حرارت یا آب گرم.

فورت مکمورری جاری شدن سیل در نزدیکی ویکی درایو

فورت مکمورری جاری شدن سیل در نزدیکی ویکی درایو

Grayling تراس evacuees که نیاز به اسکان و یا حمایت فوری خواسته می شود به گزارش نفت ماسه کشف مرکز در 515 مکنزی بلوار. برای ثبت نام به عنوان evacuees شهرداری گفت. Evacuees که نمی نیاز به امکانات رفاهی لازم نیست برای بررسی در آن اضافه شده است.

به دلیل محدودیت در میان COVID-19 گیر پذیرش مراکز درایو-thrus. داوطلبان با پوشیدن ماسک و ارائه evacuees با هتل ها و یا دیگر گزینه های مسکن.

توسط شب دوشنبه حدود 5000 نفر ثبت نام شده در دو پذیرش مراکز و شهرداری گفت: انتظار می رود این تعداد به رشد است زیرا حدود 12,000 نفر زندگی می کنند در مناطق در حال تخلیه.

ادامه مطلب: تخلیه سفارشات صادر شده به عنوان افزایش رودخانه ها را تهدید می کند فورت مکمورری

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland روز دوشنبه گفت دولت فدرال بود از وضعیت آگاه بود و به دنبال راه هایی برای کمک به.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای آخرین اطلاعات در مورد تخلیه سفارشات و برای کسب اطلاعات بیشتر به RMWB وب سایت.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>