آلبرتا تور اپراتورها آماده شدن برای یک سال از ضرر و زیان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

آلبرتا صنعت گردشگری بوده است آمار COVID-19 گیر با بازدید بین المللی محدود به تنها سفر ضروری است.

شلی Grollmuss معاون رئيس جمهور از توسعه صنعت با سفر آلبرتا گفت که بررسی های اخیر از تور اپراتورها نشان می دهد که چقدر این صنعت می ایستد به از دست دادن.

“[Travel Alberta] یافت می شود که حدود 67 درصد از [اپراتور] نشان داده اند که آنها انتظار دارند به از دست دادن 50 درصد یا بیشتر از درآمد اساسا ممکن است از طریق به پایان سال,” او گفت:.

حتی اگر هتل ها و رستوران ها شروع به بازگشایی محدود پرواز و اجباری قرنطینه مسافرت های بین المللی باعث می شود تقریبا غیر ممکن است.

“ما در حال ساخت تنظیمات برای برنامه ریزی برای بازدید کنندگان که به استان برای این تابستان” Grollmuss گفت. “رشته کوه های راکی در حال رفتن به طور قابل توجهی نهفته بین المللی ملاقات است.”

ادامه مطلب: کنی, دولت اجازه, Alberta هتل ها در حفظ و گردشگری لوی مقدار برای کمک به صنعت آب و همه گیر

سفر آلبرتا امیدوار است به جای برخی از از دست دادن در مسافرت های بین المللی محلی با گردشگران با راه اندازی یک کمپین جدید در تابستان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آن را در اطراف ما “ارزش صبر” پیام” گفت: Grollmuss. “[مبارزه] شروع خواهد شد در ماه ژوئن به عنوان به خوبی و آن را ترویج شود که انتظار در حیاط خلوت خود را پیدا کردن آن سنگهای پنهان و مکان های که شما قادر به رفتن به سفر مجاز است در استان است.”

نیز وجود خواهد داشت برخی از کمک مالی برای اپراتورهای تور با راه اندازی یک تعاونی سرمایه گذاری برنامه.

“آن را به دو روش مرحله به مرحله” گفت: Grollmuss. “بخشی از آن خواهد شد کمک های مالی برای توسعه محصول پس کسانی که [اپراتور] که نیاز به ایجاد تغییرات به محصولات موجود خود را. و بخشی از آن در دسترس خواهد بود برای بازاریابی است.”

کسب و کار قادر خواهید بود به درخواست برای این برنامه در ماه ژوئن.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

سفر آلبرتا گفت: صنعت تولید $8.9 میلیارد دلار درآمد در هر سال و این برنامه به ارمغان می آورد که تا به 20 میلیارد دلار تا سال 2030 در حال حاضر در خود نگه دارد.

احساس ضربه

اواخر بهار کوه راکی Sidecar ماجراهای به طور معمول نشان می southern Alberta برای گردشگران است.

اما مالک اپراتور وارن کامینز گفت: COVID-19 همه گیر به معنی موتورهای خود را خاموش هستند.

“این در واقع گرفته شده ما فصل گردشگری را به صفر,” او گفت:. “ما درصد بسیار کمی از گردشگران محلی از درون [کلگری]. نود و پنج درصد از کسب و کار ما می آید از خارج از کشور.”

کامینز نمی بر این باورند که کاهش محدودیت های خود را کمک خواهد کرد کسب و کار.

“ما هیچ درآمد این سال آنچه,” او گفت:. “و من انتظار نداریم که آن را بسیار بهتر در دو سال آینده.”

کامینز گفت: حتی اگر او شروع به بازاریابی برای مردم محلی فقدان درآمد قابل تصرف به معنای تورهای هستند به احتمال زیاد در انتهای لیست اولویت است.

“بسیاری از مردم نمی هر گونه پول اضافی آنها پرداخت صورتحساب خود را,” او گفت:. “به طوری که درآمد اضافی [تورهای] چالش برانگیز است و ما می دانیم که.”

کامینز گفت: او را حفظ خواهد کرد یک تعداد انگشت شماری از sidecars آماده برای گردشگران محلی و او را در کار تامین امنیت PPE برای رانندگان و مشتریان.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>